2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bazen mesela ilaçlarda 5 gün kullanılmalıdır fln yazıyor ben onları önemsiyorum ya doktorlar her ilacın prospektüsünü ne kadar ezberinde tutabilir ki diyorumzaten hangi firmalarla anlaşmalı iseler onların ilaçlarını yazarlar

Aynen yaa ,dun gittigimiz drek soyluyor surdan,surdan alabilirsiniz diye.. gunahini almayayim ama yani illa vardir anlasma.
Onlarda cok satildigi icin soyluyomus hani ilaclar yenidir gibisinden yaw he he ..

Bende cok dikkat ederim ne yazdigina, tekrar tekrar okurum bazen

Evet anlasmali oluyo hep ilac firmasinin calisanlari tek tek gezip tanıtım yapiyolar doktorlara artk para mi veriyolsr napiyolar gunahi boynuna her ilaci okurum internettrn bakarm bende mutlaka

Evet anlasmali oluyo hep ilac firmasinin calisanlari tek tek gezip tanıtım yapiyolar doktorlara artk para mi veriyolsr napiyolar gunahi boynuna her ilaci okurum internettrn bakarm bende mutlaka

Aynen bende neti bi guzel kurcalar en ufak kotu yorumda bazen hic kullanmam onu..

Of of gercekten deney fareleri bitti sira insanlara geldi bildigin insanlarda deneniyor ilaclar sanki

Aynen bende neti bi guzel kurcalar en ufak kotu yorumda bazen hic kullanmam onu..

Of of gercekten deney fareleri bitti sira insanlara geldi bildigin insanlarda deneniyor ilaclar sanki
Aynen oyle canim cok zor durumda kalmadgim surece ilac vermiyorum ateslrndiginde bile 38 bucuk olmadan vermedm hic vücudu biraz direnc göstersin diye

Dun fitil, surup ne verdiysek dusmedi ates kizlar, 38i falan gecmemesi gerektigi soylendi bize su gecirdigimiz olay yuzunden.. o yuzden 38de veriyorum, 38,5 olunca saldi kendini yine, gozler kipkirmizi yine aynisi olacak diye cok korktuk ates dusmeyinde acile geldik ama yatis yapmak icin neden yokmis yapmadilar.. dr kontrolunde olurduk , neden ise bussuru var cocuk basini zor kaldiriyordu, bizde hastaneye yakin bi otelde kaldik cunki yrm saat uzaklikta evden ,cesaretim yoktu eve gitmeye.
Hala var atesi ama insallah duzelir artk kizlar ya cok yiprandi cok uzuluyorum cok.
Rabbim kimseyi evlatlariyla sinamasin insallah

Canım nasıl oldu oğlun?

Canim benm gecmis olsun niye yatrmadilar ki sonucta bu cock havale gecirdi tekrar edeblr sen yada esin kucukken gecirmis mi havale boyle olaylarda genetik oluyoms eger. Bebegn anne veya babasi gecirdyse daha yuksekmis olasilik allah yardimcin olsun kuzum bi an once düzelir insallah dualarım seninle

PembeLokum I ilknurrr22 buna sukur 1,2 saattir iyi ,ozellikle kalkip oynamaya hali var inanin dunyalar benim oldu ama hemen sevinemiyorum tekrar yukselebilir surubun etkisi gecince.
Uzerini ortsem hemen isiniyor yukseliyor,bir yandan usur korkusu..
Baska bir otele degistik,esim ise gitti bakalim aksama kadar yukselmezse doneriz nasipse eve.
En azindan hastaneye 1dk aramiz var
Cok uzuluyodum ya 5dk iyiyse 5dk sonra hemen yukseliyodu,sonra geri dusuyodu.. o dususlerde hemen kalkip oynamaya ziplamaya calisiyodu yavrum,sonra bakmissin gozlerini acacak hali yok

Ilknurm ben gecirmisim kucukken,ever genetikmis bu durum.
Ben 1 kere gecirmisim,insallah tekrarlamaz 1 de kalir

Su icimdeki korkuyu nasil aticam hic bir fikrim yok son care psikologami gitsem bilemedim , o gunku kiyafetlerini,o gunku oyuncak vs her ne vardiysa odada giydiremiyorum,oynatmiyorum aynisi olur korkusuyla o derece etkilendim.
Her cumartesi sabahina korkuyla uyuyup uyaniyorum..
Rabbim beterinden korusun

