2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 tayt en rahat geliyor bana ya, "aşufman " kullanmayali belki yillar olmustur, cok nadir giyerim.
beni cocuk degil ama ev isi yoruyor, o yuzden kendime pek zamanim kalmiyor hele kisin iste disari pek.cikmadigim icin iyice saliyorum kendimi

Aman olsun iyiyiz bence, lohusalikta iyiiiice gariptim sahsen simdi iyiyim

I ilknurrr22 heh masallah canim cesaretini toplayinca baslar Allahin izniyle.
Aslinda yazin yere yatirabilirsin odasina , sonra baktin iyi uyuyor degismesi kolaylasir.

PembeLokum var canim 4-6 tane falan var .
Hatta gecen hafta tv de izliyomusun.bilmiyorum kadin esi ve cocuguyla dunyayi geziyor onlar kayak merkezlerinden birindeydi.
O kadinin isi cok guzel ama ya, daha kucucuktu ogluyla nerelere gitti simdi koca cocuk oldu hala geziyorlar

ne guzel canim alissin evet, bende alistirmaktan yanaydim ama gecenki olaydan sonra artik korkuyorum .
Biliyorum boyle disari cikmamasi daha kotu, ama elimde degil korkuyorum

D Duygukilic2123 hosgeldin canim.
Haziran anneleri cogaldi he

Sagol cnm hosbulduk evet haziran anneleriyiz benim oglumuda otutturmya clsyrum brz sklio oturmaktannsl alistrcmartik blmyrm :)

Sagol cnm hosbulduk evet haziran anneleriyiz benim oglumuda otutturmya clsyrum brz sklio oturmaktannsl alistrcmartik blmyrm :)

Ilk oyle oluyorlar canim, dogduklarindan beri yatiyorlar, haliyle direk oturmaya gecince bel kisimlari biraz agriyordur gibime.geliyor benim.
Zamanla kendi oturmak.isteyecektir zaten.

Tayt beni sıkıyor yaa:) bu saç makyaj işini de düzeltmek lazım

Kızlar yaa bu korunma işi baya canımı sıkıyor..

2 ay önce spiral taktırmıştım geçen gün kontrole gittim doktor kaymış dedi benim de adetim 2 gün geçmişti tabii benim orda ödüm koptu neyse test filan yaptık hamile değilmişim

kayanı çıkarıp yenisini taktı ama ben şuan korkuyorum ya yine kaymışsa kayarsa diye tedirginim..siz napıyorsunuZ?

Yaza doğru bi denerim canim emme isi bitse daha kolay olur benim icin

Ayda bi anca oluyo zaten prezervatif takiyorz

seker000 yaa taktirdinmi, nasil agri ,cok kanama falan yapiyomuydu?
Bende dusunuyodum ama iste hem kanama sebebi, hem kayma sebebi yuzunden vazgecmistim.
Daha garanti olsun dersen spiralle beraber prezervtf kullanabilirsiniz canim.
Yani bana en mantiklisi o geliyor, zaten fazla secenek yok

Kaydigini anlamanin yolu yokmu acaba, cunki surekli acabalarla durmak zorundasin

O zamanda spiralin bi anlami yokki sadece prezervatif kullansinlar madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…