2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Canim senin kiz alismis iste senin sabretmen lazim o yuzden böyle yapiyo bide sen diyosun ki 7de felan uyutrum aksam ben ardayi oyle uyutsam arda hayatta 12 de uyumaz 2 3e kadar bekleriz zorla uyutup ugrasincada dakka basi uyaniyo benm oglan bide gunde bi kez uyutsan canim ardayi oyle uyutmaya baslamstm ben 13 aylikken felan uykusu baya duzelmsti gece bi kez kalkiyodu

Ben de günde bir kere uyutayım diyorum ama iki kere uyumak istiyor çoğunlukla ya bazen de bir kere uyur sadece öğlen uyumaz inat eder akşam uyur valla instçı çocuk doğurmuşum ben :KK70: hayırlısı bakalım pes etmedim bugün De deneyeceğim 11de uyandırdım bugün

Ben de günde bir kere uyutayım diyorum ama iki kere uyumak istiyor çoğunlukla ya bazen de bir kere uyur sadece öğlen uyumaz inat eder akşam uyur valla instçı çocuk doğurmuşum ben :KK70: hayırlısı bakalım pes etmedim bugün De deneyeceğim 11de uyandırdım bugün
Hayirlisi olsun canim bebek gelmeden duzene soksaydin senin icinde iyi olurdu bebek dogunca ikiside sizlr mi yatcak canim nasl olcak

Hayirlisi olsun canim bebek gelmeden duzene soksaydin senin icinde iyi olurdu bebek dogunca ikiside sizlr mi yatcak canim nasl olcak

İnşallah canım 1 ayda koyarım düzene ben kızımla yatıyorum sık uyandığı için onu beşiğine koyup alamıyorum geceleri Doğumdan sonra Ne olacağına dair bir fikrim Yok açıkçası sağdan sola dönemedim ki 20 gün kadar eşim başka odada yatıyordu artık geri yatak odasına gelir herhalde uyandıkça bi birini yanıma koyar sonra beşiğine koyar sonra diğerini yanıma koyar sonra beşiğine koyar herhalde :KK45: ben güya kızımı memeden kesip odasını ayıracaktım:KK45:

İnşallah canım 1 ayda koyarım düzene ben kızımla yatıyorum sık uyandığı için onu beşiğine koyup alamıyorum geceleri Doğumdan sonra Ne olacağına dair bir fikrim Yok açıkçası sağdan sola dönemedim ki 20 gün kadar eşim başka odada yatıyordu artık geri yatak odasına gelir herhalde uyandıkça bi birini yanıma koyar sonra beşiğine koyar sonra diğerini yanıma koyar sonra beşiğine koyar herhalde :KK45: ben güya kızımı memeden kesip odasını ayıracaktım:KK45:
Haha :KK70: hep hayaller hayatlar bende sozde hic kizmicaktm cocuguma bagrmicaktim tv izletmicektm felan filan :KK70:

Ayy ben de ben de..tv önünde yemek yedirmicektim..tencere tavalarla oynamasına izin vermicektim..emzirerek uyutmıcaktım..güyaa:KK53:
Arkadaşımla konsyrz bi gun ben daha hamileyim telefondan biseyler acarak yediriyo soyledi ayy ben oyle yapmicam ben soyle yapcam dedm yemiyo napiyim dedi mecbur yicek nasıl yemiyo onune koycam yicek diyodum smdi bisey izletirkeen bile yediremiyorm:KK70:

Ya kuzum kiyamam birini gorunce daha cok simariyolar mutlaka bi yerine bisey oluyo ardanin gecen bacagi mosmor olmstu dusmekten surekli korktm bi an elimle bastrdm felan sordm aciyo mu diye kirilir haberimiz olmaz valla yaa

Ya sorma bacaklar hep yara icinde,morluk desen hep var
Cani nasil tatliyla her yarasini gorusunde opturuyo,ah dustum falan filan :) cok hosuma gidiyor o hali :)

PembeLokum PembeLokum hadi bol sans canim haberdar et bizi.
Umarim uyumustur simdi :)
Bu arafa gunduz uykusunu 1e dusurebilirsim aynen,o inat ederse sende uyutmamakta inat et bir kez uyusun oglen sonra erken yatmaya baslayacak kesinlikle bak emin konusuyorum :)

Bugün yavruşu 11de uyandırdım 14-15 arası Ve 18-19.30 arası uyudu bakalım gece kaçta uyuyacak çok merak ediyorum pazar ya bugün eşimle parka gittik yoruldu böylece akşam uykusunu erken uyudu umarım gece 12 civarı uyur artık

