2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

öyle mi dersin ben 7/24 sersem sersem geziyorum zaten :KK43: hala çok uykum var mesela
Nedensr insan calisirken hep uyumak istiyor :) evde oluncada is hic bitmiyo surekli.birsey yapiyorsun
Günaydın kızlaaaar..Dün işten geldikten sonra 6 buçuktan gece 3 e kadar aralıksız çalıştım..Sabah 7 de kalkıp yeniden işe, aynen yoğunluğa devam.. Fenalardayım :confused:Negatif enerji yaymak istemem ama innnnşallah güzel bir gün olur.. :):KK36:

hayirdir canim temiLik mi yaptin onca saat masallah yine iyi uyanmista ise gitmissin

Nedensr insan calisirken hep uyumak istiyor :) evde oluncada is hic bitmiyo surekli.birsey yapiyorsun

hayirdir canim temiLik mi yaptin onca saat masallah yine iyi uyanmista ise gitmissin

Hee yok canım iş yeriyle alakalı işler..Eve iş getirdim anlayacağın :)

hb...çalışıyorum cnm, evlilik de şimdilik fena değil, alışmaya çalışıorm

Hmmmm galiba grubun ablasıyım :KK48: 25 yaş altı hep..Hoşgeldiniz kızlar, hayırlı olsun evlilikleriniz, huzur dolu bir ömrünüz olur inşallah :)

beklesin valla bende dün akşam yapacaktım güya misafir geldi yine kaldı :KK43:

hb...çalışıyorum cnm, evlilik de şimdilik fena değil, alışmaya çalışıorm
cok guzel canim evlenmeden soyle zor boyle zor diyirlRdi ama :)

Çok şükür alıştık artık yaş 22 çalışmıyorum cnm
ohh sendd benim gibi erken kalkan ev hanimlarindansin desene canim :)

evet kesinlikle öyle :)

:)
İşlerden sıkıldım:110:bi kk gireyim dedim bu topiğe rastladım:KK48::KK48:işler biraz beklesino_O
iyi yapmisin canim hep gel artik birakma burayi

Şimdi kaynanam bağırmaya başlar :KK55::KK47::KK47:işler bitti mi diye:KK48::KK48:
kv beraber mi yasiyorsun canim ?

Kizlarrr sizden birsey rica etsem mesajlari alti yaparak mesaj yazabilirmisiniz bu sekilde bildirim geliyor haberdar oluyoruz ve neye cevap yazdiginizda anlasilmis oluyor :)

X