2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ah kuzum yaa keşke şu ev kazaları hiç yaşanmasa
Emzik bırakma partisi yapın hehe her şeye parti yapıyorlat ya artık

Beni takip ediyor musun peki canım

Hamileyken yemek hazırlamak çok zor yaa hadi biz dışardan yeriz de kızıma ne yedirsem nasıl yapsam derdi oluyor her gün bir çorba zor yapıyorum
Sürekli her gün her gün annem yapsın da istemiyorum her gün onlarda yemek de usanç vrriyor insan bazen evde takılmak istiyor tüm gün

Ay kuzum benm kiyamam biseyi yok demi simdi
Valla canim nedenini blmyrm iste niye boyle yapıyo surekli boyle ayni saatlerde oluyo

Iyi cok sukur indi canim ama ne bicim agridi kim bilir :/

Bizimde oyle hep gece 12 civari.. aglayinca saate bakmadan biliyorum 12 civaridir kesin diyorm ..

PembeLokum valla ya arkamizi doner donmez yaramazlik pesindeler.. :/ Rabbim korusun insallah

Sununlarini paylastigini takip ediyorum, digerini bende resim olmadigi icin kabul etmezsin diye gondermedm istek

Ay cnm ya yemek.derdi var diimi, yorgan dosek yatmak.istiyor insan o bulantilarla gerekirse bir sure annen yapsin canim cunki gercekten zor :/ hadi biz yemiyoruz gecistiriyoruz ama onlsr yemeli her ogunu.
Veriyosun dimi artk herseyi hani corba vs

Valla hamile değilken de zor yemek yapma derdi arda icin ozellikle surekli bsyler denyrm yapyrm

Arda gece oyle uyaniyo surekli geri uykuya dalmasi cok zor oluyo surekli agliyo yatagina koyunca yanımızda yatinca hic uyanmiyo bide sabah artk kalkcagi zaman surekli uyaniyo

Veriyorum canım bizde yemekte ne varsa onu veriyorum bugün nohut yaptım mesela zar zor

Vallahi yatak döşek yatmak istiyorum da olmuyoe bizimki emeklemeye başladı kimse demedi bana emeklemeye başlayan bebe tırmanmaya da başlıyormuş durmuyor sürekli tepemde ya da koltuk tepelerinde

Valla hamile değilken de zor yemek yapma derdi arda icin ozellikle surekli bsyler denyrm yapyrm

Zor ya bir de yaptığını yemşyormuş ua ben zar zor bayılacak gibi hissederek bir çeşit yapıyorum onu da eğer yemezse yapamam başka yoğurtla fln geçiştiriyorım malesef

Arda gece oyle uyaniyo surekli geri uykuya dalmasi cok zor oluyo surekli agliyo yatagina koyunca yanımızda yatinca hic uyanmiyo bide sabah artk kalkcagi zaman surekli uyaniyo

1 aydir yanimizda yatiyor, gunduz uykularini bile koltukta uyutuyorum.
Yataginda su 1 ay icinde 2,3 k3z yatmistir.
Kesinlikte daha iyi uyuyorlar.
Neden sende yaninda yatirmiyosun canim devamli? Hem emzirir geri uyumasi.kolay olur iyice uykusu acilmadan.
Yanimiza alisir diye almiyor bazisi ama bence zamani gelince kendileri usteyecek ayri yatmayi

PembeLokum haha oy ya masallah tirmanacak annesi artik dur daha bunlar iyi gunler
Hele yurumeye baslasin habire dusecekmi dusuncesi insani mahvediyor

Daha kucuk ama soyledinizmi kardesi olacagini :) herseyi anliyor bu bidiklar :)
Birkere tv de hamilr konsepti yapiyolardi cocuk.bakiyo hepsini karni kocaman anlattim bende boyle boyle sende burdaydin,resimleri gosterdim sonra surkeli karnima.dokunuyodu bildigin anliyorlar herseyi ya cok ilginc ve guzel

Hem alismasin diye canim hemde esim bi kac kez kolunu carpti uyurken ardaya onun için almak istemyrm bende surekli ardaya dönüp yatyrm tek tarafima her yerim agriyo

Oyy kıyamamm yaa
Biz zaten muayenelere hep kızımızla gittik o da bakıyor ultrason ekranına ama daha hiç anladığını sanmıyorum karnım büyüyüp de 7-8 aylık olunca anlar bence o zamana 1 yaşını da doldurmuş olur kardeş kelimesini de öğrenir :)

Yok yok illa anliyodur :)
Az kaldi dogum gunune yaklsik 2 ay dimi :) buyudu oda ya cok sukur, bayadir dogum gunu kutlamiyoruz sira sizde

I ilknurrr22 hm anladim canim bizde yer yataginda yatiyoruz o yuzden genis ama bi kac kez yatak odasinda yattik gecen havalae iyiyken bir yandan yere dusecek korkusu,bir yandan dar ezilecek korkusu..
Tabi bizimki yan yatiyor, yastiklarin uzerine yatiyor yani nasil anlatayim bilemedim
Kafasida,bacaklarida yastiklarimizda oluyor basimizin ustunde yatiyor

Kolyeden alirsan bi dene bakalim faydasi olur insallah

Ayy evet canım yaa 2 ay 9 gün kaldı Ramazan a denk geldiği için nasıl bir şey yapsak henüz bilemiyorum :) iftar yemeği verip sonra pasta keseriz büyük ihtimal

Ayaz ın saçları uzadı mı ya :)

Ardada aynen tarif ettigin gbi yatiyo hatta bi gun boylr yanimiza aldim tamamen dönmüş kafasi yorganin altinda ayaklar disarda ay nasl korktm gece uyaniyorn kafasi nerde acaba diye ariyorm

Ayy evet canım yaa 2 ay 9 gün kaldı Ramazan a denk geldiği için nasıl bir şey yapsak henüz bilemiyorum :) iftar yemeği verip sonra pasta keseriz büyük ihtimal

Ayaz ın saçları uzadı mı ya :)

Sahi Ramazana denk geliyor diimi, dedigin gibi olur bencede cok guzel olur hatta
tabi aksam uykusuna kacta yatiyor oda onemli, iftat gec olunca oda mizmizlanir belki erken uyuyorsa

Uzadi cok sukur ya hatta 1 kez daha kestik yanlarini falan ama onunu cok kestirtmedim uzun daha guzel :)

I ilknurrr22 diimi ya insan uyku sersemi kafa,kol bacak ariyor
Birden kalkiyorum bende nerde nerde diye kafasini bulunca rahatliyorm

Aynen yatağında da oyle kafasini koydugum yerde bi bakiyorm bacakları var bi kerede duzgun yat ondanda uyaniyo besigin kenarlarina carpiyo kafayı korumalik var ama gidiyo gidiyo açıkta kalan koselere carpiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…