2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 hadi ya :/
Kotu o zaman, ama bosver yavrularimiz sag olsun elbet mezun oluruz bir gun :)
Sen ne okuyodun, hatirlayamadim soylemistin ama. Yani mezun olunca o isle meskul olmayacaksan sıkinti etme bence..
Ben bu isi yapmak istedigim icin istiyorum artk mezun olmayi yoksa baska bir yere girer yillarca mezun olmasamda takmam heralde :)

I ilknurrr22 iste 1 evin icinde cok zordur bence..
Ama esimle bir ara 3 gun konusmamistik , bir zaman sonra bakislarin konusmaya baskiyor, o zaman yillar sonra taa ilk zamanlarimizdaki gibi baktik birbirimize bunu oda soyledi, bende aynini hissettim.
Yani iyi geliyor bence sadece 6 ay cok uzun bir sure.
Keske kv kp falan destekcin olsa o zaman isler daha baska olacak bence

MutluBulut_ buna sukur kuzum, evdeyim iste :)
Nadil uykunuz duzene girmeye basladimi azicik

Ay kizlar esim.kefir almis aksam, sabah bi baktim acik ve icilmis
Markete acik halde gelecegi yok herhalde, resmen markette icip yerine koymuslar .. ne igrenc insanlar var

Biraz daharvet canim masallah diyeyim internettecokumustum 100 gun sonra hersey duzelexw diye sanki gercekteb 101.gun duzeldi insallah bozulmaz. Ya ama elleriyle yuzunu falan tirmaliyo hep gic durmuyo sinirlenip yoluyo resmen emzigi yrni almaya basladi emzik olmadiginda 4 parmagini agzina goturuyo alt damagini kasir.gibi otaya dayiyo cildiriyo :/

Bi bebek arabasi almadik pismanim :/
Fiyatlar yukselir diyo.annemle esim ilkbahar gelince o yuzden alalim diyoruz artik saglik ocagina yani mart 25 de atar arabaya giderim diyorum :/ cok yuksrk fiyat veremeyiz 250 ye bi tane var birde yeni gordum baby2go nun yeni cikan modeli var 500-550 tl ye bu.marka hakkinda fikriniz var mi? Hafifmis, tek elle aciliyormus,cift yonlu baska ne ozellik olmali :/ tam yatar pozisyonda mi olmali oyle mi arac bilmiyorum. Diyelim mi bunu almadik digeri hafif degil ve tek elle acilip.kapanmiyo cocuk kucagibizda nasil aciyosunuz arbayi :/

Aminn.. halkla ilişkiler canım mezun olsam da çalışacağımı sanmıyorum ama yine de bitirmek istiyorum çok uzadı:) hakkımızda hayırlısı inşallah

Yok canim bu cok degisik bi karakter ya gecen arkadasinin yaninda soyledim boyle yapiyo sen esine boyle mi diyosun diye sakayla karisik kiz dediki ben gelemem boyle seylere bana aynisini yapsa cekemem o ne oyle herşeye karisiyo diye

Kv kp arkamdalar canim cok sukur o konuda haklarini yiyemem kp hep diyo bu kiz susuyo da sen ondan ezmeye calisiyosn karsinda sana cevap veren dedigini yapmayan biri olsaydi napcaktn bi gun birakip gitse napcaksn diyo o zaman biz senin yuzune bakmayiz diyo ama yok laftan anlamiyo

Kizlar 3 kere acile gittik hic bsy demediler ardaya cocuk 3 haftadir oksuruyo gecen yine gittik dedm ki kulagini kasiyo bakmadi bgn ozele gotrdm kulagi iltihaplanms ve acilde kan vermstk bsy yok sonucunda demisler esime kansizligi varmis oda genetik sanirim bende akdeniz anemisi tasiyicisiyim buyuk ihtimal ardada var antibiyotik verdi kan ilaci verdi oksuruk surubu verdi insallah duzelir artik

Canim joker bebegede bak bi istersen tvde gordum indirim varmis oyle cok agir bsy alma cok buyuk olmasin bizimkide o attığın dar gibi yazdgin var ya onun gbi ici cokta kucul degl yani

I ilknurrr22 of Allahim bu dr lar gercekten neden bu kadar insan hayatini hafife almaya basladi.. gercekten hic bakmiyorlar..
Kiyamam kuzuma insallah toparlar artik gecer oksurugu falan.

