2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet anne dizisini bende diyecektim ama izleyemedim, fragmanini gormustum sadece hangi kanal oldugunu.bile unuttum :KK48:
O dedigin hangi kanalda izleyeyim bari .

Kendimi.bildim bileli turk.kanallari seyrediyoruz canim, digerlerini anca haberleri falan izliyorum oda aklima gelirse yani.
Hepsi var, tv8de var. O ses'i severek izliyorum jurinin atismasi felan insana bi moral veriyor hosuma gidiyor :)

Adamin aldatmasi yalniz fena bozdu beni. Hemen evde karisindan yuz bulamayan neden baskasinin koynunda aliyo solugu anlamiyorum.
Kadinlarda aldatiyor ama erkekler hepmi boyle ya, Allah korusun valla.

Bu arada esim bekarken hep polisli bilmem neyli oyle diziler izlerdi sadece ama evleneli.benimle beraber izliyor her aksam dizimiz vardi ama Ayaz tv odasinda uyudugu icin pek izlemiyoruz artk, izlesekte ses cok kısık pek.bisi anlamiyoruz :KK48:
Maçi mi seviyor esin, genelde futbolla ilgisi olanlar dizi pek izlemezde

Starda canım anne dizisi

Ya ben ciddi ciddi o ses türkiyete katılmayı istiyorumm seneye katılsam mı ki ya o ortamı görmek istiyoruö

Evet anne dizisini bende diyecektim ama izleyemedim, fragmanini gormustum sadece hangi kanal oldugunu.bile unuttum :KK48:
O dedigin hangi kanalda izleyeyim bari .

Kendimi.bildim bileli turk.kanallari seyrediyoruz canim, digerlerini anca haberleri falan izliyorum oda aklima gelirse yani.
Hepsi var, tv8de var. O ses'i severek izliyorum jurinin atismasi felan insana bi moral veriyor hosuma gidiyor :)

Adamin aldatmasi yalniz fena bozdu beni. Hemen evde karisindan yuz bulamayan neden baskasinin koynunda aliyo solugu anlamiyorum.
Kadinlarda aldatiyor ama erkekler hepmi boyle ya, Allah korusun valla.

Bu arada esim bekarken hep polisli bilmem neyli oyle diziler izlerdi sadece ama evleneli.benimle beraber izliyor her aksam dizimiz vardi ama Ayaz tv odasinda uyudugu icin pek izlemiyoruz artk, izlesekte ses cok kısık pek.bisi anlamiyoruz :KK48:
Maçi mi seviyor esin, genelde futbolla ilgisi olanlar dizi pek izlemezde
Maç ve yabancı film seviyor:)

Kızlar dizileri eşlerinizle birlikte mi izliyorsunuz? Benimki dizi izlemeyi pek sevmiyor ben de çok seviyorum..evlenmeden önce hergün bir hatta bazı günler iki dizim vardı..şimdi toplam iki tane:)
Benim esimde hic izlemez çocuktan vakit bulabilirsem bende bi kirgin cicekleri izliyorum bide kara sevdayi anne dizisinede baktm guzelmis onuda izlerm artk :KK70:

Starda canım anne dizisi

Ya ben ciddi ciddi o ses türkiyete katılmayı istiyorumm seneye katılsam mı ki ya o ortamı görmek istiyoruö

Oo gercektenmi.
Sesinde iyiyse neden olmasinki :)
Birde 1. Oluyormussun falan , gelsin albumler,gelsin klipler :KK48:

seker000 seker000 sevmemesi normal ozaman :KK48:
esim cok sukur futbol sevmiyor ya sansliyim galiba o konuda :)

Oo gercektenmi.
Sesinde iyiyse neden olmasinki :)
Birde 1. Oluyormussun falan , gelsin albumler,gelsin klipler :KK48:

seker000 seker000 sevmemesi normal ozaman :KK48:
esim cok sukur futbol sevmiyor ya sansliyim galiba o konuda :)
Oh ne guzel canim benmki surekli futbolla ilgili programlar maçlar bide yasli dedeler haber izler ya hep surekli haber ararlar tvde aynen oyle benimki :KK70:

Bende tekrar tekrar okuyorum anlam veremedim ki sonra alttta mesaji gordm :KK48:

Yinede calismaman cok iyi, yani evde kalmasan bile calismadigini bilmek.bile guzel :)

Aynen öyle valla:)

Starda canım anne dizisi

Katıl tabiii.Eşimin işyerinden bir arkadaşı katılmış.elemeleri geçti.

