2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

duman91 duman91 hos geldin canim, nasilsin.
Bayadir yoktun hakkaten, gruptanda yazan yok ozledim bak :KK68:

Demetria Demetria calisinca zordur, hem ve ev is ..

I ilknurrr22 sinavim vardi canim, giremedim bit turlu.
Yine gecemeyecegm buyuk ihtimal :KK43: canimı sıkmaya basladi artik
Sen nasilsin

PembeLokum PembeLokum bakalim.hala yer dusunuylrum.canim, mutfagim yemek.falan yapinca baya nemleniyor, kisin surekli cam acamiyorum.
Koridora yer ayirsam olacak, deterjanlar var orda ama birsey olurmu bilemedim

Ben orta yol felan bulamam canim tepemize cikarlar 3ten sonrada süpürge acamam ben evi toplyrm arkasindan supuruyorm 1 saat acmyrm ya 15 dk arda uyurken supururum bazen bazen de uyanikken yatak odasini supurmicrksem uyurken supururum canim bunlar herseye çıkıyorlar arıyorlar esim yazin mac izliyo tvnin sesi biraz yuksek ama oyle asiri degl adam ariyo tvyi kisar misiniz cocuklar uyuyo tasindik ertesi gun esim tvyi takcak matkap çalıştırdı cocuklar uyuyo diye cikiyo oglen yani herkesin kendine gore isi var biz onun cocuklarinin uyku saatine gore hareket edemeyiz ki yani

Eh onlar da pek pimpirikliymiş yaw abartmışlar

Sen nasilsin

PembeLokum PembeLokum bakalim.hala yer dusunuylrum.canim, mutfagim yemek.falan yapinca baya nemleniyor, kisin surekli cam acamiyorum.

Deterjanların da ilaçlarında kapağı kapalı olduktan sonra bir şey olacağını sanmıyorum ya

Sen nasilsin

Aynen canım bende çok yoğunum

Evet oyle yapayim en iyisi.
Ust rafa kaldiririm artik

Sen nasilsin

duman91 duman91 yeni yil yogunlugumu canim.
Yil sonu yil basi fln oluyor galiba yogunluk

İyiyim tatlm nasıl olayım öyle kızçemle uğraşıyorum:) yine kar geliyor kar çok olunca çalışamıyorum yani arabayı çıkarmak sürmek çok sorun oluyor ben de kendimi offline yapıyorum para kazanamıyorumm kredi kartı borcumu ödeyemedim bu ay:))) nolacak halim:)

Sen nasılsın

Evlenmeden önce dini sorumlulukları çok aksatırdım bahanem de hep çok günahım var idi hele bi evleneyim o zaman hiç aksatmayacağım derdim

Şimdi neredeyse iki yıldır evliyim bu sözümü tutmadığımı farkettim

Hep bahanelerimiz var zaten

Öncelikle sosyal medya bağımlılığımdan bir kurtulmam lazım instagram face delisi oldum yahu

Siz de bazen benim gibi oluyor musunuz? Noluyor yahu ben ne oldum diyor musunuz?

Kendimize bir çeki düzen verelim:KK19:

Sen nasilsin

Hadi ya gecersin insallah benm genelde sinavim kotu gectyse iyi alirim cok iyi geçti derim cok dusuk alirim :KK70:

of kızlar yaa ne yapacağım bilmiyorum şuan ki işim evime 1 saatlik uzaklıkta ve muhasebeciyim kafa yorucu bir iş yani ev git yemek yap çocuğu al yedir giydir yatır derken pertim çıkıyoo şuan kv bakıyo ama yaza kreşe gidecek işim uzak olduğu için düşüncelerim var ne yapayım sizce evime yakın bir işmi bulayım yoksa burda gittiği yere kadar götüreyim mi (bu işimde maaşım çok güzel )

of kızlar yaa ne yapacağım bilmiyorum şuan ki işim evime 1 saatlik uzaklıkta ve muhasebeciyim kafa yorucu bir iş yani ev git yemek yap çocuğu al yedir giydir yatır derken pertim çıkıyoo şuan kv bakıyo ama yaza kreşe gidecek işim uzak olduğu için düşüncelerim var ne yapayım sizce evime yakın bir işmi bulayım yoksa burda gittiği yere kadar götüreyim mi (bu işimde maaşım çok güzel )
Ev kendinizin mi kiraysa yakin bi ev bulsan

X