2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 heh evet genelde oyle olur ama bu kez o sans yok, 1 cumle yazdim ciktim

Dogum.gunu geldi sahi pasanin cok sukur :)
Evdemi kutlayacaksiniz

Demetria canim isin uzaktaysa krese gidince zor olur, yani alisana kadar 1,2 yil aliyor haliyle bazen orda durmayip erken cikmak istedigi olacak falan zor olur size.
Imkan varsa isini degistir veya isine yakin kres varsa ..
Alisana kadar izne ayril dicem ama calismadan olmuyor :/
Insallah bi orta yol bulursunuz

PembeLokum uzaktami canim is yerin, baska arabayla falan gitsen.
Bir yandan iyi minnakla zaman geciriyorsun ama dedigin gibi bi gelir lazim

Iyi bende buna sukur, tatli yapicam azcik mutfaga atayim kendimi :)

Bu arada o bahanaler hep var, dedigin gibi kendi adima konusayim ceki duzen versem kendime iyi olacak.
Cok imkanimiz var ama bahaneler birsuru..
Rabbim dogru yoldan ayirmasin insallah hic birimizi

Canım ben de aynı senin gibi evlenmeden önce baya bi aksatırdım halbuki çok şükür küçük yaşta başlamıştım ama sonra noldu bilmiyorum dediğin gibi hep tv sosyal medya sebep oluyordu..

şimdi çok şükür daha çok uğraşıyorum ama tam anlamıyla malesef yapamıyorum kendimize gelmemiz lazım bian önce . .

Ne tatlısı yapıcaksın canım kolay gelsin gerçi bu saate kadar yapmışsındır da

Adliye eve epey uzak canım bir de ben nöbetçi avukatlık yapuyorum yani nereye çağrılırsam oraya gidiyorum mesela terörle mücadele ayrı yerde çocuk şube ayrı işte adliyeye çağrılıyorum bazen hele çocuk şube çok uzak

Kendi aracımla gitmezsem çok zor taksi beklemek vs burası küçük bir yer taksiler devriye gezmez çağırırsın öyle gelir çağırcam da gelecek de ohoo

Kışın araba sürmek çok tehlikeli ya adım başı kaza oluyor

Ben sosyal medya uygulamalarını silmekle başladım işe canım kendimi elimi kolumu bağlamışlar bi odaya kapatmışlar gibi hissediyorum

Çeki düzen vermek adına şöyle bir şey yapabiliriz

5 gün 5 vakit

İki elimiz kanda da olsa 5 gün boyunca tam 5 vakit kılacağız oturup ezan okunmasını bekleyeceğiz diğer tüm işleri erteleyeceğiz gerekirse tüm önceliğimiz namaz olacak

İnşallah canım beni görkem de çok oyalıyor gün boyu kucağımda gece sabaha kadar yanımda..ben kılıyorum da maleaef farzları tek ki sünnetleri terk etmemek lazım..kuran okumak istiyorum niyetleniyorum başka bişey çıkıyor ne bilim Allah ıslah etsin bizi inşallah

Canım ben kızımı alıştırdım namaz kılarken beni izliyor artık öyle oyalanıyor sen ne yapıyorsun ?
Mesela abdest alırken bile mama sanldalyesiyle banyoya taşıyorum bak ben napıyoooruuum fln diyorum oyun gibi şebeklikler ce-ee fln yapa yapa :)

Ben de aynen yatırıyorum izliyodu başlarda artık sıkılıyo ağlıyor zaten o kadar çok ve çabuk sıkılıyor ki hele abdest alana kadar nasıl ağlıyor görsen

Evet canim evde kutlicaz oyle cok kalabalik olmicak amcamgl halam babannrm annemgl kvdemgl gorumcemgl o kadar

Evet canim evde kutlicaz oyle cok kalabalik olmicak amcamgl halam babannrm annemgl kvdemgl gorumcemgl o kadar

Hmm.anladim canim, guzel oluyor evde fazla kalabalik olmayinca.
Normalmi, sezeryanmi diye dusunurken bak 1 yili devirdiniz bile cok sukur

PembeLokum hadi ya oyle olunca daha zor desene ..
Neyse artik anne kiz beraber vakit gecirmis oluyorsunuz en azindan, iyi tarafindan bakalim :)

seker000 can cekmez insallah kizlar.
Bardak tatlisi yaptim canim, bi suslemesi kaldi iste.
Hem kolay hem hafif guzel oluyor yapmissindir belki

tutkku yani aslında is yerinde giremiyorum sistemsel bi hata veriyor kk ya. eve gelınce de zaten yemektir bulasikti derken zaman akıyor. Elif acayip ilgi istiyor..
I ilknurrr22 vay be seninkide 1 yasinda oldu demek masallah kuzucuğa.. Hayırlı uğurlu olsun yaşı. .

Valla iylr oldu canim ne ara büyüdü 1 yasina girdi gecen sene bugunlerde bekliyodum ne zaman gelcrk diye

Ben de aynen yatırıyorum izliyodu başlarda artık sıkılıyo ağlıyor zaten o kadar çok ve çabuk sıkılıyor ki hele abdest alana kadar nasıl ağlıyor görsen

Ufff o zaman çok zor senin için yaa Allah görüyor canım sonuçta sen elinden geleni yaptıktan sonra çocuğu ağlata ağlata da olmaz kii

İkizler çok değişken ve sıkılgan ya eminim benim kız da yakında izlemekten sıkılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…