2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 iyi canim cok sukur bogazi hiriltili biraz oksurukten balgamli hala gecer insallah

Ya evet benimkide oyle yari cikti ama devami yok ..3 tane 20ligim var nasipse ucunude cektirmeyi dusnuyorum ama bakalim cesaretim ne alemde olacak.. birde curuklere baslattim baya is var diyordu bu ara disci yolu gozukuyor bana..
Dun 1 saat 10dk agzim.acik durdum ,birde uyusturdu agzimi acamiyorm resmen agridan.. gitmismen 2 dis birden yaptiriyorum zor oluyor ama yaptirayim artik hamileliktn beri dogru duzgun gidemedim.sonuc bussuru curuk :KK14:

ya benim.kuzenin kizida oyle cok hareketliki.. ben bizinkine hareketli.diyodum ama yok masallah 1sn gozunu ayir teee nerelere gider .
Cok zor oyle hele disarda cok dikkatli olmak gerekiyor

Birde yurumeye baslasin bak neler oluyor .. bizimki uniteye artk kendi cikiyor yine tv yi dusurmezse iyi :)

Ya aslinda cok sukur hamile.kaldigimdan bu yana 2,3 kez grip oldum bagisklik sistemini guclendiriyormus hamislik bazilarinda yoksa onceden oo surekli hastaydim.
Sorun nedeni bilinmeyen bas agrimdi bugun norolojiye gittim panik atakla alakali.oldugunu soyledi tedaviye basladk bakalim insallah iyi gelir , agridan sersem gibiyim cok agriyor ..
20liklride cektircem onlarmi agri yapiyor hic bilmiyorum
Rabbim saglik versin ya gerisi bos g3rcekten

Ne uzun yazdim yine :KK14:

Yaz canım nolacak :) ee canım oğlun bu kadar tehlike geçirince panik atak baş ağrısı olması çok normal bence

Bu hallerini ozliceksn malesef :KK70: ay arda gbi hareketli cocuk oldugunu sanmyrm düşünmüyorum hatta eminim :KK70: goren bu nasl cocuk 1 dk otrmuyo mu diyo :KK70: otrmuyo valla surekli hareket halinde bide bana yapisik odadan çıktığım an pesimden geliyo tencere caydanlik hastasi onlarla oynuyo bi kahvalti hazrlyrm butun mutfak dolabı bosaliyo

Yok cnm Arda kadar olamaz :)) bizim kız biraz tembel ama iyi bu hali yoksa ben hamileyken başedemezdim bakalım yürüyünce ne olacak

I ilknurrr22 iyi canim cok sukur bogazi hiriltili biraz oksurukten balgamli hala gecer insallah

Ya evet benimkide oyle yari cikti ama devami yok ..3 tane 20ligim var nasipse ucunude cektirmeyi dusnuyorum ama bakalim cesaretim ne alemde olacak.. birde curuklere baslattim baya is var diyordu bu ara disci yolu gozukuyor bana..
Dun 1 saat 10dk agzim.acik durdum ,birde uyusturdu agzimi acamiyorm resmen agridan.. gitmismen 2 dis birden yaptiriyorum zor oluyor ama yaptirayim artik hamileliktn beri dogru duzgun gidemedim.sonuc bussuru curuk :KK14:

ya benim.kuzenin kizida oyle cok hareketliki.. ben bizinkine hareketli.diyodum ama yok masallah 1sn gozunu ayir teee nerelere gider .
Cok zor oyle hele disarda cok dikkatli olmak gerekiyor
Benm çürük felan yok agri yapan bi 20lik var iste her gunde fircalarm ama kac tane dolgm var anlamadm valla bu nasl is
Benim arkadasta oyle kizina cok hareketli diyodu bize geldi gordu ardayi benmki hareketli felan degilmis valla ardanin yaninda dedi :KK70: erkek cocugu diye mi blmyrm ama boyle bi hareketlilik yok yani esim bile tahammül edemiyo yarim saat baksın ee benn napiyim o zaman diyorm sen annesisin bkarsin diyo :KK70:
Esim demisken gecen gun hediye alms bana tabi ben sok oldum kucuk bisey ama oylesine alms sonucta cok sevindm

Yaz canım nolacak :) ee canım oğlun bu kadar tehlike geçirince panik atak baş ağrısı olması çok normal bence

Dun gorsen basima masaj yapti hep, biz ona yapiyoduk ogrenmis . Dedim basim.agriyo uzme anneyi diye gelip masaj yapti hep, ne ara buyuduler bukadar ya cok sukur :)
Nasilda iyi geliyor o minik ellerle masaj :)

Canim b3ncede Gulsima hareketli olsaydi baya zorlanirdin.
Hep merak etmisimdir kucagina aliyomusun, ilkinde agir kaldirmayalim diye resmen kendimizi pamuklara sarardik ama nedense 2.ye hamileyken hic dikkat edilmiyor :KK53:
Alt komsum oglunu kucakliyo,arabasini kucakliyo ben saskin saskin bakiyorum :KK53:

I ilknurrr22 baya yaramaz , hareketli seninki desene :KK48:
Buyudukce akli basina geldikce sakinlesir canim, bence annenin-babanin karakterine bagli biraz kiz erkek fark etmiyor.
Biz mesela sakiniz o yuzden Ayaz bize cekmis cok sukur oyle aman aman yaramazliklari,hareketi yok.
Tabi ilk cocugu boyle sakin olanin 2.leri bildigin tazmanya canavari gibi oluyor cevremde hep :KK48:

