2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 canım iftardan beridir annemlerdeyim sadece 1 kere emdi burda epey oyalanıyor sen de sütten keseceğinde en çok nerede kimle oyalanıyorsa oraya gidebilirsin hatta bir iki gün kalabilirsin ekip çalışması yapmak lazım:KK48:

Görümceye hiç gitmemiş kv ye de bir müddet sonra gitmiş canım gördükleri hepi topu yarım saat zaten

Şimdi ben kocaya bi hediye de almamışlar yuh desem gözün hediyede parada mı diyecek aman hiç uğraşamam gene annemlerdeyim ama öyle tavır yaparak değil normal gelmek istiyormuşum gibi geliyorum azıcık kıymetimi anlasın di mi ama:63:

AA canım büyük geçmiş olsun ya bir aralar keneler çok tehlikeliydi Türkiye de ay bir değil iki tane yapışmış bir de o_O

Aynen canım.. neyse benim Doğuma kadar bir kriz çıkmaz bir kriz de Doğum zamanı yaşarız artık
Ay bi rahat bıraksınlar artik seni ne olursa olsum hamile.kiz diyip susmalari lazim
I ilknurrr22 canım iftardan beridir annemlerdeyim sadece 1 kere emdi burda epey oyalanıyor sen de sütten keseceğinde en çok nerede kimle oyalanıyorsa oraya gidebilirsin hatta bir iki gün kalabilirsin ekip çalışması yapmak lazım:KK48:
Bayramda esimin memleketine gitcez ya canim orda dusunuyorum insallah

I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum
Sagolu kizlar. Asinin ismimi aklimda tam tutamadim ama buyuk ihtimal tetanoz asisi yapildi /hamileyken yapmiyorlar burda/.
Asil sorum banyo yapsam bir sorun olurmu bu asidan sonra?

Lokumum bosver deme bisi, icinede atma ama yeri gelince sakayla karisik soylersin belki anlar bazi seyleri.. durumlari.yoktur dicem ama en ucuzundan bi al sevindir cocugu hic olmadi bi balon al yani nebileyim :)
Hayir seni ne diye paraci durumuna sokuyolar anlamiyorum hatirladigim kadariyla.kv deler oyle diyodu dimi , o kadar parayi sevsen gider zengin koca bulurdun dimi :)
Esimin isleri az diyodun gecen o kadar paraci olsan bu hallerinimi cekerdin esinin..
Keske biraz bu yonden dusunup sonra agzindan cikan laflara dikkat etseler. Hersey parayla mi sanki

Kizlar dun kislik hazirlik yapip odun getirtmistik onlari tasidik..
Bu sabah koluma bakiyorm yara gibi bisi var iyice baktim amann kene yapismis :KK43:
Dr gittim cikartti, igme yapti ben daha bunun stresini atamazken aksam ustu bir baktim bir tane daha.. hemen gittim yine dr zor cikardi bu kez..
Nette iyi seyler yazmiyor tabi cok korktum , baskasina bulasabilir falan yaziyor maskeyle gezdm bugun ama dr oyle bisi yok senden cikan kene baskasina yapisirsa bulasabilir dedi .. yinede icim rahat degil Ayaza sarilma bana dedikce sariliyor icim.gidiyor
Insallah baska yoktur
Ayy canım çok geçmiş olsun..annemi de ısırmıştı nasıl stresli günler yaşamıştık ama doktorun dediği gibi bulaşmaz ancak ateş kusma olursa tehlikeli demekmiş ve o zaman bulaşma ihtimali olur takma kafana tekrar geçmiş olsun

Sagolu kizlar. Asinin ismimi aklimda tam tutamadim ama buyuk ihtimal tetanoz asisi yapildi /hamileyken yapmiyorlar burda/.

