2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende katildim araniza kizlar.. Es acisindan..
Uzun suredir icine atiyorum patlamak uzereyim. En basta bu cumleleri kuracak son kisiydim sanirim ama kuruyorum bende kuruyorsam demek ki diyorum.. Eger bunu okuyan bekar kizlar varsa ilk soyleyecegim asik oldugunuz kisiyle evlenmek icin cokta ugrasmayin.. Sonunda nasilsa bi ise yaramiyor ask.. Yada belkide ask degil tutku mu olmaliydi o mu eksik acaba.. Yine seviyorum ama sanki o eskisi gibi degil kizlar ya bilmiyorum. Ne kizima ne bana ilgisi var. Tv, pc yine bunlardan kafasini kaldirmiyo kizim ve benle hiiic ilgilenmiyo bunu diyince ofladi gitti uyumaya.. Her zamanki gibi.. Hic bunlari konusmayi sevmezdim ama o boyle yaptikca bende cinsel anlamda bisey yasamak istemiyorum artik belki bu daha uzaklastiriyodur bilmiyorum. Yaptigi sey ise gidip eve gelmek.. Yavrumla ilgisi en fazla 10 dk.. Kizim hep agliyo sadece 2 dk ya 2 dk wc ye gideyim diyorum cabuk ol diyo ve ben wc deyken yavrum bagira bagira aglamaya devam ediyo. Gecenlerde gucum kalmadi nolur 10 dk gazini al dolandir evde dedim o ara uyuya kalmisim belki 1 saat gozumu actim odaya bi firladim ki esimun cekyatta uyumus battaniye boynuna kadar cekik sekilde kizim ise yerde ana kucaginda tv izliyor ustunde sadece pijamalariyla battaniye falan yok donmus yavrum :KK43: ne kadar ilgili bir baba dimi birde guluyo.. Isin tuhafi kv lere soyledim gecen onlarinda pek hosuna gitti tuhaflar bunlar valla :/cok doldum cok..
Canım benim üzme kendini geçecek bugünler..kıyamam keşke onu da örtseymiş..erkekler bizim kadar ince düşünemiyor işte napalım

MutluBulut_ MutluBulut_ ah kuzum ya :/
O kadar buradan ornek alir yapmaz dedik ama..
Bana gore miniginiz daha cok kucuk, hani oyundan vs anlamadigi icin esin hala tam olarak babalik duygusunu anlamamistir.
Dur bak lokumun dedigi gibi az daha buyusun, oturmaya falan baslasin illa daha degisecektir.
Tum erkekler dogumdan sonra boyleler iste, biz hamileyken alisiyoruz ama onlara demekki birden ortaya bir bebek geliyor ne yapacaklarini bilemiyorlar.
Cok sukur benimki o konuda cok iyi, hani daha hastanedn geldigimizden beri ilgili sagolsun, bazen benden cok dusunur bende nasil anneyim diye dertlenirim :)

Insallah yoluna girer canim hersey, biraz zaman istiyor sadece
Biz cok sukur su gecenki olaydan beri iyiyiz, yani saglikli olalim gerisi bos dusuncesindeyiz.
Biz iyiysek yavrum o kadar iyiki.
Aksam ben mutfaktayfim, geldim bi kapidan bakip geri donecektm mutfaga annne diye cagiriyo, sonra tutuo bacagimdan iceri goturdu beni, onlarla beraber oynamami.istiyor. ucumuz zaman gecirince cok mutlu.

Acik acik konustunmu esinle, keske ailesi bari akil verseydi bir sekilde. Yaptigi cok yanlis, birde ne kadar istediniz yani

Lovedreams Lovedreams hos geldin canim :KK68:

I ilknurrr22 baslasin hzirliklar oh :KK68:
insallah guzelce atlatirsiniz canim

Bana gore miniginiz daha cok kucuk, hani oyundan vs anlamadigi icin esin hala tam olarak babalik duygusunu anlamamistir.
Dur bak lokumun dedigi gibi az daha buyusun, oturmaya falan baslasin illa daha degisecektir.
Tum erkekler dogumdan sonra boyleler iste, biz hamileyken alisiyoruz ama onlara demekki birden ortaya bir bebek geliyor ne yapacaklarini bilemiyorlar.
Cok sukur benimki o konuda cok iyi, hani daha hastanedn geldigimizden beri ilgili sagolsun, bazen benden cok dusunur bende nasil anneyim diye dertlenirim :)

Biz cok sukur su gecenki olaydan beri iyiyiz, yani saglikli olalim gerisi bos dusuncesindeyiz.
Aksam ben mutfaktayfim, geldim bi kapidan bakip geri donecektm mutfaga annne diye cagiriyo, sonra tutuo bacagimdan iceri goturdu beni, onlarla beraber oynamami.istiyor. ucumuz zaman gecirince cok mutlu.