Ne guzel canim cok sevindim, buda iyi yonden bir gelisme :)
Isten ayrilmisti en son basladimi ise falan
Belki o donem bu is mevzusu canini sıkıyomustur

Dun gorsen basima masaj yapti hep, biz ona yapiyoduk ogrenmis . Dedim basim.agriyo uzme anneyi diye gelip masaj yapti hep, ne ara buyuduler bukadar ya cok sukur :)

Hep merak etmisimdir kucagina aliyomusun, ilkinde agir kaldirmayalim diye resmen kendimizi pamuklara sarardik ama nedense 2.ye hamileyken hic dikkat edilmiyor :KK53:
Alt komsum oglunu kucakliyo,arabasini kucakliyo ben saskin saskin bakiyorum :KK53:

Buyudukce akli basina geldikce sakinlesir canim, bence annenin-babanin karakterine bagli biraz kiz erkek fark etmiyor.
Biz mesela sakiniz o yuzden Ayaz bize cekmis cok sukur oyle aman aman yaramazliklari,hareketi yok.
Tabi ilk cocugu boyle sakin olanin 2.leri bildigin tazmanya canavari gibi oluyor cevremde hep :KK48:

Esim kucukken cok yaramazms ben cok akilliymsm annem oyle diyo benle yatar ben uyanmadan uyanmazdn diye ayni ise döndü canim tekrar smdi babam bi is ayarlamaya calisiyo insallah olur

Esim kucukken cok yaramazms ben cok akilliymsm annem oyle diyo benle yatar ben uyanmadan uyanmazdn diye ayni ise döndü canim tekrar smdi babam bi is ayarlamaya calisiyo insallah olur

Babaya cekmis desene :)
Cani sag olsun canim yazin biraz daha rahatlarsin bence disarda gezince daha farkli

Insallah olur canim

seker000 seker000
Bi evin icindeyimisiz,konustuklarimizi.kimse duymuyor okumuyormus gibime geliyor :KK70:

Oy kuzuma kıyamam maşallah

Ahahah cnm ne doğru dedin pamuklara sarardık diye :) kucağa almak ne kelime kucağımda çocukla yere çömelip kalkıyorum fln banyo yaptırıyorum daja neler neler :) banyodan sonra ağrıdan ölüyorum o ayrı mesele tabi

Babaya cekmis desene :)
Cani sag olsun canim yazin biraz daha rahatlarsin bence disarda gezince daha farkli

Insallah olur canim

seker000 seker000
Bi evin icindeyimisiz,konustuklarimizi.kimse duymuyor okumuyormus gibime geliyor :KK70:

Aman kim girip de bu konuyu okuyacak zaten kk da en populer alan bdv onun dışında gebelik burayı gelip kimse okumuyordur diye düşünüyorum :)

Oy kuzuma kıyamam maşallah

Ahahah cnm ne doğru dedin pamuklara sarardık diye :) kucağa almak ne kelime kucağımda çocukla yere çömelip kalkıyorum fln banyo yaptırıyorum daja neler neler :) banyodan sonra ağrıdan ölüyorum o ayrı mesele tabi

Ay hadi ya :KK53:
Aman dikkat et canim yinede 1,2 ay daha. tahmini cinsiyet haftasina yaklasmissin masallah :)
I ilknurrr22 den bi tahmin alalim :KK53:

Haha deme oyle ya vardir biz gibi aylakci gelip giden :KK48:
yillarimizi verdik buraya ya saka gibi bazen saatlerce cikmazdim sohbet ederdik hemen alinti yapilirdi .. simdi aylar sona bile alintiya bakilmiyoor :KK14:

tutkku tutkku ben de öyle hissediyorum canımm arkadaşım yok hiç görüştüğüm zaten sizler arkadaşımsınız:KK19:

Kızlar bu arada benimki çok hareketlendi habire koltuklara tv ünitesine tırmanıp ayağa kalkıyor günde kaç kez düşüyor.. peşinde koşturmaktan hiç bişeye yetişemiyorum yaa:olamaz:

Son düzenleme:
Ay hadi ya :KK53:
Aman dikkat et canim yinede 1,2 ay daha. tahmini cinsiyet haftasina yaklasmissin masallah :)
I ilknurrr22 den bi tahmin alalim :KK53:

Haha deme oyle ya vardir biz gibi aylakci gelip giden :KK48:
yillarimizi verdik buraya ya saka gibi bazen saatlerce cikmazdim sohbet ederdik hemen alinti yapilirdi .. simdi aylar sona bile alintiya bakilmiyoor :KK14:
Aynen bende saatlerce cikmazdm
Buda kiz olur heralde sen syleyince bi an oyle geldi :KK70:

tutkku tutkku ben de öyle hissediyorum canımm arkadaşım yok hiç görüştüğüm zaten sizler arkadaşımsınız:KK19:

Kızlar bu arada benimki çok hareketlendi habire koltuklara tv ünitesine tırmanıp ayağa kalkıyor günde kaç kez düşüyor.. peşinde koşturmaktan hiç bişeye yetişemiyorum yaa:olamaz:

Aynen bizde dagildik arkadas cevresiyle.. uniden kaldi 1,2 tane onlarlada telefonda anca yazisiyoruz o yuzden burda sizlerle paylasmak beni cok rahatlatiyor sanirim asil burda iyi dost olduk cok sukur :) yillardir kimse kimsenin kalbini kirmadi ay duygusala bagladim :KK53:

I ilknurrr22 dedeci desene seninki :) oda oyle buyuyecek insallah baksana zaman su gibi geciyor
Krese ne zaman veriliyor sizin orda

X