Lokumum bosver deme bisi, icinede atma ama yeri gelince sakayla karisik soylersin belki anlar bazi seyleri.. durumlari.yoktur dicem ama en ucuzundan bi al sevindir cocugu hic olmadi bi balon al yani nebileyim :)
Hayir seni ne diye paraci durumuna sokuyolar anlamiyorum hatirladigim kadariyla.kv deler oyle diyodu dimi , o kadar parayi sevsen gider zengin koca bulurdun dimi :)
Esimin isleri az diyodun gecen o kadar paraci olsan bu hallerinimi cekerdin esinin..
Keske biraz bu yonden dusunup sonra agzindan cikan laflara dikkat etseler. Hersey parayla mi sanki
Canım ben hamileyken tetanoz yaptırmadım İlknur bilir belki yardımcı olamayacağım kusura bakma geçmiş olsun canım ya tekrar

Evet canım beni paragöz ilan etmişlerdi :) burda biriniz dediniz hanginiz bilmiyorum teknik olarak paragöz olmak için benim kötü maddi durumda olmam ve zengin bir koca bulup onlardan yüksek meblağlı şeyler istemem gerekmiyor mu burada iyi durumda olan benim paragöz olan da benim :)

Nerdeyse 10 yıllık olacağız eşimle ve ben onun cebinde 3-5 kuruş değil de adam akıllı para olacağı günleri bekliyorum halen daha.. şimdi bir iş kuruyor inşallah altınlarımı bozduracağım.. her şey de anlatılmıyor fırsat olmuyor yaz yaz bitmez de ama ben gerçekten parasız pulsuz bir adam sevdim yıllardır da böyle neler yaptım ya ah bir bilsen çoğu salaklık aslında bakma ya her şeyi aşk için mutlu olmak için yaptım

Ben hamileyken olmstm ama banyo yapma felan demediler canim sadece cok agri yapmisti 1 hafta surmustu nerdeyse

PembeLokum PembeLokum aynen burdan paylastiklarimizla az cok biliyorum nasil yollardam gectiginizi , oyle biri olman icin zaten dedigin gibi sen parasiz ,esin zengin olmali ki oyle biri olasin..
Bosver ne uzak ol, ne yakin en iyisi..
Insan yeri geliyor kendi anne babasiyla anlasamiyor, el iste.. esinin annesi babasi bile olsa herkesin dusuncesi farkli olunca ortaya anlasamamazlik cikiyor.
Hep merak etmisimdir bazi kv gelinler gercekten iyimi anlasiyor, rolmu yapiyor..

seker000 seker000 I ilknurrr22 Mutella Mutella
Sagolun kizlar. Elimden geldigince yinede uzak durmaya calisiyorum Ayazdan.
Belirtilerin 2,3 gun sonra ortaya cikmasi ayri bir atraksiyon :) insallah zararsizmislardir o minik "bocucukler" :KK14:

Ilknurcm evet sabaha karsi agrimaya basladi uzerine yatamadm. Nette bazisi su degdirmeyin yazmis risk almayayim bugunde idare edeyim bakalim sormaya unuttum bende dr.

PembeLokum PembeLokum aynen burdan paylastiklarimizla az cok biliyorum nasil yollardam gectiginizi , oyle biri olman icin zaten dedigin gibi sen parasiz ,esin zengin olmali ki oyle biri olasin..
Insan yeri geliyor kendi anne babasiyla anlasamiyor, el iste.. esinin annesi babasi bile olsa herkesin dusuncesi farkli olunca ortaya anlasamamazlik cikiyor.
Hep merak etmisimdir bazi kv gelinler gercekten iyimi anlasiyor, rolmu yapiyor..

Belirtilerin 2,3 gun sonra ortaya cikmasi ayri bir atraksiyon :) insallah zararsizmislardir o minik "bocucukler" :KK14:

Ilknurcm evet sabaha karsi agrimaya basladi uzerine yatamadm. Nette bazisi su degdirmeyin yazmis risk almayayim bugunde idare edeyim bakalim sormaya unuttum bende dr.

