2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hoşgeldin evladını Allah bağışlasın ben de 24 yaşımdayım yaklaşık iki yıllık evliyim vee 7 aylık kızım var Allah bağışlarsa:)

Biz de 6buçuk yıl sevgililikten sonra evlendik

Hoşgeldin evladını Allah bağışlasın ben de 24 yaşımdayım yaklaşık iki yıllık evliyim vee 7 aylık kızım var Allah bağışlarsa:)

Amin Maasallah senin evladını da Rabbim bağışlasın Hosbuldum canım :)

Ya siz baya sevgili kalmışsınız peki aynı sorunlar oldu mu hayatınız da biz çok kavga ettik gerçekten eşim adapte olamamıştı bekar gibi yaşamaya çalıştı ama sonra hamilelik çocuk olunca değişti evli olduğunu idrak etti çok şükür

Bu aralar da benim kocanın hey heyleri üstünde

Bu akşamki üç olayı anlatayım

Nöbetçi mahkemeden çıktım arabaya binene kadar 2 dk içinde 3 kere aramış açmadım diye bağırdı hem de nasıl

Çocuğun eline kaşık verdi verme dedim verdi kaşık gözüne değdi ağladı epey bana kızıyor senin gözetimindeydi diye

İnsaf et ya kaşık vermeyelim eline dedim bir de bana kızıyor dikkat etmedim diye

Üçüncü de yanlışlıkla bacağını acıttım kızımızın epey kızdı gene

Harbiden hey heyleri üstünde adamın

O çocuğun elini kesip kanattığında ben bir şey demiyorum ama

Biz sevgiliyken o kadar çok kavga ederdik ki hem de çok şiddetli olurdu evlenince bitti o şiddetli kavgalar sadece ufak tefek tartışma oluyor

Ama sevgiliyken çoook fenaydı

6buçuk yılda oturdu işte ilişki demek

Hepsi boyle canim malesef gecen gun bende yemek yedirdim tepsiyi mutfaga götürdüm kendide bilgisayar basinda oyun oynuyo ardada otrma odasinda düştü kafasini vurdu diye bana demedigi sey kalmadi kendine suc aramiyo hic ama

Biz sevgiliyken o kadar çok kavga ederdik ki hem de çok şiddetli olurdu evlenince bitti o şiddetli kavgalar sadece ufak tefek tartışma oluyor

Ama sevgiliyken çoook fenaydı

6buçuk yılda oturdu işte ilişki demek
Sizin ki tam tersi olmuş o zaman ama olsun sevgililik değilde evliyken kavga çok kötü oluyor çekilecek gibi değil çünkü küssün trip atsan yine aynı evdesin yine aynı yatakta :) çok sevindim canım kavga etmemissiniz nazar değmesin Allah bozmasın canım :)

Canım erkekler öyle bebek konusunda benim yanımda kızımıza bir şey olsa kıyamet kopar yer gök inler sesiyle onun yanında kaç defa koltuktan düştü de ben o na kızsam ben dikkat ettim nasıl oldu bilmiyorum hem sen necisin niye bana bırakıyorsun der sonuç yine biz hatalıyız maalesef

Artık o kadar yıldan sonra iyi oldu ya çünkü nişanlıyken nerdeyse bi kaşık sufa boğacağuz birbirimizi o denliydi

Bunca yılın hatrına, aşkımızın hatrına evlendik

Demek ki ilişkiler düzene giriyor bir süre sonra sizşn de düzene girmş Allah daim etsin:)

Ahah aynen yaa erkekler böyle gerçekten seninnde kızın var dwmek ismi ne :)

Sagol canim seninkinide ayni sorunlar bizdede var hala tam olarak bekar hayatindan vazgecmedi
Geçecekler canım yani bizde insanız ağaç içinden çıkmadık bizde bekardık ama evlenince hemen adapte olduk yani niye evimiz yuvamız sıcak olsun diye ama erkekler bunu çok geç idrak ediyor maalesef hiç kıymet bilmiyorlar bizi anneleri sanıyorlar her şeyine göz yummamizi bekliyorlar ama öyle bi dünya yok işte er yada geç anlayacaklar başka çaresi yok bunun

Aminnn çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…