2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Eve geldik kizlar cok sukur bugun iyi gibi insallah yukselmez artik.
Ojsurugu balgamli yumusamistir bogazi artik insallah

Kulaktan olcenlerdemi fark atiyor vay iyiki almamisim o zaman..
Rabbim korusun minnaklari insallah

Eve geldik kizlar cok sukur bugun iyi gibi insallah yukselmez artik.
Ojsurugu balgamli yumusamistir bogazi artik insallah

Kulaktan olcenlerdemi fark atiyor vay iyiki almamisim o zaman..
Rabbim korusun minnaklari insallah
Gozun aydin canim insallah yukselmez bi daha

Iyi kizlar cok sukur hafif oksuruyor sadece ama sira bende :KK51:
bogazim felaket agriyor,nezle oldum halim hic yok.. tekrar bulastirmam.insallah ona.
Ilk defa ayri uyudum ondan bu gece , gunduz sık sık havalandiriyorum odalari ama gece bari durmayayim yaninda deedim. Beni sayikliyomus kiyamam :KK43:
Iyice mahvetti bu grip.bizi ya

Iyi kizlar cok sukur hafif oksuruyor sadece ama sira bende :KK51:
bogazim felaket agriyor,nezle oldum halim hic yok.. tekrar bulastirmam.insallah ona.
Ilk defa ayri uyudum ondan bu gece , gunduz sık sık havalandiriyorum odalari ama gece bari durmayayim yaninda deedim. Beni sayikliyomus kiyamam :KK43:
Iyice mahvetti bu grip.bizi ya
Canım sana da geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah çabucak toparlanırsın

Biz burada 4 kişi takılıyoruz ne güzel:KK45:

tutkku tutkku I ilknurrr22 seker000 seker000

Oy masallah buyudu annesi ya , duz duvara tirmanmalar devammi :KK53:

Iyi canim cok sukur,oksuruyor sadece..
Tabi sira bende griptir,bas agrisidir,dis agrisidir 1,2 kilo verdim su son haftada iyice cöktum :KK14:

Valla ya herkes elini ayagini cekti buralardan :KK14:
Siz bari gitmeyin :KK53: Ilknurda yok dunden beri

Oy masallah buyudu annesi ya , duz duvara tirmanmalar devammi :KK53:

Iyi canim cok sukur,oksuruyor sadece..
Tabi sira bende griptir,bas agrisidir,dis agrisidir 1,2 kilo verdim su son haftada iyice cöktum :KK14:

Valla ya herkes elini ayagini cekti buralardan :KK14:
Siz bari gitmeyin :KK53: Ilknurda yok dunden beri

Cnm baya hasta geçirdin bu kışı yaa biter umarım artık

Kız kuduruk oldu iyice ya sürekli kanepeye tırmanmaya devam e diyor :)

Ben Allahın izniyle hep buralarda olurum canım

Birde yurumeye baslasin bak neler oluyor .. bizimki uniteye artk kendi cikiyor yine tv yi dusurmezse iyi :)

Ya aslinda cok sukur hamile.kaldigimdan bu yana 2,3 kez grip oldum bagisklik sistemini guclendiriyormus hamislik bazilarinda yoksa onceden oo surekli hastaydim.
Sorun nedeni bilinmeyen bas agrimdi bugun norolojiye gittim panik atakla alakali.oldugunu soyledi tedaviye basladk bakalim insallah iyi gelir , agridan sersem gibiyim cok agriyor ..
20liklride cektircem onlarmi agri yapiyor hic bilmiyorum
Rabbim saglik versin ya gerisi bos g3rcekten

Ne uzun yazdim yine :KK14:

Birde yurumeye baslasin bak neler oluyor .. bizimki uniteye artk kendi cikiyor yine tv yi dusurmezse iyi :)

Ya aslinda cok sukur hamile.kaldigimdan bu yana 2,3 kez grip oldum bagisklik sistemini guclendiriyormus hamislik bazilarinda yoksa onceden oo surekli hastaydim.
Sorun nedeni bilinmeyen bas agrimdi bugun norolojiye gittim panik atakla alakali.oldugunu soyledi tedaviye basladk bakalim insallah iyi gelir , agridan sersem gibiyim cok agriyor ..
20liklride cektircem onlarmi agri yapiyor hic bilmiyorum
Rabbim saglik versin ya gerisi bos g3rcekten

Ne uzun yazdim yine :KK14:
20ligi bende cektrcem daha :KK70: geçen agridiginda gittim rontgen sırası cok olunca döndüm geri teksrar agri yapmayınca salladim gitti bi daha agridigi zaman giderim artk :KK70: benm dis yer bulamiyoms cikmak icin ondan agri yapiyoms baskı yaptigi icin ama nasl sismisti dis etlerim dis icine girmisti resmen gozukmuyodu smdi duzelms

Bu hallerini ozliceksn malesef :KK70: ay arda gbi hareketli cocuk oldugunu sanmyrm düşünmüyorum hatta eminim :KK70: goren bu nasl cocuk 1 dk otrmuyo mu diyo :KK70: otrmuyo valla surekli hareket halinde bide bana yapisik odadan çıktığım an pesimden geliyo tencere caydanlik hastasi onlarla oynuyo bi kahvalti hazrlyrm butun mutfak dolabı bosaliyo

X