2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

bende 26yasindayim evlenip izmire yerlestim 1senedir calismiyorum dugun dernek sonrada biraz evlilimin tadiji cikartiyim dedim ama artik sıkılmaya basladim yavas yavas is ariyislarina giristim esimde aksamlari gec geliyor iyice sıkılıyorum

Kızlar akşama ne yaptınız ki acep?
hmm olsun sonunda gelmişsin memleketinee
Amiiiin , Allah hayırlısını versin inşaAllaah, çok güzel bir duaydı , teşekkür ederim , Rabbim size de nasip etsiiinn
Ben taze fasulye yapıyorum patatesli

sıkılman normal , çalışmak istiyorsan bence de çalışmak en iyisi

Amin inşallah canım, bende patatessiz taze fasulye yaptım da yanına bişey yapasım gelmiyor

sıkılman normal , çalışmak istiyorsan bence de çalışmak en iyisi

evet bakalim artik insallah hayirlisiyla iyi bi is bulurum
Amin inşallah canım, bende patatessiz taze fasulye yaptım da yanına bişey yapasım gelmiyor

cacik yap yanina bide makarna yap olsun bitsin

bende aksama bamya yapmayi dusunuyorum kocam gec geldigi icin aksamlar gec oluyo bana 5te fln ancak yemek basina gecerim

canım yapmak istemiyor, çünkü hafta sonu başka şehirde olan kayınvalidemlere gittik, haliyle temizlik yapamadım, bugün temizlik yapayım kendimi yemekle falan çok yormayım diyorum, üstelik sanki biraz kilo almaya başladım canımda sürekli birşeyler yemek istiyor yahuu obur oldum iyice, hareket etmesem valla kilolarla başım dertte olacak sanırım

yok yok makarna ve pilav olmasın :) aklıma sokmayın kızlar yaaa, ben bi cacık yapayım yetsin

5'te çıkıcam, öğlen fasulyeyi pişirdim:)) gidince de cacık yapayım yiyelim sonra ben kolları sıvayım

Ah o ruyalar bende hamile oldugumu ogrenmeden once gormustumm
hadi ya ama benim ruya kesin cok.dusundugumdendir :)

hayirli olsun.ilk is gunun canim nasil gecti

cok istiyoruz sonuc bu oluyo :) hayir olsun.insallah

Kızlar muhabbet akmış gitmiş, yeni gelen de olmuş hoşgeldiniiiz :)
Üşümeye başladım sanki ben havalar soğumaya başladı

Nasılsınız kızlar
ayy canim sorma bende sabahlari kalkinca cok usuyorum 7 de kalkiyorum

bugün test yaptım kızlar ama sonuc negatif
Hayirli zaman degilmis demek ki canim
Selam kızlar bende 2014 haziran geliyim hatta bgn tam 3 aylık evliyim
bende size katılabilirmiyim :)

hosgeldin canim aramizaaa :)

Kızlar akşama ne yaptınız ki acep?

ben patlican yemegi yaptim canim yaninada dunden peynir ve dereotlu.makarna vardi birde yogurt ekledim mis gibi yedik tabi ben diyettsyim makarnadan yemedim :)

Teşekkür ederim iyiyim, sen nasılsın? bende 23 yaşındayım, 1,5 aylık evliyim çorumda yaşıyorum ve çalışıyorum, ne güzel ev hanımısın uykun yok mu ben olsam hemen yatardım eşimi işe gönderdikten sonra :)

bende iyiyim canim cok sukur :) alistim ben artik 7 de kalkiyorum boyle daha iyi oluyor :) insan uyudukca sersemlesiyor :)

Günaydın kızlaaaar..Dün işten geldikten sonra 6 buçuktan gece 3 e kadar aralıksız çalıştım..Sabah 7 de kalkıp yeniden işe, aynen yoğunluğa devam.. Fenalardayım Negatif enerji yaymak istemem ama innnnşallah güzel bir gün olur.. :)

Hayırdır o kadar çalıştın? valla ben ceset gibi gezerdim sanırım ortalıkta yine de pozitif enerji veriyorsun bana :)

Hayırdır o kadar çalıştın? valla ben ceset gibi gezerdim sanırım ortalıkta yine de pozitif enerji veriyorsun bana :)

Düğüne kadar gayet sakindi işler güçler, can sıkıntısı modundaydım..Ben düğünü yaptım öyle bir iş çıktı ki başımıza 1 aydır uğraşıyorum..Doğru düzgün düğün izni bile alamamıştım :) Buna şükür ne diyelim.. Ah ne güzel öyle yansıyorsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…