2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Saat 5.37 ceyda bi uyandi yooook uyumuyo oda halinden memnun degil bagiriyo uf :/ her gece savas veriyoruz ya :/

İyi pazarlar canlar
Eşimle kamp yapmaya karar verdik Kapadokya da bakalım becerebilecek miyiz

2. Yıldönümümüz için zaten Kapadokya ya gidiyoruz gitmişken bir de kamp olayını deneyelim dedik

tutkku bu arada cnm bizim ig muhabbetimiz yarım kaldı takip isteği yolla canım kabul etmem diye düşünmüşsn ya sen ilk harfi ile son harfini söyle bilirim ben

5 yasinda anaokulu krese verir miyik bilmiyorm genelde calisan anneler krese veriyo vermem sanirim 5 yasinda anaokuluna gider 6da okula baslar

İyi pazarlar canlar
Eşimle kamp yapmaya karar verdik Kapadokya da bakalım becerebilecek miyiz

2. Yıldönümümüz için zaten Kapadokya ya gidiyoruz gitmişken bir de kamp olayını deneyelim dedik

Oy kamp mi yapacaksinizz cok.iyi olur bencee :)
Gulsimayida goturecekmisiniz?
Cok guzel olur gercekten arada lazim oyle degisiklikler

Gonerdim canim , ismimle basliyor g...o diye

Iyi canim bende cok sukur

Koligimi var acaba,gecmistir gerci artik ama
Veya disler rahatsiz ediyodur canim . 3. aylardardn sonra yerini hazirliyorlar cunki
Ya bilmiyorum ki salyasini soruyir doktor cok birde gecen damagi sertlesmus dedi ama bu ne demek disin cikmasi yakin mu alamasi yok mu :/

Hmmm uyumayan bebekler için hep kehribar kolye tavsiye edesim geliyor
Yaa dis icin diyolar hep ama uykutada mi iyi geliyirmus :/esime gecen dis icin dedim ne alakasi var dedi :/

Benmkide bagirarak uyaniyo yanimzda sesi cikmiyo yatiyo yataginda uyuyunca surekli uyaniyo
ayri odasi var mi canim? Of ceyda uyumayinca napsam uyumuyo anlamiyorum bu kadar uykusuz nasik duruyo bi ara yine hic yoktan iyiydi :/bugun toplam 8 saat uyamadi 24 saatte

Canim karni doyuyorsa,genel sagligi iyiyse bence distendir. Salyasindan anlarsin zaten.. ha bak salya akiyorndiye hemen 2,3 gume dis cikmayabiliyor.. belki aylar sonra cikacak ama.yerini hazirliyor o agri yapiyor onlara cok
Lokumun dedigi gibi kehribar kolyeyi bi denesene, bende nasil ise yarayacakki diye dusunuyodum ama herkes nerdeyse kullaniyor artik genel olarak sakinlestiriyor cocuklari dis,uyku vs..

Su iciriyosun diimi, susuyormu acaba

Oy kamp mi yapacaksinizz cok.iyi olur bencee :)
Gulsimayida goturecekmisiniz?
Cok guzel olur gercekten arada lazim oyle degisiklikler

Gonerdim canim , ismimle basliyor g...o diye

Evet Gülsima ile gideceğiz canım annem de soğuk olur diye tutturdu ya bakalım hoşumuza gitmezse toplar çadırı geri döneriz yani:)

Huzursuzluk ve uyku sıkıntılarına da iyi geliyormuş ben kızım uyumuyor diye aldım işte uyuyor artık diş çıkarırken de bir sıkıntı olmadı

Ayri odasi var ama emin degilim yatrmak için cok uyaniyo ya gece odaya mi gtcem diye

Evet Gülsima ile gideceğiz canım annem de soğuk olur diye tutturdu ya bakalım hoşumuza gitmezse toplar çadırı geri döneriz yani:)

Yani mayis gibi artik isinir havalar aslinda ama gece nasil olur evet soguk olabilir.
Eh gunduzden aksama kadar kamp yapsaniz yine yeter

yokcanım ek gıdaya baslayınca.. Sızede sormustum hatta verme demıstınız :/

Huzursuzluk ve uyku sıkıntılarına da iyi geliyormuş ben kızım uyumuyor diye aldım işte uyuyor artık diş çıkarırken de bir sıkıntı olmadı
ya esıme tekrar soylıyım pekı gece nasıl takıyorsun?
Ayri odasi var ama emin degilim yatrmak için cok uyaniyo ya gece odaya mi gtcem diye
bende aynı dusuncedeyım suan gecırmek ıstıyorum ama sureklı uyanıyor orada koltuk falanda yok nerede emırıcem sandalye tepesınde zor olur :/

Bizim aslında baza var ayrsam sorun olmazda bide sesini duymazsam arda uyaniyo direk ayaga kalkiyo gece smdi besikten inmeyi ogrendi bide inmek isterken duser felan diye korkyrm

Canım baktım kızım hiç kolyeyi çekiştirmiyor kolye ile ilgilenmiyor o nedenle gece de takmaya başladım önceden korkuyordum uyumasına az kala çıkarıyordum

Canim aslinda nerdeyse artik 6 aylik olacak ,havalarda az cok isindi ver bence belki susuyordur .
Veya sor bi doktoruna yine ama problrmi ya dis,ya susuzluktur gibime geldi
Kolyeyi alirdan yinede sakinlesmezse disten degildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…