2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen valla.
Hatirlatip duracaklarsa almasalarmis , yardim etmeselermis bari.
Gosteris icin yapilmis gibi.
Aman bosver zor ama elinden geldigince takmamaya calis
Surekli boyle benm kv bi gor durur durur evinizi aldk esyanizi aldik napcam bu saatten sonra calisip yiyip icip gezerm sizde kendi basinizin caresine bakin oglu isten cikiyo ariyolar napiyosnz otryrz iyi oturun siz ben mi calsip eve para getiriyim

Evet canım:) çok tatlı bi annesin

Tesekkur ederim canim, bence hepimiz cok tatli anneleriz

ip hala duruyor bu arada, yatarken salliyorum falan, cok kullanisli tavsiye ederim

I ilknurrr22 susup takmayinca cok guzel hersey diimi .
Ben 2 haftadir falan takmamayi gercekten ogrendim ve cok huzurluyum. Agliyamiyorum bile dusun ki dokunsan aglardim.
Takmamayi ogrendigime cok mutluyum. Salla gitsin diyorum, bi kulagimdan girip.digerinden cikiyor. Baktiki takmiyorum karsi taraf benimle ugrasmayi baya kesti. Demekki biraz sorun bendeymis.
He he de gec modundayim

Gercekten cok sukur buyuk degisim var.
Takmadikca deliye donecek bak dene. Icine atma yine soylemen gerekenleri soyle ama sakayla karisik,damarina basa basa soyle sonra bisi olmamis gibi devam et.

Ya gercekten evde anne daha dogrusu kadin mutluysa o ev resmen huzur doluyor.
Kadinin mutlulugu bebege,esine, temizlige, yemege kisaca heerseye yansiyor. Ozellikle bebege cok etki ediyor annenin durumu.
Ben mutsuzken hic ama hiic ne yemek yapasim geliyor ne temizlik.
Sofradan modum anlasiliyor resmen..

Ne zaman kendi kendime karar alsam tartsmiyoruz suan bekliyorum bi daha kavga edersek evi terketcem diye etmedik 1 haftadir hayret

Insallah canim ama o kadar emibim ki bosanirsak mutlu olcagmsan
Canım benim boşanınca da tamamiyle bitmeyecek ki sizi ömür boyu birbirinize bağlayan oğlunuz var..

bak aklıma ne geldi bi kağıt kalem alsan bütün duygularını düşüncelerini evlendiğinizden beri nelerin değiştini neler istediğini eşine yazsan? Sen yazarken sakin olursun, onun sakin bi anında verirsin okusun diye..bazen yazmak daha iyidir..

Rabbim sizin ve hepimizin yuvalarına huzur versin inşallah..

Yazdigim seyler var duruyo ama hic vermedm

I ilknurrr22 aman canim etmezsiniz insallah artik.
Masallah o zaman.
Sekerin onerdigi cok guzel fikir kesinlikle .
Tabi esin o tarz seyleri seviyorsa iyi.
Bencede esinin sakin bir zamaninda verebilirsin, veya insallah olmaz ama olurda olursa seni cok kirdigi senin hakli oldugun hir an verebilirsin yazdiklarini. Pismanlik yasasin biraz.

O kadar cok var ki yazdigim seyler okusa bile anliyacayini sanmiyorum ben bi deneyim yinede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…