2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum seker000 I ilknurrr22 sagolun kizlar. Dun bi gittim babam bahceye gommustu,son ictigi suyun icine cicek koyup yanina koymus Allahim nasil garibime gitti.. babamda cok agladi oda cok sever hayvanlari.
Anlayacaginiz baya etkiledi bizi bu durum.
Saglik olsun napalim, en azindan agrilari varsa kurtuldu diyorum artik kendimi teselli etmek icin

Lokumum son aylarin enerjisini yasiyosun bence, baya enerjili oluyor insan,biraksalar her yeri piril piril yapilir :)

Gelartik00 hosgeldin canim :)

Tekrar başın sağolsun canım ben evcil hayvan edinmiyorum bu nedenle Ya çünkü ölüyorlar yani illaki bir kaç yıl sonra çocuklar evcil isterse napacağım bilmiyorum

Evet canım gene bir enerji geldi bana gene hayırlısı

Hoşbuldum tutkku

Diimi ya..bana kalsa evi hayvanat bahcesine cevirecegim .. alisinca zor geliyor iste sonra

Nasil bisi soyledimi dr sezeryan icin tarih falan

Gecen kuzenim gununu gecirdi 3,4 gun.. en son kendi istegiyle gitmis dr serumla merumla dogurtmuslar cok sukur :)
Gunu gecince zor ya, ilk cocugu yine gecikti boyle demekki hamilekikler az cok benziyor yine ilkiyle :)

Diimi ya..bana kalsa evi hayvanat bahcesine cevirecegim .. alisinca zor geliyor iste sonra

Nasil bisi soyledimi dr sezeryan icin tarih falan

Size anlatmadım mı canım Doğum pozisyonu almış baya aşağı inmiş erken olabilir Doğum bakalım Ne olacak

Gecen kuzenim gununu gecirdi 3,4 gun.. en son kendi istegiyle gitmis dr serumla merumla dogurtmuslar cok sukur :)
Gunu gecince zor ya, ilk cocugu yine gecikti boyle demekki hamilekikler az cok benziyor yine ilkiyle :)

Son haftalar zaten zor bir de 40 haftayı doldurduktan sonra Hale'n daha bebişi gelmeyenlerin Allah yardımcısı olsun valla çocuğumun iyi olacağını bilsem 36 haftalık filan sezaryen olasım var benim korkuyorum ama küvöze filan girerse Zaten çok pimpirikliyim iyice beter olurum artık

Ay benim de evi terkedesim var bugün artık eşim çok kırıyor beni abartmaya başladı
Terkedip nereye gideceksem

Bu arada bugün görümcem bize geldi hani burada dayısıgilde kalıyor diyordum Ya epeydir
Neyse ben tabi arkadaşıma gittim o gelmeden bilerek öyle yaptım
Eşime de dedim çocuk 16 aylık olacak artık eli boş gelmesin dedim 3 tane atlet almış biri 3-6 ay diğeri 6-9 ay öbürü 9-12 ay beden benim çocuk 15 buçuk aylık ağlayasım geldi Bu kadar baştan savma davrandığını belli etme bari

Gerçi ben görümcenin aldığına da şüpheliyim aslında eşim almış da olabilir kardeşim aldı demek için

Son düzenleme:
PembeLokum yaa deme almismi pozisyonunu hadi hayirlisi canim ama gelmez bence erken,beninki yanlis hatirlamiyorsam 6.aylardan beri dogum pozisyonundaydi ama tabi asagi inince az kaldi falan diyolar "cok bilmis teyzeler"..
Allah bilir hayirlu zamanda saglicakla gelsin insallah

Aynen haftayi doldurunca baya zordur.
Senin esin ne istiyorki durduk yere.. dogum telasi falanmi sardi dicem ama ..
Gorumcenin getirdigine ise sadece guluyorum
Ali Kemal icinmi aldi acaba ama kiz kiyafetiyse tabi sacmalik otesi.. esin almamistir bence canim esin alsa Gulsimaya gore alir neden kucuk alsin ki..
Veya dogacak olan cocugu kizmi saniyor kucuk getirdi..
Secenek cok tabi ama cok sacma yani yaptigi :)

I ilknurrr22 canim bugun seninmi dogum gunun vardi
umarim yanlis hatirlamiyorumdum iyiki dogmussun canim,sevdiklerinle nice guzel senelere insallah

Valla canım atlet işte modeli de Yok yani ben de oğlan için kaldırdım napayım eşim neye girdiyse bir an evvel çıksın artık çünkü bıktım gerçekten dün arabada kızım hafif başını vurdu oto koltuğunda durmuyorsa eğer tutamıyorum çok hafif vurdu Ve koca kişisi bana epey bağırdı ben de öyle bir bağırmışım ki yeter artık be yeter bilerek mi yaptım sanki diye sesi kesildi konuşamadı bir daha

14uydu canim ama yinede tesekkur ederim :)

Kizlar ayagima cam kase dustu ayagimin kenarini kesti inanilmaz aciyo ustune basamiyorm oglenden beri sargiyi cikardikca kaniyo ustune basamiyorm ardada yanimdaydi allahtan ona gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…