2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar ayagima cam kase dustu ayagimin kenarini kesti inanilmaz aciyo ustune basamiyorm oglenden beri sargiyi cikardikca kaniyo ustune basamiyorm ardada yanimdaydi allahtan ona gelmedi
Ayy canım çok geçmiş olsun..çok mu derin kesik? çıkarma sargıyı acaba dikiş mi gerekiyordu

Ayy canım çok geçmiş olsun..çok mu derin kesik? çıkarma sargıyı acaba dikiş mi gerekiyordu
Dikislik kadar değil aslında ama sargi olmadığı zaman kaniyo musluktan su akar ya oyle kan akiyo damara mi denk geldi napti hastaneye de gtmek istemedm sargiyla sardi esim duruyo bakalm yarinda kanarsa giderm

14uydu canim ama yinede tesekkur ederim :)

Yaa oylemii o zaman gecmis dogum gunun kutlu olsun canim
Cok gecmis olsun bu arada,gitseydin keske bi dr dedigin gibi damara denk geldiyse kaniyodur.
Simdi nasil

PembeLokum yok yok var bisi ki sana patliyor canim,bosver takma stresine bagla,hem gece gec saatlere kadar calisiyormus bak kolay degil.
Yeri geldiginde soyle tabi,sustukca uzerime geliniyor cunki.. hakliysan hakkini ara

Sagol canim sargiyi aksamdan beri acmadim acarsam kanar mi blmyrm ama agri var kemigin ustune denk geldi düşünce kemik agryo sargiyi acip baksam mi bilemedim

Geçen düğüne gittik Ya işte gözlerini benden alamadı filan kocam bakımsızlık etkiliyor herhalde evde hep pijama modundayım gerçi kendi de aynı modda ama neyse beni kırmaya devam ederse çok ciddi şekilde tavırlar alacağım zaten şimdi iyiyiz kardeşi gitti herhalde

Emzik işini naptın uyudu mu emziksiz :)

Ee olur o kadar, hep bakimli bakimli olunca kime suslendin derler,uzun sure suslenmeyip sonra kendine bakim yapinca guzel oluyor onlarada bi degisiklik gibi geliyor :)
Heh evet gittiyse kardesi bundan sonra iyisiniz o zaman :)

Ay uyudu ama nasil uyudu agla agla zor uyudu isteyemiyorda emzigi.
Gece uyandi cok uykusu oldugu icin geri uyudu ama sabah verdim ,ben uykulu haldeyken verdim saka gibi
Bugun oglen emziksiz uyudu bakalim gece ne yapacak yine :)

I ilknurrr22 ac bak birkere canim, kanamiyorsa acik dursun daha cabuk iyilesiyor

Actim canim kanama durmus ama acayip sismis ayagim oda gecti biraz

Anladım canım bu akşam uyudu mu peki
Ben de emziğe alıştırayım dedim olmadı eline alıyor iki dişleyip bırakıyor

PembeLokum yok pes ettim verdim simdi emzigi.. habire agliyor,cani daraniyor belli emzigi isteyemiyor ama agliyor.. uyumuyor,kalkip geziyor.. emzigi verir vermez kapadi gozunu nasil uykusu varmis dusun artik.. of emsin napayim, artik uyuyunca cikartirim sadece uykuya gecislerde kullanirim
Aman alismasin canim bu saattrn sonra bosver, tamam cok ama coo buyuk rahatlik emzik ama bu biraktitma isi fenaymis.
Memeyi kesme konusunda yenisini al diyemiyolar ama masallah akillari herseye eriyor ucunu kessen yeni al derler,pisletsen yika derler.. sanirim emzigi birakmak daha zor :/
Cani sag olsun emsin napayim,sadece uykuya gecislerde emince o kadar zarar etmez diye dusunuyorum cene yapisina en azindan rahatlatayim kendimi daha dogrusu

I ilknurrr22 acisini tahmin edebiliyorum ya,birkere benimde elime mi agahima mi ne kemige denk gelmisti ne fena agriyor

Milletin bebesi emzikle kreşe gidiyor :) bence o kadar dert etme uyumak içim kullanıyor sadece ne de olsa

Milletin bebesi emzikle kreşe gidiyor :) bence o kadar dert etme uyumak içim kullanıyor sadece ne de olsa

Aynen var bi komsum cocuk 4 yasinami girdi ne hala emzikle,bi ara parkta bile emiyodu hani sadece uykuda degil :)
4 yas cok hadi ama 2,5 3 ideal sanirim bakalim.
En iyisu uzerinde durmMak,yoksa daha bi baglaniyolar emzige/memeye

Evet ya simdi yuruyerek kvdelere geldm nasl agridi ayagim
Emzigi mi biraktrmaya calsyosn canm valla bence memede zor arda masallah yapisik bu ara sabaha kadar meme agzinda uyuyo

Evet ya simdi yuruyerek kvdelere geldm nasl agridi ayagim
Emzigi mi biraktrmaya calsyosn canm valla bence memede zor arda masallah yapisik bu ara sabaha kadar meme agzinda uyuyo

Insallah cabucak gecer canim.
Calisiyorum ama vazgectim pes ettim canim.. emsin napayim , ne bicim sakinlesiyo onu alinca
Sen denedinmi bi daha biraktirmayi, kuzenimin esi masaAllah nasil.sabrettiyse mayista 2 yasima girdi iste cocuk daha bu ay biraktirdi emmeyi..
2.5 yas cok ya emmek icin.. sabredebilene 2 yas uygun normal bence

Aynen var bi komsum cocuk 4 yasinami girdi ne hala emzikle,bi ara parkta bile emiyodu hani sadece uykuda degil :)
4 yas cok hadi ama 2,5 3 ideal sanirim bakalim.
En iyisu uzerinde durmMak,yoksa daha bi baglaniyolar emzige/memeye

Ya bir de isteyemiyor da diyorsun Ya insan üzülüyor valla kıyamam Kızımdan biliyorum bir ara memeden kesme çalıştım ya meme diye sessiz sessiz söylüyordu kıyamam içim parçalandı bak gene, keşke kesmeye çalışmasaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…