2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kandiliniz mubarek olsun kizlar
Bugun oruc tutuyum dedim bakalim vakit geccek mi simdiden susadim sabah kac kez su icmeye gittim aklima sonradan geldi emzirirken bi zorluk cekcek miyim denemis olurum ramazanda geldi on hazirlik

Ya yaninizda mi yatiyo ben o yuzden almaya korkyrm iste bi ara cok yatiyodu yanimizda baktim gunduz uykulari iyice azaldi surekli uyaniyo 1 saat uyuyosa 3 4 kez kalkiyo artk almiyorm yanima surekli besiginden al koy sirtim belim agriyo ama Napiyim
Aynen canım yanımızda yatıyo çok çabaladım ama yatağına yatırdığım an ağlıyor..ben de sabaha kadar robot gibi kalıyorum ama napalım çok şükür varlığına

Kandiliniz mubarek olsun kizlar
Bugun oruc tutuyum dedim bakalim vakit geccek mi simdiden susadim sabah kac kez su icmeye gittim aklima sonradan geldi emzirirken bi zorluk cekcek miyim denemis olurum ramazanda geldi on hazirlik
Aminn tüm dualarımız kabul olur inşallah..geçen ramazanda tutmadın mı canım? benim daha bir ay borcum var yaa PembeLokum sen de tutmamıştın tuttun mu borcundan bişey?

Aminn tüm dualarımız kabul olur inşallah..geçen ramazanda tutmadın mı canım? benim daha bir ay borcum var yaa PembeLokum sen de tutmamıştın tuttun mu borcundan bişey?
Yok canim tutmadim ya hamileykende tutmadm 2 sene borcum var ek gidaya gecmemisti gecen sene sadece emiyodu ya sutum etkilenmesin diye tutmadm hoş simdidr gectikte noluuyo ne yiyoda

Son iki ramazanda hamileydim daha borçlarımı hiç tutmadım bu ramazan da hamileyim üç sene üst üste borç birikti ya hayırlısı diyorum artık

Yok canim tutmadim ya hamileykende tutmadm 2 sene borcum var ek gidaya gecmemisti gecen sene sadece emiyodu ya sutum etkilenmesin diye tutmadm hoş simdidr gectikte noluuyo ne yiyoda

Son iki ramazanda hamileydim daha borçlarımı hiç tutmadım bu ramazan da hamileyim üç sene üst üste borç birikti ya hayırlısı diyorum artık

Ooo yalnız değilmişim:) hayırlısıyla tutarız inşallah..

Ooo yalnız değilmişim:) hayırlısıyla tutarız inşallah..
İnsallah canim cok zor ya dun tuttum ama zor dayandim susuzluk cok etkiledi beni hava sicakken nasl olcak blmyrm ardanin emmesi ve surekli pesinde dolasmam zorluyo yoksa aciktigimi hic hissetmedim yemekte yemedm zaten oyle

İnsallah canim cok zor ya dun tuttum ama zor dayandim susuzluk cok etkiledi beni hava sicakken nasl olcak blmyrm ardanin emmesi ve surekli pesinde dolasmam zorluyo yoksa aciktigimi hic hissetmedim yemekte yemedm zaten oyle
Demi.. ben de gün içinde çok su içiyorum..Allah yardımcımız olsun

Kizlar selam gelemedim atesliyiz,burnumz akiyor,oksuruk ne ararsan var.. 3.gun bugun insallah hafifler artik ya

Dun dr ciktik oksusuk damlasi verdi ama icinde alkol var yaziyor %12 ymis, onu verdim sanirim atesli olunca etkiledi gece surekli bi yukseldi bi dustu atesi.. 5dk arayla bir yaniyor bir iyi cok korktuk.yine..
Bugunde var hala , inanin hangi dr inanacagimi sasirdim artik hepsi cook farkli konusuyor ..Rabbim korusun yavrularimizi insallah

PembeLokum masallah canim az kaldi az :)
Apartmani yeniliyorlar ya canim o yuzden hersey yeniden yapiliyor ama cok sukur bizimki degisikmis kirma dokme olmayacak :)

I ilknurrr22 seker000 Herkes iyidir insallah

Canım çok geçmiş olsunn ben de hep ilaçların prospektüsüne bakarım geçen bi ilaç veedi dr içinde 6 yaş küçük kullanamaz yazıyordu düşünsenee

Doktorlar çok dikkat etmiyor ya da unutuyor sanırım

Ya valla herkes kafasina gore takiliyor.. insam hayatiyla oynaniyor , cocuk bunlar daha..

Seninki iyice asmis kendini, 6 yas ne alaka veriyor daha yasina bile girmemis cocuga..
Bizede 2 yas alti verilmeyen ilac vermisti birkere dozunu dusurunce sorun olmaz demisti.. doz dusurmekle olsa bu isler..

Kizlar o ilaclardaki yas araligini bilerek yaziyolarmis kafamiza gore kullanmayalm ilaci doktora nsormadan diye ben arastrdm bunu dikkatimi cekti çoğu ilacta 2 yas alti kullanmamalidir yaziyo gecmis olsun canim bende merak ettm gecen Arda da oldugu gibi olms sizede demekki bi yukseliyo bi dusuyo ama bizimki en fazla 38e dusuyodu

Nebileyim ya ne oluyosa su eczacilar yuzunden oluyor neler duymadim.neler..
Ilaclar satilsin diye zaten hersey hormonlu bence,gecenlerde haberlere cikmisti iste burda bazi meyvelerde virus var diye.
Birde dozunu yuksek tutuyolarmiski.mesela bi ilacin cabuk bitip,yenisi alinsin diye..
Dogrumu degilmi Allah bilir ama insan hayatiyla oynuyorlar resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…