2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende genelde uğraşırım çok severim sürpriz yapmasını mutlu etmeyi detaylarla uğraşmayı şimdide bana uğraşılmış çok duygulandım o yüzden

Aman canım tv çok çok tehlikeli :/ Allahım esirgesin

Ben cogu şeyi attim bile aman ugrasilmiyo ya

Iste kararsiz kaliyo insan birde kuveze girdik ya simdi 2 saniyr aglayinca hemen dursun istiyorum yinr atesi cikar korkusuyla.

MutluBulut_ canım ben veriyorum doğduğundan beri az az hava çok sıcaktı kıyamadım

nehirnil111 canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara ♡
Siz ne kadarlik oldunuz simdi canim ?

Sağol canım benim nasılsın bebiş nasıl

Evet canım sürpriz yokmuş gibi hissettirdi ama eve gittim yakınlarımız ailem hepsi sürpriz yapmış yemekler pastalar hediyeler çok mutlu oldum
Iyiyiz teyzesi 22 gunluk oluverdik :) sen nasilsin

Tamam canim verme o zaman havalar sicak olsaydi verebilirdin ama sicak degil acliktan emmiyolar ne kadar verirsen hepsini iciyolar
Gercekten oyle ne zaman doydugunu anlayacak? Biberon biberon versek icecek eminim sonra cikaracak :) ay zaten sutum az diye kustugunfa yada agzinda biriktirip yutmadan cikardiginda icim gidiyo gitti sutumuz kizim doyamaycaksin diye

4.5 aylık olduk biz çok şükür

Kızlar bebişlerimiz biraz büyüdü, artık ben süt de vermek istiyorum alerjisi yok geçen denedim :) 11 aylığız yavaştan başlayım diyorum. paket süt mü almak lazım, yoksa çok güvendiğimiz bir yer var yoğurt da ordan alıyorum, taze inek sütü mü alayım, keçi sütüde var hatta ama cesaret edemedim henüz.. nasıl yapayım bi akıl verin yaa?

Biraz buyusun anliyolar canim soyle bi 5 6 aylik olunca anca arda smdi emmek istemeyince imkani yok emziremiyorm bazen peşinde kosmamak için aliyorm emzirmeye calsyrm 1 dk bile surmuyo hemen iniyo kucagimdan

Canim bence keci sutu ver ben biraz arastrdm da inek sutu kanszlik yaptigi icin 1 bucuk yasina dogru baslanmasi daha uygunmus ben olsam gunluk sut alirdim biz evde kaynattigimiz zaman butun besin degeri kayboluyo cunku

Canim bence keci sutu ver ben biraz arastrdm da inek sutu kanszlik yaptigi icin 1 bucuk yasina dogru baslanmasi daha uygunmus ben olsam gunluk sut alirdim biz evde kaynattigimiz zaman butun besin degeri kayboluyo cunku
sen 1,5 yaşından sonra mı vereceksin? Annemde uht süt al dedi onların seminerine gitmişti çünkü..

Kizlar bebeklerinize ilk 6 ay su verdiniz mi?

6 ay olmak üzere hiç su vermedim üstelik yaz bebeğiydi çoook sıcaktı temmuz ayı

İlk 2-3 haftadan sonra ben de mamayı kemiştim sadece anne sütüyle beslenşyor o zamandan beri

Gülsima 5 ay 6 günlükken yoğurda başladım günde 1 kere 1 tatlı kaşığı kadar o da

6 aydan sonda blw yapmak gibi bir hayalim var

uzuunn zaman oldu girmeyeli napıosunuz kızlar I ilknurrr22 sende sormuşsun canım çok sağol evde olunca girmek pek mümkün olmuyor ptesinden beri işe başladım bebemi evde bırakıp mümkün olduğunca buralardayım inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…