2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen canim bosa cekmisiz 1 aydirda hep banyoda agliyodu normalde cok sever nasl agliyodu bana yapisiyodu inmiyodu kucagimda demekki kulagindaki iltihaptanms smdi aglamiyo

A hadi ya :/
Neyden oluyor acaba o iltihaplanma. Su falan gitmesin diyo bazisi banyo yaptirirken ama ne kadarda dikkat edilse gidiyor illa

Amin canik cok cok yipradim geecekten. Bizimkiler falan geliyo gidiyo ondan mi degisiyo tavirlari acaba bilmiyorum. Annem haftaya gelecekmis sanirim bakalim degisecek mi :/ ya annem surekli yazin gel vir kac ay kal herkesin kizi kaliyor diyordu. Bende kizginken soz verdim gelicem diye annemlede hep surtusme icindeyiz orsada mutlu degilim malum. Ama simdi bende uzun sure kalmak istemiyorum esimde istemiyo tabi. Anneme diyince kesin laf yapcak :/ sirf bu yuzden aylarcada kalamam ama napcam :/
Yaa oylemi yapmak lazim bende aptal gibi evde binerse disarida binmez diye kaldirdim insallah biner insallah

Sevgililer gununuz kutlu olsun asklarim
Bizden geeeectiii mi desek ne yapsak :)

I ilknurrr22 sevmiyormu kahvaltiyi

Mia- ah canim o disler.. insallah rahat gecirir su dis donemini. Bazen 2,3 tane birden cikariyolar .
Dis kasiyicisinida seven bebek az anca eline ilknurun dedigi gibi verebilirsin ama insan korkuyor yutarsa falan diye

MutluBulut_ aa tuh kotu olmus :/
Evet o kadar kalamam desen esinmi izin vermiyor vs der.
Benimkide yeni evliyken gel kal diyodu surekli, herkesin kizi kaliyor ne olacak diyodu ama 5dk zaten hadi uzakta olsa yine kalirim ama .. bazen dogru dusunemiyorlar iste .
Hadi sizinkiler uzakta ama aylarca kalinca yinede insan bi duraksiyor, gerci esin izin verirse neden olmasin sanada iyi gelir senin cevreni gormek falan
Donmeyecekler mi unv bitince kardesinin, yerlestiler diimi oraya artk :/

Evet canim sevmiyor kahvaltiyi hic yapmiyo her gun biseu deniyorum bi menemeni yiyo odaaa azicik

I ilknurrr22 hadi ya :/
Boyle sutlu unlu muhallebi fln yapincada yemiyormu icine ceviz fln
Belki sabah sabah cani istemiyordur birde emdigi icin hala emmeye duskun agirlikli .
Zamanla alisir bence

Mia- ah canim o disler.. insallah rahat gecirir su dis donemini. Bazen 2,3 tane birden cikariyolar .
Dis kasiyicisinida seven bebek az anca eline ilknurun dedigi gibi verebilirsin ama insan korkuyor yutarsa falan diye

Diş kaşıyıcıyı seviyor.
Zaten eline ne versek ağzına götürüyor.
pırasa evde yok ama aldırırım.
daha 6 aylık
Gecenlerde portakal veriyorduk
pişik yaptı.
Deneye deneye ögreniyoruz.

I ilknurrr22 hadi ya :/
Boyle sutlu unlu muhallebi fln yapincada yemiyormu icine ceviz fln
Belki sabah sabah cani istemiyordur birde emdigi icin hala emmeye duskun agirlikli .
Zamanla alisir bence
Onuda denedim canim yatmadan once yedrdgm mamadan yaptim normalde sever onu yer sabah 2 3 kasik anca yedi yemedi kahvaltida muhallebi turu yemesini istemiyorum ya kahvaltilik yesin bugn yine muzlu pankek yaptim onu seviyodu kucukken blwyi birakmstm tamamen bana cok is cikiyo hemde yemiyo diye bgn tekrar basladim en azndan kahvaltida blw yaptiriyim biraz yedi oda cok ac oldugu icin emzrmedm

Mia- erken posratakl icin canim, genelde 1 yas oneriliyor .
Deneye deneye ogreniyor insan az cok neye alerji yapip yapmadigini aslinda

I ilknurrr22 o zaman sabah o kadar ac olmuyor herhalde canim.
Bencede ilk bekle biraz daha aciksin, yaltir kahvaltisini sonra emerse emsin.
Emmesi yavastan 2.plana kalmali bence madem beslenmesini etkiliyor

Cokta bekletemiyorm ogleb uykusuna yatryrm evi topladktan sonra bide ilac iciyo ya antibiyotik saatinde icmesi gerekiyo ama kafaya taktim bu konuyu her gun cabalicam sabah kahvaltısında yemesi icin gunun en onemli ogunu soncta

Kızlar çok ara verdim buralara nasılsınız neler yapıyorsunuz ben oğlumun peşinden koşuşturmaktan internete pek vakit ayıramıyorum

I ilknurrr22 aa deme ya :) o zaman problem emzirmeyle ama bosver cok zorlama, disarda falan temiz havada yemezmi havalar az isinsa.

Kızlar çok ara verdim buralara nasılsınız neler yapıyorsunuz ben oğlumun peşinden koşuşturmaktan internete pek vakit ayıramıyorum

Aaaaa kimleer gelmis
Gecenlerde aklimdaydin yazaya unuttum :)

Gel gel arada ozlettin bak unutmusuk.bile :)
Nasilsin ne kadar oldu oglan
Bizler ayni buradayiz iste :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…