2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende katildim araniza kizlar.. Es acisindan..
Uzun suredir icine atiyorum patlamak uzereyim. En basta bu cumleleri kuracak son kisiydim sanirim ama kuruyorum bende kuruyorsam demek ki diyorum.. Eger bunu okuyan bekar kizlar varsa ilk soyleyecegim asik oldugunuz kisiyle evlenmek icin cokta ugrasmayin.. Sonunda nasilsa bi ise yaramiyor ask.. Yada belkide ask degil tutku mu olmaliydi o mu eksik acaba.. Yine seviyorum ama sanki o eskisi gibi degil kizlar ya bilmiyorum. Ne kizima ne bana ilgisi var. Tv, pc yine bunlardan kafasini kaldirmiyo kizim ve benle hiiic ilgilenmiyo bunu diyince ofladi gitti uyumaya.. Her zamanki gibi.. Hic bunlari konusmayi sevmezdim ama o boyle yaptikca bende cinsel anlamda bisey yasamak istemiyorum artik belki bu daha uzaklastiriyodur bilmiyorum. Yaptigi sey ise gidip eve gelmek.. Yavrumla ilgisi en fazla 10 dk.. Kizim hep agliyo sadece 2 dk ya 2 dk wc ye gideyim diyorum cabuk ol diyo ve ben wc deyken yavrum bagira bagira aglamaya devam ediyo. Gecenlerde gucum kalmadi nolur 10 dk gazini al dolandir evde dedim o ara uyuya kalmisim belki 1 saat gozumu actim odaya bi firladim ki esimun cekyatta uyumus battaniye boynuna kadar cekik sekilde kizim ise yerde ana kucaginda tv izliyor ustunde sadece pijamalariyla battaniye falan yok donmus yavrum ne kadar ilgili bir baba dimi birde guluyo.. Isin tuhafi kv lere soyledim gecen onlarinda pek hosuna gitti tuhaflar bunlar valla :/cok doldum cok..

Ayyy canım çok dolmuşsun sen ama benim anlamadığım bir adam çocuğuyla nasıl ilgilenmez bu vicdansızlıktır yuh yani o bebek düşse başına bişey gelse kim verecek hesabını yazık günah kuzuya sana benden tavsiye bu adama bir çocuk daha yapma çünkü yazık ilgilenmiyor kv ye pes yani bunun neresi hoşuna gitmiş te seviniyor ay benim.bile sinirden gözüm döndü sana ikinci tavsiyem konu ne olursa olsun çok zorda kalmadıkça sıkıntını eşinin ailesiyle paylaşma özelinde olsun

Canım bebeğin ne kadarlık peki yani benim eşim doğduğu günden beri kızımın üstüne titriyor ben hamileyken çok korkmuştum misal tekme atardı bak bak derdim elini ver hisset derdim hiç yanaşmazdi çok üzülürdüm korkardım bebeğini sevmicek onu dışlayan diye ama tam tersi oldu doğumdan sonra eve geldik eşim o gece kızımı göğsünde uyuttu hiç kıpırdamadan hemde korktuğum gibi olmadı canım bişey soracağım bebeği isteyerek mi yaptınız yoksa gönülsüz kazayla mi oldu

Kizim 3 aylik canim cok istemistik kac ay olacak diye bekledik. Gercekten bende kac kez dedim seninle 2.cocuk mu asla diye bilniyorum buyuk konusmiyim evlat sevgisi degistirirmi fikrimi ama dusunmuyorum. Cocugu sadece benim gorevimmis gibi goruyo. Ben yavruma bakmayi gorev olarak hic gormedim o benim canim ben onu o kadar bekledim hic zor gelmiyor bana.. Kizim surekli emmek istiyor 2 haftadir biraz hafifledi bu seferde kucak istiyor hep agliyo. Uyku desen cok az ve zor uyuyo yani insan yardim bekliyo haliyle olmasi gwrekende o ama nerde..lafa gelince cok iyi bir baba.. Kv ler desen lafla seviyolar herseyleri onlarin laf..az once aptal kafam kizimla ilgilensin az annesi babasiyla oynasin diye gittim yanina yarin izinlisin nasilsa 10 dk oynayalim kizimizla diye of dedi dondu arkasini cok yorgunmus hep yorgun masallah hep

Anneden ne gorurlerse iste zamaninda amneleride salmis gitmis sonuc bu.. Ilk zamandan beri esim durekli bak kizim tv ye diye zorluyo ustune ayni seyi kv dede yapiyo cildiriyorum.zaten 5 kez gorduler yakinlar ama gelmk yok 1 tanesinde biz gittik zaten

Canım zaten erkeğin ipiyle kuyuya inilmez esin düzelene kadar ikinci çocuğu asla düşün me hem sana hem.çocuklara yazık olur kıyamam ya sana yavruna ay zaten ne varsa kendi annemizde var canım kv hic güvenme kendi kızlarına gelince aman damatlar yardım etsin aman kizima bebek gibi baksın geline gelince gelin oğluna köle olsun isterler zaten bu dünya böyle maalesef Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın evlatlarımızı bizim için geç oldu ama Rabbim evlerimize merhamet insaf versin Amin..