İki taraf da samimi duygular beslerse iyi anlaşabilirler aslında var ya gerçekten iyi anlaşanlar sonuçta samimi duyguların olunca o kişinin yaptıkları da sana batmıyor sevmediğinde de yaptığı her şey batıyor işte sevmesek bir erkekle aynı evde durabilir miyiz her şey sevgide bitiyor bence ben baştan beri sevemedim çünkü kv beni gördüğü ilk gün bile bana kötü davrandı oğlunun kız arkadaş edinmesi hoşuna gitmediği için bana tavırlı davrandı ilk tanıştığımızda mesela ben baştan beri sevmiyorum ilk intiba önemli

Aynen canim yinede girme sen banyoya bekle bi gun daha girersin

İki taraf da samimi duygular beslerse iyi anlaşabilirler aslında var ya gerçekten iyi anlaşanlar sonuçta samimi duyguların olunca o kişinin yaptıkları da sana batmıyor sevmediğinde de yaptığı her şey batıyor işte sevmesek bir erkekle aynı evde durabilir miyiz her şey sevgide bitiyor bence ben baştan beri sevemedim çünkü kv beni gördüğü ilk gün bile bana kötü davrandı oğlunun kız arkadaş edinmesi hoşuna gitmediği için bana tavırlı davrandı ilk tanıştığımızda mesela ben baştan beri sevmiyorum ilk intiba önemli

Orasi oyle sevmek onemli..ama iste bazen birini ne kadar sevsen bile bazi tekrarlayan hatalar yuzunden artik bi adim geri atiyosum kendini ve haliyle gelsin sorunlar, gitsin sorunlar..
Seninki ta bastan belliymis desene. Gercekten bosver bak takmaya degmez bunu tum kalbimle soyluyorum. S3n elinden geleni yaptin bence, belki bir gun hatalarini anlarlar.
Onlarinda var kizi, boyle muamele kizlarina yapilsa ne yapacaklar, sessizmi kalacaklar.. keske biraz o yonden dusunulse

Ya kizlar ben bu ara acayip sinirliyim oyle boyle degil oructan mi oluyo anlamiyorum ama ardaya vurasim var bi kac kez de vurdum hatta sonra pismanliktan ölüyorum bagiriyorm surekli arda uyumuyo bide kac gundur uyutrken savaasiyoruz rsmen gecenin bi yarisida uyaniyo mutfaga gotruup duruyo beni kafayi bozmus tencereyle tavayla delircem artik

Ya kizlar ben bu ara acayip sinirliyim oyle boyle degil oructan mi oluyo anlamiyorum ama ardaya vurasim var bi kac kez de vurdum hatta sonra pismanliktan ölüyorum bagiriyorm surekli arda uyumuyo bide kac gundur uyutrken savaasiyoruz rsmen gecenin bi yarisida uyaniyo mutfaga gotruup duruyo beni kafayi bozmus tencereyle tavayla delircem artik
Al benden de o kadar. .ben vurmadım da iteklediğim oluyor sonra pişman olup ağlıyorum kahroluyorum. . Tencere tavalar devamlı ortalıkta..ben mi tahammülsüzüm bilmiyorum ama uykusuzluk ve dağınıklık beni mahvediyor..

Al benden de o kadar. .ben vurmadım da iteklediğim oluyor sonra pişman olup ağlıyorum kahroluyorum. . Tencere tavalar devamlı ortalıkta..ben mi tahammülsüzüm bilmiyorum ama uykusuzluk ve dağınıklık beni mahvediyor..
Aynen canim bende itekliyorm biraz oncr vurdum valla poposuna hizlica firlattim yatağa uyumuyo ya derdi ne anlamadm gecede uyumadi sabaha kadar gece kaldrdi beni mutfaga gotrdu tezgahin ustunr cikmak istyo ya gece gece nerden aklina geliyo anlamiyorm ki

