2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sagol canim.. Geçmiş olsun.. bizde aynı durumdayız hava çok değişken ev ve dışarı çok farklı ev soğuk dışarısı sıcak bizim:)
Aynen oyle bugun hava iyiydi heralde evde acayip sicakti ama yinede kombiyi kapatmadim aksama sogur diye hava bi sicak evin ici soguk olcaksa olsn yani bu ne boyle

Ya benim secmeler başladığındam haberim olmuyor hep programı başladığında görüyorum aman diyorum seçmeler olmuş başlamış gene diyr

Kimse gelmemis bugun, herkes pazar keyfisinde mi
Ben girdimde yazan olmamis ciktim her gun ayni bana pazarin bi özelliği yok Arda kac gundur bana yapisil.geziyo inmiyo.kucagimdan kimseyede gitmiyo bende duruyo sadece kafasini omzuma koyuyo evde gezyrz tabi benmkollarimn bacaklarimin hali kalmadi artik

Günaydın kızlar mutlu haftalar olsun inşAllah.. İznim bitti tabi bende işe başladım.. Ayy yataktan kalkması ne zor geldi yaa..

Günaydın kızlar mutlu haftalar olsun inşAllah.. İznim bitti tabi bende işe başladım.. Ayy yataktan kalkması ne zor geldi yaa..

Can cektirmek gibi olmasin ama hala yatiyorum yaaani
Saatte geri alindi ya burda simdi daha cok uyuyomusum gibi geliyor.

Tum gun mu calisacaktin artik

@ilknurrr22 Koala gibiler
Donem donem oluyor oyle kucakcilik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…