2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ardaya yemek yedirdim tepsiyi mutfaga gotrdum arda odada dustu kafasini yere vurdu kendide icerde oyun oynuyo geldi allah senin gbi annenin belasini versn cocugu niye yaninda gtrmysn 1 dk ayrldm ya yanindan bnm sucum ne

Geçen eşim kızın eline teneke kutu vermiş elini kesti kanadı epey düşün ben eşime tek laf etmedim ki bebeğin eline öyle bir şey verilmez eminim o hatasını anlar daha çok dikkat eder artık

Senin eşinin de sana öyle laf etmeye hakkı yok o yüzden bu örneği verdim

Ben de eşime diyebilirdim ne biçim babasın ama demedm böyle şeyler olabilir 24 saar koruyup kollayamıyoruz malesef

Eşin fena kırmış seni

İyi geceler kızlar demin forumda bi konu okuyordum dizi çıkmış pijama diye..ev giyimiyle alakalı..siz nasıl giyiniyorsunuz evde? Şık olunca rahat olamıyorum rahat olunca da şık olamıyorum ben

Senin nişanlı iken yaptığın kıskançlıkları hatırlıyorm ben eşinin düğüne gitmesini istemiyordun :)))

Belki yolumuz düşer cnm oralara da belli mi olur :)

Haha ay evet o olay benim.uzuntuden ve sinirden ellerimin uyusmasi ve kasilmasiyla sonlanmisti. Asiri kiskanctim ya ne gerek varmissa

Bu arada ne guzel kayak yapmissiniz, bende istiyodum gitmeyi ama usuturmuyuz korkusuyla pek cesaret edemedim .
Cikardinizmi minnaki kara, mis temiz hava iyi gelmistir

I ilknurrr22 masallah ona alissin alissin zamanla orda uyumak ister belki hele gunduzleri orda uyutursan daha cabuk alisir.
Yuruyor diimi artik iyice

seker000
Ah o konular.. cok saldim ben kendimi ya . Saç,kaş apayri bi olay, giyinisten kurtarayim diyorum relax takilirken bakiyorumki iyice salmisim kendimi
kisin disari fazla cikmayinca sahsen pek ozenesim gelmiyor giyinise ya.
Ama bak pijamayla durmuyorum ordan kurtarirmiyim acaba

Evet canim cok kirildm ama benm hatam hemen affetmek o yuzden surekli tekrarliyo bunu kendide dusurdu iki kez kuccukken ben bsy dedim mi hayır hatta ben lavaboya gitmstm yanindaydi otrrken arkasina dusmus kafayi vurms o zaman bile bana kizmsti senin tuvaletinden biktim diye o bile suc yani

İyi geceler kızlar demin forumda bi konu okuyordum dizi çıkmış pijama diye..ev giyimiyle alakalı..siz nasıl giyiniyorsunuz evde? Şık olunca rahat olamıyorum rahat olunca da şık olamıyorum ben
Aynen yaa ben pijama giymem ama hic sevmem eşofman ustune bi bluz tsort hirka olablr bugn taytla tunik giydm yandm ya kadifeydi tayt kendime ince tayt almam lazm sıcağı hic sevmiyorm yaznda hep sort giyerim yada kisa elbise tarzi pijamalardan

Odasinda uyutmam icin besigini koymam lazm canim bazadan duser cunku uyaninxa kendi iner ama uykuda kesin duser koltuklardan felan inip cikiyo cok rahat valla canim elini bıraktığını farkedinxe hemen otryo en fazla 8 adim atiyodur

Ben de pijamayla durmuyorum yataktan çıkar çıkmaz değiştiriyorum üstümü bluz altına eşofman giyiyorum ama onun da dizi çıkıyor işte kendimi çok bakımsız hissediyorum

Aynen ben de pijamayla durmam bi kaçtane ince taytım var onlar da rahatsız ediyor sıkıyolar beni sen yine saç makyajdan da kurtarıyosundur ben onları da saldım

Sizin oralarda var mo kayak merkezi cnm?
Evet onu da çıkardık kara hatta dedesiyle kızak yaptı çok hoşuna gitti cnm ben alışsın diye kar yağarken flm hep çıkardım hasta da olur diye korkıyorm ama bünyesi de alışsın çok hassas olmasım çnkü seneye ona da kayak öğreteceğiz

Hey Allahım
Senin kıymetini ne zaman anlayacak acaba

Slm Kızlar
iş güç çok yoğunum
neler yapıyorsunuz ?
mutfak tadilatı vs ne kadar olur ki acaba yakınlarda yaptıranınız varmı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…