Esim,kp baya tartistilar drla acilde gecirme riski var nasl almiyosunuz diye,bir tanidigida soktuk araya ama yok gerek yokmus.. belkide ilk baska tatsizlik cikarfilar diye kizdidami almadi bilmem ama herseyde varmis hayir kalmamamiz iyi oldu orda daha cok korkardi ve cok hasta ckcuk var daha cok hastalanirdi

Uzun oldu kizlar ama kusura bakmayin

Canımm benimm yeni okudum çok üzüldüm inşallah yükselmez ateşi bidaha seni çok iyi anlıyorum ama kafandan kötü düşünceleri at iyi düşün korkma dua et Rabbim büyük..dediğin gibi hastanede kalmaması bi yandan daha iyi insan kendini daha kötü hisseder.. inşallah iyi olur da evinize dönersiniz canım

Insallah canim ama bu aksmda ne olur ne olmaz diye kalicaz, 37,5 -38 lerde dolasiyo surup vermemize ragmen.
Ama keyfi yerine geldi ya cok sukur kosuyo,hopluyo,zipliyo cok sukur Allahima.
Dun uykudan uyaninca h3ep gulumsedi bize,hic hali yok ama zorla gulumsuyor icim gitti

Sen nasilsn canim

Anladm canim dikkat et bence ateşi 36ya donene kadar bisey giydirme ardayada aynisi oldu 3 gun surdu bu ates tam ateşi iyi dustu diyodm 37 bucuk olunca bi zibin giydiriyim diyodum bi bakiyodm hemen yukselmis bu havale olayi illa yüksek ateste olcak diyede bsy yok her bebegin bunyesi farklıymış 38de havale geciren bile varms sen dikkat et surekli ates dusurucuyude 2 tane farkli alsaydın dönüşümlü olarak kullan diyorlar genelde bende bi parol bide dolven vardi bi onu veriyodm bi onu gecede cok yukselirse uykudan uyandrip fitil koyuyodm hemen etkileniyo yavrular yazik kuzum kac gun uykusunda sicradi o fitil verdikten sonra insallah yukselmez bi daha atlatirsinz hemen kotu dusunceleri uzak tut at kafandan

Evet 37,5da bile geciren varmis Allah korusun.
Coi sukur 37,2 ydi en son ama kafasi yaniyor gibi geliyor bana .. insallah duser artik ya.
Incecik giydire giydire hepten hastalanacak diye korkuyorsm zaten oksurukten bi hal oldu.
Kalalim bakalim buaksamda ne olur ne olmaz ddfigin gibi dussun bi 36lara.

Birde sunu anladikki dijital olcerler gercekten yaniltiyor.
Dun su en eskilerden olcunce 38,5 cikariyor, dijitalle olcktuk 37,5 cikariyor.
Kendimdede olctm 1 derece fark atiyor.

Gecen o zaman 38,5 gosteriyordu dijital olan demekki 39,5mus meger bizde buz gibi islak bez koyunca şok etki yapip ondan oldu diye dusunuyoruz.

Dijitali cope attik dun

Canim dijitalde koltuk alti bi derece dusuk gosteriyo

Canım hastaneye yakın otelde kalmak epey akıllıca olmuş zaten ya kıyamam sana Allahım yaşatmasın tekrar bu havale tehlikesi kaç yaşına kadar devam eder ki böyle? Çocuklar sık sık ateşlenir sonuçta

Canim dijitalde koltuk alti bi derece dusuk gosteriyo

Oyleymis gec ogrendik..
Birde pilliler ya pili zayiflayinca dogru gostermiyomus

Bu arada suruplari dedigin gibi donusumlu kullaniyoruz,devamli aynisini vermek iyi degil..hos hic biri iyi degil ama napalim

PembeLokum yok kuzum ya eve gitmeye cesaretim inan yok, o yol bitmek bilmiyor
5,6 yaslarina kadar olabiliyormus canim.
Yani baya uzun bir donem
Tabi konusup derdini soyleseler yine daha farkli yaklasir insan ama boyle neresi agriyor neyi var anliyamiyor insan

Anladım canm bu gece de mi oteldesiniz? Bizde de kulaktan dijital ölçer var demek Gülsima nın ateş 39.8 göründüğünde belki de 40.8 idi aman Yarabbimm

Kıyamam onaa inşallah bugün daha iyidir..

Çok şükür iyiyiz biz de dişlerle uğraşıyoruz ishal var sanırım dişten o da..

Insan hangisiyle olccegini sasiriyo en dogrusu makattan olculunce ama onuda nasil yapcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…