Kv kp'rin senin yaninda olmasi cok.guzel canim, yani herkes esine karsi bu durumda.
Elbet gun gelir hatasini anlar canim yok yani kendini savunacak hic bir seyi yokki, senin iyi es, iyi anne oldugun burdan bile bu kadat belliyken..
Bos yere hakkini yemesin hic. Rabbim sabir versin canim

MutluBulut_ masaAllah canim aman uyusun buyusun minnak
Oy kasiniyordur disleri canim iyi olmus emzigi almasi, onunla kasir simdi o :)

Arabaya gelince benimki buyuktu hayirliyosan, o yuzden kesinlikle hafif birsey almani oneririm.
Ve geriye kadar yatirmali olsun cunki guzel havalarda disarda uyutabilirsin, ben baya uyutuyordum.disarda rahat oluyor oyle olmasi.
Bizimki alt ust cikarmaliydi yani tek elle cook zor takip cikarmasi , bebegi birakip asagi teker teker indiriyodum sonra biraktik giris katina habire indir cikar zor oldu -yani bebisin yaninda artik onunla git almaya bence yatir icine dene , bol bol dene ben pismanim iyice kontrol etmedigime.

Mmm ikinciye bayildim
Yerine gidip bakma sansin yokmu canim?

Bazisimin onunde az bi yer var suyunu koymak ve yemek.vs koymak.icin onlar cok kullanisli.
Yazin kuzenim koyuyodu onune bisiler ordan kendi yiyebiliyordu baya oyalaniyorlar oyle

Canim ya.cok gecmis olsun bak simdi.ya bi kere daha sogudum su doktorlardan yaziklar olsun insan sagligi ne kadar onemsiz onlar icin hele bebek bu

Canim joker bebegede bak bi istersen tvde gordum indirim varmis oyle cok agir bsy alma cok buyuk olmasin bizimkide o attığın dar gibi yazdgin var ya onun gbi ici cokta kucul degl yani
Evet canim yazdigina gore 2. Model hafifmis ayy birde aksamdan sabaha 1. Modele zam gelmis 50 tl saka gibi

Amin teyzesi hrp uyusun geceleri ya dimi birde istanbulda asagi indirdem gider araba anindaapartmanin icinde kalsa kapidan cikinca bi suru merdiven var zor. Esim gitcek birazdan dun hastaneydik donuste gidelim dedim gitmedik. Ne guzel olacakti simdide uzak anca kendi gidecek :/

Insallah gecer canim valla mahvoldu bende oyle yemekde yediremiyorum emmiyoda dogru duzgun kansizlik cikti bide basimiza
Allah sabirmi versin yoksa allah beni bu beladan kurtarsin mi bilemedim

Yani bende anlamiyorum tamam acil ama insan kan degerlerine bakip nasl bisey yok diyebilir ayni kan sonucunu gösterdim ben doktora

Canım bir de özele gitmeniz iyi olmuş artık iyileşir Arda Allahın izniyle

Canım bir de özele gitmeniz iyi olmuş artık iyileşir Arda Allahın izniyle
Ay insallh canim acile gittik kac kere cigerlerinde sknti yok diyince pek umursamadm gecer nasil olsa diye ama 3 haftadir gecmek bilmedi bide burun akintisi acayip huzursuz durmadan agliyo gece zaten surekli uyaniyodu gundzde kucaktan inmemeye basladi bide kucagmda gezdirmeme rağmen surekli bi huzursuzluk aglama bi an once gecsn artk benmde Atesim cikti simdi gogsum sismis yine korktgm basima geldi ilacta yok evde bugn eczaneye gittim alcaktm unuttum ardanin ilaclaribi alirken

Yok canim bu cok degisik bi karakter ya gecen arkadasinin yaninda soyledim boyle yapiyo sen esine boyle mi diyosun diye sakayla karisik kiz dediki ben gelemem boyle seylere bana aynisini yapsa cekemem o ne oyle herşeye karisiyo diye

Herkesin huyu farklı gerçekten..Allah yardımcın olsun hakkınızda hayırlısı inşallah

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…