2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Obur ogunleri guzel yiyo ilaclar istahini mi acti blmyrm hatta doymak bilmiyo cok mutluyum ama sabah yine yemiyo

Aalinda. Cokta iyi gelir mi bilmem :/ cokda mutlu degilik orada gecen sene 1 hafta bile cok geldi :\

Obur ogunleri guzel yiyo ilaclar istahini mi acti blmyrm hatta doymak bilmiyo cok mutluyum ama sabah yine yemiyo

Aman masaAllah canim yesin yesin :)
Kahvaltiliklari oglen versen yine mi yemez acaba
Her yolu deniyor insan ya

MutluBulut_ anliyorum seni canim
Bosber var daha yaza nasipse bir yolunu bulursunuz.
Aslinda baya uzak 6 saatmi diyodun, cok zor olur hele arabasiz giderseniz..

Kizlar simdiye kadar hep toz deterjan kullandim, sıvı olani hangine koymamiz gerke varmi bilginiz?
Tozu koydugum.yeremi, yumusaticiyi koydugum.yeremi anlayamadim :/

Kizlar simdiye kadar hep toz deterjan kullandim, sıvı olani hangine koymamiz gerke varmi bilginiz?
Tozu koydugum.yeremi, yumusaticiyi koydugum.yeremi anlayamadim :/
Tozu koydugun yere ama makinenin sivi deterjan icin aparati var mi yoksa akip gidito hemen icine koyar koymaz yani 2. Su alisinda deterjan kalmamis oluyo ben sivi koycagim zaman aparatini takiyorm

Canımm benim internet paketim çok az kaldığı için pek giremiyorum pek yakında aktif olucam tekrar inşallah aklımdasınız

I ilknurrr22 bir bilsem.. kucuk mavi bir kutu var oraya yumusatici atiyordum nirmalde orasimi.acaba.
Ama ben naptim bil bakalim kapaga koydum deterjani kiyafetlerin uzerine yerlestirip calistirdm makinayi.. arkadas oyle yap dedi, reklamlardada oyle yaptiklari aklima geldi attim oyle

seker000 hmm hemem bitiyor ya su internet gercekten , hele instagramda videolar coook cabuk bitiriyor
Otomatik acilmasa keske videolar

O genelde leke cikaricilar icin gecerli canim leke cikarici koyduğum zaman bende oyle yapiyorum

Selam canım ben bu aralar yoğun çalışıyorum geçen ay kredi kartı borcumu ödeyemeyince malum bu ay biraz full çalışmam gerek

Ayaza ayri deterjan kullaniyosn demi

Yok canim cok oldu birakali, bizimkilerle yikiyorum.
Herseye asiri hassas olmasini istemiyorum
Yumusaticida kullanmayin deniyor ama ben hep kullandim cok az bile olsa.
Cunki 1,2 kez denedim kiyafetleri kati kati duruyordu

Yok canim cok oldu birakali, bizimkilerle yikiyorum.
Herseye asiri hassas olmasini istemiyorum
Yumusaticida kullanmayin deniyor ama ben hep kullandim cok az bile olsa.
Cunki 1,2 kez denedim kiyafetleri kati kati duruyordu
Ben ayri deterjan kullaniyorm birakiyim artk diyodm tereddt ettim sende birakmssn bi arkadasmda birakms bende birakiyim artk sizin kıyafetlerle mi yikiyosn ben yine ayri yikarm ya kendi deterjani var smdi o bitsinde oyle yikayim artk 3 ay yeter daha o deterjanda lekeleri cikmiyo yaa beyazlariyla renklilerini bi araada yikiyorm beyaz cok cikmiyo ardanin da bide yüksek derecede yikamak istyrm bembeyaz olsn diye ama cok uzub program 3 saat 5 parca sey icinde cok fazla napcagimi sasrdm

Birak canim bencede, ben tam hatirlamiyorum ama 4-6.aylarda biraktim saanirim
Ama evet ayri yikiyorum onunkileri, bende renkli beyaz karistiriyorum, yoksa aylarca beklemem gerek biriksin diye..
Cok uzunmus benim 60 derecelik yikama 1 saatte yikiyor ama renkilerde oldugu icin icinde 30-40da yikiyorum onunkileri.

Elde yikasan onceden lekeler icin ama ugrasmak istemiyor insan..
Lekeyi limonlayip gunese dogru seriyorlarmis cikiyormus , hep denicem diyorim unutuyorum bazilarini cikarmiyor makima

Lekeleri 2. Seferde cikariyo ama bembeyaz olmuyo beyazlar gecen gun bi leke ciksrici domestos doktum yikadm sonra normal kendi deterjaniyla yikadm bide durulama sikma yaptim tekrardan yinede bembeyaz olmadi

Lekeleri 2. Seferde cikariyo ama bembeyaz olmuyo beyazlar gecen gun bi leke ciksrici domestos doktum yikadm sonra normal kendi deterjaniyla yikadm bide durulama sikma yaptim tekrardan yinede bembeyaz olmadi

Olmuyorlar canim, ben domestos kullammaya cesaret edemedim daha ya.. cok korkuruyor beni su domestos
Ya canim kucuk kalan kiyafetler ne yapiyorsun?
Het mevsim yeni kiyafet aliniyor digerleri kucik geliyor artik koyacak yerim kalmadi nerdeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…