Oh ne guzel canim benmki surekli futbolla ilgili programlar maçlar bide yasli dedeler haber izler ya hep surekli haber ararlar tvde aynen oyle benimki :KK70:

Cok sıkıcii :KK48:
Su futbolu hic sevemedim ben ya bak bi Hakan Sukuru bilirin kucuklukten o kadar :KK70:
Messiler, Ronaldolar hic hangi takimda, hatta takimdami haberim yok :KK70: :KK70:

Iki tv sart dize ozama :KK48:

Skosnob Skosnob hangisi canim arkadasi, pek izlemeye vaktim kalmiyor gerci ama belki denk gelmisimdir.
Ne guzeldir ya o ortamda olmak, tv karsisinda o kasar eglenceliyse orayi dusunemiyorm bile

Su futbolu hic sevemedim ben ya bak bi Hakan Sukuru bilirin kucuklukten o kadar :KK70:
Messiler, Ronaldolar hic hangi takimda, hatta takimdami haberim yok :KK70: :KK70:

Skosnob Skosnob hangisi canim arkadasi, pek izlemeye vaktim kalmiyor gerci ama belki denk gelmisimdir.
Ne guzeldir ya o ortamda olmak, tv karsisinda o kasar eglenceliyse orayi dusunemiyorm bile

Bilmem ben hiç izlemiyorum:KK70:

Iki tanede yetmiyo 3.yu aldircam:KK70: mutfakta olsa cok guzel olur acarm aksama kadsr cikmam mutfaktan bazen laptoptan tv aciyorm ordayken orayada aliriz yazin artik

Iki tanede yetmiyo 3.yu aldircam:KK70: mutfakta olsa cok guzel olur acarm aksama kadsr cikmam mutfaktan bazen laptoptan tv aciyorm ordayken orayada aliriz yazin artik
Tv izlemktten yemek yapamam ben ya, ama senin mutfagin buyuktu diimi o zaman guzel olur.

Konustuk konustuk baligi, esim.aksam balik almis. Ama taze satan pek yer yok, dondurulmus almis.
Ve ben ilk defa balik temizledim ya of icim.bi garip :KK14:

Tv izlemktten yemek yapamam ben ya, ama senin mutfagin buyuktu diimi o zaman guzel olur.

Konustuk konustuk baligi, esim.aksam balik almis. Ama taze satan pek yer yok, dondurulmus almis.
Ve ben ilk defa balik temizledim ya of icim.bi garip :KK14:
Evet canim baya buyuk mutfagim
O isleri benm kvde yapiyo ben kizartyrm:KK70: yada balikcida temizletiyoruz fazla alip buzlugaa atyrm bazende bi yemek olmayinca cikarrip kizartyrm kolay oluyo

Evet canim baya buyuk mutfagim
O isleri benm kvde yapiyo ben kizartyrm:KK70: yada balikcida temizletiyoruz fazla alip buzlugaa atyrm bazende bi yemek olmayinca cikarrip kizartyrm kolay oluyo

ay ne guzel ya, Keske.bizdede temizleyen balikci olsa 1 sn dusunmem temizletirim ya of
Neyseki.bi kizartmasi kaldi, kararsizim.sadece firindami yapsam.
Guzel oluyomudur firindan hic yemedim

ay ne guzel ya, Keske.bizdede temizleyen balikci olsa 1 sn dusunmem temizletirim ya of
Neyseki.bi kizartmasi kaldi, kararsizim.sadece firindami yapsam.
Guzel oluyomudur firindan hic yemedim
Bende hep kizartyrm misir ununa bulayip firinda da hamsi yapmstm bi kac kez altina soganla patates hamsi onun ustunede domates limon

X