Ya sorma bacaklar hep yara icinde,morluk desen hep var
Cani nasil tatliyla her yarasini gorusunde opturuyo,ah dustum falan filan :) cok hosuma gidiyor o hali :)

PembeLokum PembeLokum hadi bol sans canim haberdar et bizi.
Umarim uyumustur simdi :)
Bu arafa gunduz uykusunu 1e dusurebilirsim aynen,o inat ederse sende uyutmamakta inat et bir kez uyusun oglen sonra erken yatmaya baslayacak kesinlikle bak emin konusuyorum :)

Ben gündüz uykusunu bir yapmaya çalışıyorum işte misal uyutmaya uyutmaya akşam 10da filan uyutuyorum tutup 11.30 da geri kalkıyor Ya :)

Bugün yavruşu 11de uyandırdım 14-15 arası Ve 18-19.30 arası uyudu bakalım gece kaçta uyuyacak çok merak ediyorum pazar ya bugün eşimle parka gittik yoruldu böylece akşam uykusunu erken uyudu umarım gece 12 civarı uyur artık

Pardon yazmissin :)

Ah bak ne guzel saatlerde uyumus uyanmis .. 3 te uyaninca artik aksam yatirmayip direk gece uykusuna yatirsaydin ilknurun dedigi gibi gunduz tek uykuyla daha cok duzene giriyor ayni saatlerde uyumayi anca o zaman ogreniyolar
Yarin aksam uykusunu cekip denesen

Ben gündüz uykusunu bir yapmaya çalışıyorum işte misal uyutmaya uyutmaya akşam 10da filan uyutuyorum tutup 11.30 da geri kalkıyor Ya :)

O emdigi icin oyle, sen inat et pes etme, o pes edecek zaten :)
Hadi emip hemen geri uyusa yine tamam der insan ama seninki uyanip geri uyumamakta israrci :)

Pardon yazmissin :)

Ah bak ne guzel saatlerde uyumus uyanmis .. 3 te uyaninca artik aksam yatirmayip direk gece uykusuna yatirsaydin ilknurun dedigi gibi gunduz tek uykuyla daha cok duzene giriyor ayni saatlerde uyumayi anca o zaman ogreniyolar
Yarin aksam uykusunu cekip denesen

Yok canım o gerçekten işe yaramıyor kaç kere denedim şimdi 3te uyandı ya ben bu çocuğu 9da da yatırsam 10da da 12de de yatırsam oyalasam uyuyup uyanıyor illa ikilemek istiyor

O emdigi icin oyle, sen inat et pes etme, o pes edecek zaten :)
Hadi emip hemen geri uyusa yine tamam der insan ama seninki uyanip geri uyumamakta israrci :)

Aynen gene dün De denedim 3 saat boyunca keyif yaptı emdi ama uyumadı geri ben çok yıpranıyorum öyle çok ısırıyor çok Çan'ımı yakıyor sakız çiğner gibi çiğniyor canım resmen Ya kerata

tutkku tutkku ben artık şöyle çözülür diye düşünüyorum, sabah 8de filan uyansa gündüz iki kere de uyuşa akşm 10gibi yatar artık ben böyle böyle uyanma saatini erkene çekeceğim ilk gün 12de uyandırdım ikinci gün 11de uyandırdım yarın da 10da uyandırırım filan bakalım

Saat 1.50de uyudu neyse dün 3.20 idi gelişme var gene de :) bu sabah 10da uyandıracağım inş artık karanlık perde kullanmıyorum o Da etki ediyor önceden uyandıramıyordum şimdi daha kolay uyanıyor

Gene eşimin saçma sapan beni üzmesi nedeniyle saat 4 oldu uyuyamadım

Bugün ben Doğuma kadar annemlerde kalayım dedim artık çok üzüyorsun dedim öyle çok istediğimden de değil ama :işsiz:

8 aylık hamileyim hiç mi acımıyorsun yaw bana be adam dedim :işsiz:

Sanki o doğuracak ben değil :işsiz:

Gene eşimin saçma sapan beni üzmesi nedeniyle saat 4 oldu uyuyamadım

Bugün ben Doğuma kadar annemlerde kalayım dedim artık çok üzüyorsun dedim öyle çok istediğimden de değil ama :işsiz:

8 aylık hamileyim hiç mi acımıyorsun yaw bana be adam dedim :işsiz:

Sanki o doğuracak ben değil :işsiz:
Üzülme canım yaa beniş hissetmesin..ne diyor gitme mi diyor ?

X