2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Taze gelinleriz canım ya :KK68: Bugün ilk iş günüm :KK28:eşimin belli mesai saatleri olmadığı için kimseyedi tanımıyorum ben istedim çalışmak birikimimiz olsun istedim evde yaptığım birşey yok zaten:KK66:Öncesinde de tanistigimiz için sanki hep oyleymisiz gibi hissediyorum; ) ev işlerinde bocaladim biraz şimdi çözdüm mantığını :KK70:

Tünaydin kizlaaaar :)
Nedir bu rüyalar böyle.Dün gece ben de rüyamda kendimden kan alıyordum..Hastaneye gidiyoruz, hamilelik için kan tahlili yaptıracakmişiz, iki tane şu kan tüplerinden tutuşturuyorlar elime şu odaya geçebilirsin diyorlar..Alıyorum tüpleri, kendi damarımi bulup batiriyorum iki kolumdan da, her yere fışkırıyordu yaa :/ hayrolsun diyeyim :)

Hayrolsun hayrolsun bebecik mi geliyor, yoksa düşüncelerde misiniz bu arada merhabalar :)

Kızlar muhabbet akmış gitmiş, yeni gelen de olmuş hoşgeldiniiiz :)
Üşümeye başladım sanki ben havalar soğumaya başladı :KK14:

Nasılsınız kızlar :KK19:

çok kafana takma bence, bu ay o kadar çok düşündüm ki hamile olmadığımdan adım gibi emin olmama rağmen gidip test yaptım, tabi sonuç negatif.. :)

30 Temmuzda düğünümüz oldu, çalışıyorum :KK43: çorumdayım hatta bir ilçesinde küçük biryer bazen çok sıkıcı olabiliyor, gerçi hiç sıkılmaya vaktim kalmıyor ev iş arasında mekik dokumaktan :) 23 yaşındayım bu arada siz?

amin canim insallahh ♡

siz neler yapiyosunuz?
nekadar oldu evleneli calisiyomusunuz hangi sehirdesiniz :)

cok soru sordum galiba :)
Hoşgeldiin , hayırlı olsun 3.ayın...
Ekim 26 da 1.senemiz doluyor , çok az kaldı, heyecanlardayım.... ne çabuk geçti bir yıl diyorum...
İlahiyat Lisans mezunuyum , ev hanımıyım.. 23 yaşındayım , bebiş istiyoruz hayırlısıyla 2 aydır :emir_bebek::KK45:

30 Temmuzda düğünümüz oldu, çalışıyorum :KK43: çorumdayım hatta bir ilçesinde küçük biryer bazen çok sıkıcı olabiliyor, gerçi hiç sıkılmaya vaktim kalmıyor ev iş arasında mekik dokumaktan :) 23 yaşındayım bu arada siz?
İlçede olmak bazen sıkıcı olabiliyor , sen çalıştığın için pek fırsatın olmuyordur tabii :KK66:
Bizde ilçedeyiz ama memleketimiz Edirnenin ilçesinde ... şükür bildiğin yer olunca en azından insanlar yabancı gelmiyor insana ...

X