2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

PembeLokum PembeLokum masallah az kalmis :)
Baska hamisimiz.yok artk galiba diimi

I ilknurrr22 masallah canim yer insallah artk, illa fark ediyor karnini guzrlce doyurunca. Sadece suy yetmez artik.

Oo pasta bjk li olacak :)
Aksama geleceklerse zamanin var yine canim yarin ama oglen gibi geleceklerse telasli gecer zaman

Çok şükür canım siz nasılsınız bu arada bardak tatlısına baktım güzel görünüyo denicem inşallah:)

Gecen tekrar yaptim.guzel oluyor gercekten.
Boyle bi huyum var ya, yeni birsey ogreneyim bikana kadar yapiyorum :KK70:

Iyi canim bende buna sukur..

PembeLokum PembeLokum aaa pardon Mutella Mutella seni nasil unuttum :KK68:
gelmiyorsun ama hiic , unuturum tabisi :KK14:

PembeLokum PembeLokum masallah az kalmis :)
Baska hamisimiz.yok artk galiba diimi

I ilknurrr22 masallah canim yer insallah artk, illa fark ediyor karnini guzrlce doyurunca. Sadece suy yetmez artik.

Oo pasta bjk li olacak :)
Aksama geleceklerse zamanin var yine canim yarin ama oglen gibi geleceklerse telasli gecer zaman
Aksam gelecekler canim oglene olsa suan otrmamam lazm ama cok yoruldum bi dusa gircem sonra boregi sararim yada yarn sararim hic blmyrm babasi illa beşiktaşlı olsun diye tutturdu olsn bakalm insallah yapabilirler aynisini

Gecen tekrar yaptim.guzel oluyor gercekten.
Boyle bi huyum var ya, yeni birsey ogreneyim bikana kadar yapiyorum :KK70:

Iyi canim bende buna sukur..

PembeLokum PembeLokum aaa pardon Mutella Mutella seni nasil unuttum :KK68:
gelmiyorsun ama hiic , unuturum tabisi :KK14:
Ben de aynıyım irmikli toplara takmıştım bi ara bıkana ve bıktırana kadar yaptım:KK70:ama güzel oluyo o da:KK53:

Ben de aynıyım irmikli toplara takmıştım bi ara bıkana ve bıktırana kadar yaptım:KK70:ama güzel oluyo o da:KK53:

Haha :KK53:
birde artk biktiktan sonra uzuuuun bir sure yapmiyorum, cunki yeni tatli kesfetmis olup onu tekrar tekrar yapmis oluyorm :KK70:
Evet onlarida bir ara ard arda baya yaptim, simdi yanlis hatirlamiyorsam yaklask.1 yildir yapmiyorum.sanirim :KK48:
yemesi cok guzel ama amasi var tam kalori bombasi :KK14:

PembeLokum PembeLokum eee o dogurunca kime gelecek sira :KK70:
10 hafta kurali basami saracak hmmmm :KK70:

Aksam gelecekler canim oglene olsa suan otrmamam lazm ama cok yoruldum bi dusa gircem sonra boregi sararim yada yarn sararim hic blmyrm babasi illa beşiktaşlı olsun diye tutturdu olsn bakalm insallah yapabilirler aynisini

Hı yine iyi canim annen gelirse yardima halledersiniz rahatca bence.
Uyu bence yorma kendini yarin nasipse bir ara halledersin.

Yattim ama arda surekli uyandi bugn cunku iyi yemek yememisti smdi tamamen eminim karni aciktogindan dolayi uyandığına

Canim benim iyiki dogmus oglusun :nazar:
Birlikte nice guzel saglikli senelere insallah :KK68:
Bu saatlerde dogmusmuydu artik daha mi gecti :)

Insallah daha cok yemege baslar, uykuyu illa etkiliyor ac olmasi.
Zorlamayin deniyor ama yeri geldiginde yemesi icin israrci olunmali bence yoksa hic birsey yemiyorlar :KK14:

Haha :KK53:
birde artk biktiktan sonra uzuuuun bir sure yapmiyorum, cunki yeni tatli kesfetmis olup onu tekrar tekrar yapmis oluyorm :KK70:
Evet onlarida bir ara ard arda baya yaptim, simdi yanlis hatirlamiyorsam yaklask.1 yildir yapmiyorum.sanirim :KK48:
yemesi cok guzel ama amasi var tam kalori bombasi :KK14:

PembeLokum PembeLokum eee o dogurunca kime gelecek sira :KK70:
10 hafta kurali basami saracak hmmmm :KK70:
10 hafta kuralı ne ki:)

I ilknurrr22 canım oğlunun doğum günü kutlu olsun hep beraber huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirin inşaAllah delilanlı olup damat olduğu günleri de hayırlısıyla görelim:KK68:

Kızlar napıyorsunuz.. tutkku tutkku canım kanal 7'de sizin ora çıkmış ben onu izliyorum bu kadın nasıl çocuğuyla dünyayı geziyor aklım almıyor

Canim benim iyiki dogmus oglusun :nazar:
Birlikte nice guzel saglikli senelere insallah :KK68:
Bu saatlerde dogmusmuydu artik daha mi gecti :) amin insallah allah hepimizin yavrularina hayirli omurler nasip etsin

Insallah daha cok yemege baslar, uykuyu illa etkiliyor ac olmasi.
Zorlamayin deniyor ama yeri geldiginde yemesi icin israrci olunmali bence yoksa hic birsey yemiyorlar :KK14:
Yok canim 13.52de dogmstu tam oglen :)

Kizlar basimiza bi aksilik geldi pastayi yapamamislar bi daha yaptılar yine olmamis baska bi pastaneyle konstk en sonunda oraya yaptrdk
20170129_161002.jpg
Nasil olms

X