Acik acik konustunmu esinle, keske ailesi bari akil verseydi bir sekilde. Yaptigi cok yanlis, birde ne kadar istediniz yani

Hosbuldum canim erkeklerin bazilari oyle gercekten babaliga henuz alisamiyorlar ama o bi ayaklansin benim esimde cok duskun kizimiza hatta kizimda babasina duskun esim evdeyken kesinlikle uyumuyor onunla oynayacagim diye babasi yokken inan 5 dk da uyuyor maasallah bisey olur mesela duser bebekler anne diye aglar bizimki baba diye agliyo kiskanmiyoda degilim hani :KK48:

Hosbuldum canim erkeklerin bazilari oyle gercekten babaliga henuz alisamiyorlar ama o bi ayaklansin benim esimde cok duskun kizimiza hatta kizimda babasina duskun esim evdeyken kesinlikle uyumuyor onunla oynayacagim diye babasi yokken inan 5 dk da uyuyor maasallah bisey olur mesela duser bebekler anne diye aglar bizimki baba diye agliyo kiskanmiyoda degilim hani :KK48:

Heh kizlar babasina asikmis ya demekki sizde dogru bu :)
Ama genelde babalar tum gun iste ya, ozluyorlar onlari cok
Sen calisiyormuydun

Hadi ya senin ki yine yapiyormus benim esimin istedigi farkli olursa cinsellik gibi yaklasimi da farklilasiyor masaj yapmayan sarilmayan adam yatakta bi baska davraniyor ama bu guzel gibi gorunsede iyi degil maalesef gonul ister ki hep boyle olsun ama yok maalesef napalim alistim artik eskiden cok dert ederdim esimin dohum gununu yalniz kutladik pasta yapmistim bide suslenmistim oyle yani
Aynen bencede iyi bisey degil yarn oglumun dogum gunu canim esimin degl :KK70:

Aaa yarın mı doğum günü desene büyük hazırlık var sende? Neler hazırlıcaksın düşündün mü canım:)
Evwt canim biskuvili top yaptm kek kalibinda patatesli bi salata yaptm sekli cok guzel oluyo kalipta borek yapcam makarna salatasi bide muffin kek yapcam annemde elmali kurabiye pogaca corek otlu kurabiye yapcak bidr pastamiz isye bu kadar yoruldm valla evi temzledm

Insallah canim yarn masayi hazrlayinca atarm bi fotograf :KK70:

Aynen bencede iyi bisey degil yarn oglumun dogum gunu canim esimin degl :KK70:
Heee pardon ben yanlis okudum galiba o zaman tamm canim bebeklerimize hersey serbest ben ilk dogum gununde herkesi cagirdim cok guzel gecti Allah uzun saglikli hayirli omurler versin evladina canim :KK200:

Evwt canim biskuvili top yaptm kek kalibinda patatesli bi salata yaptm sekli cok guzel oluyo kalipta borek yapcam makarna salatasi bide muffin kek yapcam annemde elmali kurabiye pogaca corek otlu kurabiye yapcak bidr pastamiz isye bu kadar yoruldm valla evi temzledm
AYyy diyetteyim zaten gozum dondu menuye bak maasallah ellerine saglik canim.senin ve annenin

Güzel canım baya çeşit olmuş inşallah güzel geçer:KK66:

Keyfini cikar canim bence :)
Calisan anneler baya zorlaniyor , bebek ilgisiz kaliyor falan.

I ilknurrr22 oh masallah dokturmussun yine canim :nazar: :kk77:

seker000 seker000 naber canim

anatkh018 anatkh018 Zerence Zerence @Mi_a Nerelerdesiniz kizlar, zerence dogurdunmuu

Zerence ye baktım da 34 haftanın içindeymiş soayal medyadan görüyorum hazırlıklarını bebişinin koyafetlerini yıkamış ütülemiş:))

Heee pardon ben yanlis okudum galiba o zaman tamm canim bebeklerimize hersey serbest ben ilk dogum gununde herkesi cagirdim cok guzel gecti Allah uzun saglikli hayirli omurler versin evladina canim :KK200:
Amin canim insallah ben oyle kalabalk yapmyrm kvdemgl esimin babannesi gorumxemgil esimin kuzeni karisi annemgl benm babannemgl halam amcamgl

Amin canim insallah ben oyle kalabalk yapmyrm kvdemgl esimin babannesi gorumxemgil esimin kuzeni karisi annemgl benm babannemgl halam amcamgl

Keyfini cikar canim bence :)
Calisan anneler baya zorlaniyor , bebek ilgisiz kaliyor falan.

I ilknurrr22 oh masallah dokturmussun yine canim :nazar: :kk77:

seker000 seker000 naber canim

anatkh018 anatkh018 Zerence Zerence @Mi_a Nerelerdesiniz kizlar, zerence dogurdunmuu
Biraz oyle oldu tutkum :KK70: ama cok yoruldm smdiden yarn daha keki yapxam kendm hazrlancam evi bi daha supururum annem gelcek sabah ama blmyrm nasl olcak bgn cok guzel uyumstum ardayi 10da yatrdm bende yattm sabah 10da kalktk gecede 2 kez uyandi cunku cok guzel yemisti dun

Screenshot_2017-01-28-18-01-34.png
pastaminzda boyle olcak kizlar aynisini yapariz dediler ya gorcez yarin altinda iyiki doğdun arda yazcak

X