Anneden ne gorurlerse iste zamaninda amneleride salmis gitmis sonuc bu.. Ilk zamandan beri esim durekli bak kizim tv ye diye zorluyo ustune ayni seyi kv dede yapiyo cildiriyorum.zaten 5 kez gorduler yakinlar ama gelmk yok 1 tanesinde biz gittik zaten
TV çok kötü zaten bizim kız pek ilgili değildir bi tek masa ve koca ayi yi izliyor arada niloya yada canım kardeşime bakıyor başkada sevmez izlemez açarım sürekli arkası dönüktür bakmaz

Böyle okuyunca hepsi ayni heraldr diyorum yaninda durur bi wcye giderm bak derm duser kafasini vurur ben suclu olurum benmkide oyle saatlerce ilgilenmez canim ben dersem altini degstr ustunu giydir yapar bide sevmek icin alir biraz oynar o kadar esimin arkadasina gittik gecen adam nasl ilgileniyo kiziyla disari cikarlarms hep adam bakarms kiz hic ilgilenmezms sasrdm yani bizde disari cikinca esim bakiyo ama bebek arabasinda duruyo zaten kucaginda tasimaz o oyle kac saat

Aynen canim mecbur her seyi bizden bekliyolar

Aynen canim mecbur her seyi bizden bekliyolar
Önceden yapıyordum şimdi yapmıyorum inada bindi yani benim ayak fobim var eşimde ayakları kuruyomus öyle diyo yani neyse elime krem sürdüm bana diyo ki ayaklarimada surermisin bilerek yapıyor bunu benden istiyor ama yapmadım fobim olmasada yapmazdım dedim senden de bi masaj bekliyorum ayaklarım çok ağrıyo yapmadı tabi beyefendi kendisi incileri dökülecek yoksa

Hoşgeldin aramıza canım..ben de 1.5 yıllık evliyim 7 aylık bi bebeğim var 25 yaşındayım ben de:)

Hoşgeldin aramıza canım..ben de 1.5 yıllık evliyim 7 aylık bi bebeğim var 25 yaşındayım ben de:)

Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah ben 2011 de evlendim ne olcak şikmdik :') ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Ah canım yaa biz burada birbirimize destek olmak için varız öyle değil mi

Eşinin içindeki babalık duygularını depreştirmek lazım sürekli tv yi kullanıyor daha 3 aylık o bebek biz de biliriz tv karşısına oturtmayı öyle değil mi? Oturtsam tc karşısına izler öyle robot gibi ben de ohhh oyun oynarım ohhh kk da takılırım youtube den video izlerim.. ama yapmıyoruz, annelik duygularımız izşn vermiyor

İlk aylar çok zor canım biraz kızın 4-5 aylık olsun sen de rahatlarsın biraz hele oturmaya başlasın oyuncak oynamaya başlasın biraz rahatlayacaksın

Ama eşine ne yapabiliriz bilemedim ya gerçekten çok ilgisiz davranıyor :/

Bende masaj istyrm bazen yalvar yakar yaptiriyorm valla acayip agriyo omuzlarim sirtim bgn iyi uyudum ama yarn dogum gunu var yine yorlcam hazrlk temzlk

Bende masaj istyrm bazen yalvar yakar yaptiriyorm valla acayip agriyo omuzlarim sirtim bgn iyi uyudum ama yarn dogum gunu var yine yorlcam hazrlk temzlk
Hadi ya senin ki yine yapiyormus benim esimin istedigi farkli olursa cinsellik gibi yaklasimi da farklilasiyor masaj yapmayan sarilmayan adam yatakta bi baska davraniyor ama bu guzel gibi gorunsede iyi degil maalesef gonul ister ki hep boyle olsun ama yok maalesef napalim alistim artik eskiden cok dert ederdim esimin dohum gununu yalniz kutladik pasta yapmistim bide suslenmistim oyle yani

Aaa yarın mı doğum günü desene büyük hazırlık var sende? Neler hazırlıcaksın düşündün mü canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…