Aynen canim bende itekliyorm biraz oncr vurdum valla poposuna hizlica firlattim yatağa uyumuyo ya derdi ne anlamadm gecede uyumadi sabaha kadar gece kaldrdi beni mutfaga gotrdu tezgahin ustunr cikmak istyo ya gece gece nerden aklina geliyo anlamiyorm ki
Işığı açmasan daha mı iyi acaba gece ben açmıyorum mutfağa götürse de açma karanlıkta gidin belki vazgeçer o zaman

Evet canım. Bu arada hani bebişin olmadığı için gelmiyordum buralara hamilesin gene gelmiyorsun bi çekeyim kulağını:KK48:

Evet canım haklısın ama kk'ya bile doğru düzgün giremedim uzun süredir arada girip çıkıyorum. Geldikçe de uğrarım artık okullar kapandı ya daha çok vaktim oluyor. Şimdi de hazırlıklar hız kazandı, bitsin hepsini paylaşıcam.
Bu arada sizin cinsiyet belli mi?

I ilknurrr22 ah canim ya, bizimkide oyle gece oturma.odasima gidip.oyun oynamak.istiyor .. yanimizda yatiyor ya ya beni ya babasini surekli kalk kalk diye durtup duruyor, aliyor arabalarini oynuyor.
Bende cogu zaman kandirabilirsem oyuncaklarini yataha getiriyorum orda elide tutuyor.
Hepsi ayni sanirim, kesfediyolar ya hersey8 uyku muyku hic onlar icin degil..
Ya canim yine disari cikarma mevzusunu acicam ama bilmiyorum.ne sIklikla cikiyosum ama her gun cikarsan, 1 haftada eminim farklilik gosterir.
Her sabah veya her aksam yarim.saat cikarsan yine yeter ..hem yorulacak hem degisiklik olacak. Sanki bana evde oldugu icin sIkiliyor gibime geliyor. Bak krese filan gidince sende farkedeceksin farki zaten, cocuklar genelde yasitlariyla ogreniyorlar, yanina 30tane buyuk insan koysan, istedikleri.kadar eglendirseler yinede 1 yasitini tutamaz.. yani eminim bile diyebilirim bak disari cikinca iliskiniz cok daha guzel olacak bence

I ilknurrr22 ah canim ya, bizimkide oyle gece oturma.odasima gidip.oyun oynamak.istiyor .. yanimizda yatiyor ya ya beni ya babasini surekli kalk kalk diye durtup duruyor, aliyor arabalarini oynuyor.
Bende cogu zaman kandirabilirsem oyuncaklarini yataha getiriyorum orda elide tutuyor.
Hepsi ayni sanirim, kesfediyolar ya hersey8 uyku muyku hic onlar icin degil..
Ya canim yine disari cikarma mevzusunu acicam ama bilmiyorum.ne sIklikla cikiyosum ama her gun cikarsan, 1 haftada eminim farklilik gosterir.
Her sabah veya her aksam yarim.saat cikarsan yine yeter ..hem yorulacak hem degisiklik olacak. Sanki bana evde oldugu icin sIkiliyor gibime geliyor. Bak krese filan gidince sende farkedeceksin farki zaten, cocuklar genelde yasitlariyla ogreniyorlar, yanina 30tane buyuk insan koysan, istedikleri.kadar eglendirseler yinede 1 yasitini tutamaz.. yani eminim bile diyebilirim bak disari cikinca iliskiniz cok daha guzel olacak bence
Disari cikariyorm canim nerdeyse her gun ama dedgim gbi burda park yok kapinin onunde oynatmaya calsyrm durmuyo yola felan atliyo bide orucum pesinde kosmaktan mahvolyrm bugun cama cikmis camda acikti allahtan tam cama cikarken gordm bazasinin ustune cikms imkansiz çıkması yetisemiyo cunku cekmeceyi acmis icine basmis bazaya cikmis nerden aklina geliyo yapiyosn ya anlamiyorm

X