2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bende onu soracaktım yazıyorum ama alıntı yapmıyor muyum sanki yapmıyormuşum gibi görünüyor benim ekranımda da ?

Sizde ne var ne yok kızlaaro_Oo_O
Ben 7 de kalkiyorum canim kahvalti yaptik bulasiklari.makineye koydum birde tezgahta yikanmis tencere vardi yerlestirdim onlarid yatagimida topladim dun temizlik yaptigimdan evim temiz bugun dinlenicem cok sukur :) aksamada dunden kalan patlicanimin yanina bir pilav yapicam tamamdirr :)

Ben 7 de kalkiyorum canim kahvalti yaptik bulasiklari.makineye koydum birdeta yikanmis tencere vardi yerlestirdim onlarid yatagimida topladim dun temizlik yaptigimdan evim temiz bugun dinlenicem cok sukur :) aksamada dunden kalan patlicanimin yanina bir pilav yapicam tamamdirr :)
Ohh ne güzel rahatsın desene bende işler bitmez bitmezzz neyse kızlar benim telefonun şarzı bitmek üzere sonra inş yeniden girerim daha akşama sarma dolma yapıcam çıkıp evimi temizliycem hepiniz kendinize çook çook iyi bakın:KK39::KK68::KK54::KK15:

Ohh ne güzel rahatsın desene bende işler bitmez bitmezzz neyse kızlar benim telefonun şarzı bitmek üzere sonra inş yeniden girerim daha akşama sarma dolma yapıcam çıkıp evimi temizliycem hepiniz kendinize çook çook iyi bakın:KK39::KK68::KK54::KK15:

oo sende bugun is cokmus canim kolay glsin sana ve alinti icin tesekkurler :)

Kızlar temizliğe, yemeğe, ütüye, işe gücü girişti sanırım, herkes bi koyboluverdi :KK43:

Kızlar temizliğe, yemeğe, ütüye, işe gücü girişti sanırım, herkes bi koyboluverdi :KK43:
bir yandan onlarla boğuşuyorum evet tatlım...
12 de kociş gelecek yemeğe ona sofra hazırlarım artık , sonra ütüye dalacağım öğleden sonra :KK69:
iş nasıl gidiyor ? alıntıyı öğrenmişsin tatlım :KK19:

bir yandan onlarla boğuşuyorum evet tatlım...
12 de kociş gelecek yemeğe ona sofra hazırlarım artık , sonra ütüye dalacağım öğleden sonra :KK69:
iş nasıl gidiyor ? alıntıyı öğrenmişsin tatlım :KK19:
evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor, monoton yani :KK43:

evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor, monoton yani :KK43:
Kıyamam sana ya, erkeklerle beraber çalışmak da sıkıcı olur , hadi konuştun diyelim, ne konuşabilirsin ki :63:
Allah yardımcın olsuuun....:KK19:

ayy cahilliğin gözü kör olsun yaa :)

geldim canim sarja takmistim teli :) bende kendime birazdan ogle yemegi hazirlicam :)

edoşumm nasılsın canım , görüşemedikkk ne zamandır :KK19:

canim iyiyim sen nasilsin :) gorusemiyoru ya tutku nerelerde acaba acti konuyu gitti :)

evet evet öğrendim şükür, bir türü alışamadım buraya, çalıştığım iş yerinde hiç bayan arkadaş yok, erkeklerle de sohbet edilmiyor,
monoton yani :KK43:
aman canim sende burada olursun :) meslegin ne:)

X