2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende hep kizartyrm misir ununa bulayip firinda da hamsi yapmstm bi kac kez altina soganla patates hamsi onun ustunede domates limon

Ayaza yedirmek istiyorum o yuzden firinda yapayim diyorum, bir yandan esim kizartik olsun ister kesin.
Arada kaldim resmen :) bakalim firina atarim belki pek ugrasasim yok

Canım iyiyim çok şükür sizler nasılsınız ay özlemişim sizi ya,kimler var bizden? İg.defilan var mısınız ?@PembeLokum u gördüm bi burda.Bebegin nasıl canim ne kadarlik oldu? Oglusumu aldım çok şükür kucağıma canım.Pazar günü 3 aylık oluyoruz Allah nasip ederse.

Ayaza yedirmek istiyorum o yuzden firinda yapayim diyorum, bir yandan esim kizartik olsun ister kesin.
Arada kaldim resmen :) bakalim firina atarim belki pek ugrasasim yok
Ayaza az bsy firinda yapablrsn canim yada yagsiz tavada kizartabilirsin kesinlikle kızartma daha lezzetli oluyo ama

Oo gercektenmi.
Sesinde iyiyse neden olmasinki :)
Birde 1. Oluyormussun falan , gelsin albumler,gelsin klipler

@seker000 sevmemesi normal ozaman
esim cok sukur futbol sevmiyor ya sansliyim galiba o konuda :)

Güzel türk sanat müziği söylüyorum zeki müren hastasıyım

Jüriler dönmese de olur bir kere o sahneye çıkmak istiyorum

Selam cnm ihmal etme buraları uğra arada sırada:) bebişin hayırlı olsun benim kız da pazar günü 5 aylık oluyor

Biz instagramda takipleşiyor muyuz

Ayaza az bsy firinda yapablrsn canim yada yagsiz tavada kizartabilirsin kesinlikle kızartma daha lezzetli oluyo ama

Kizarttim hepsini , masallah iyi yedi ya ama insallah bakalim alerji yapmaz.
Aynen ne zararliysa o tatli zaten ya.

AskInihan oo masallah canim ya oldumu o kadar . Rabbim anali.babali buyutsun insallah.
Biz gecen hafta yaşimiza girdik cok sukur.

Gel arada ya yillar oldu konusmayali :)

Eskilerden Eda var iste, Lokum burda , nehir var.
Dagildi herkes artik :)

Skosnob ben dedim canim, Turkiyede yasamiyorum.
Yasadigim yer kucuk bir yer tek taze balikci var oda yolumuzun ustu aslinda ama tam yol ustu olunca park yeri bulana kadar insan baliga doyacak.

Onu tutku dedi canim ben demedim
Heheh pardon
Aa öyle mii jüri karşısına çıktı mı peki haber et de izleyelm:)
Sorarım canım

Evet sen demişsin
Yurtdışında zor tabi öyle şeyler

Seneye bana hatırlat o zaman olur mu unutturma

Unutmak bak ben hatirlatirim oyle seyleri
du bakalim sag saglim varalim hele yeni secmeler gelsin, bi gaza getiririz seni belki :)

Skosnob boyle olunca her hafta yenmesi gereken balik ayda yilda bir yeniyor
Ama nasipse bundan sonra her hafta yemeye karar aldik dur bakalim kac hafta surecek

Oh iyi olmus yapmaz canim alerji ben ardaya surekli yediriyorum bisey olmadi cok sukur yumurtanın beyazini felanda veriyorum

Oh iyi olmus yapmaz canim alerji ben ardaya surekli yediriyorum bisey olmadi cok sukur yumurtanın beyazini felanda veriyorum

Yapmadi cok sukur.
Ama ben gece baya fena oldum ya, baliga yordum ama sonra zar zor uyumusum. Psikolojik olarak belkide etkilendim aman zarari olurmu diye diye baya dusunmustum.

Yapmadi cok sukur.
Ama ben gece baya fena oldum ya, baliga yordum ama sonra zar zor uyumusum. Psikolojik olarak belkide etkilendim aman zarari olurmu diye diye baya dusunmustum.
Psikolojik olabilir canim ayaza dokunmadiysa sana hic olmaz taze almak daha iyi insallah bulurda alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…