2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

duman91 I ilknurrr22
Boylede cok guzelmis kurdeleyle ama seninkinde dantel falanda var ya uzerine kurdele ile karisik olur bence.
Puskulle guzel olur, bi deneyebilirsin aslinda puskulu alacagin yere bunuda goturup o zaman daha net karar verebilirsin

Bende dugunde yapardm yaa zaman kaybi olmasn dugunde diye düğün gunu yapmadk

Evrt dugun gunu olunca kosusturmali oluyor.
Sabah cekim vardi 8de, sonra nikah, sonra kostur kostur dugun salonuna git falan baya telasliydi :)
Birde nikahta cicili bicili elbiseler giymeye basladilar onlara heveslendim.bu ara, icimde ukte kalmis meger,nikahmi tazelesek naapsak

Bende dugunde yapardm yaa zaman kaybi olmasn dugunde diye düğün gunu yapmadk

Evrt dugun gunu olunca kosusturmali oluyor.
Sabah cekim vardi 8de, sonra nikah, sonra kostur kostur dugun salonuna git falan baya telasliydi :)
Birde nikahta cicili bicili elbiseler giymeye basladilar onlara heveslendim.bu ara, icimde ukte kalmis meger,nikahmi tazelesek naapsak

Iyidir canim sen?
Alistim gibi ya cunki dogumdan oncede hep 7 gibi uyanirdim,pazar bile en cok 8 olurdu
simdi erken uyansada yatagi toplamam 10u buluyor, o bisilerle oyalaniyor benimde yataktan hiiic cikasim gelmiyor.
Gece sık uyaniyormu hala

Bende alisamadim canim alisilmiyo malesef iyiyim sen nasilsn
iyiyim çok şükür ben de..bütün gün mutfağı temizledim tabi oğluş durmadan ağlayınca 3 saatlik işi 6 saatte yaptım yorgunluktan bayılabilirim şuan..

ben uzuun yıllar 11 den önce uyanmadığım için alışamadım galiba yaa

Ne güzel tutkum eskiden de erken kalkarmışsın..aynen gece de uyanıyoruz hâlâ keşke emzik alsaydı..sizinkiler aldı mı?

Çok güzel olmuş canım aynı bizimkinin renginden :))
Evet tutkucum benimki güpürlü o yüzden kurdele olmaz.. Bende dün akşam püskül yaptım.. Lütfen almadım püskülü onu da kendim yaptım :))

Aynen bende kalem etekle beyaz bi gomlek giymistim guzeldi yaa ben yine aynisini giyerdm yine olsa

Bende oyle. Canim hamilelikte erken kalkmaya baslamstm ağrılardan dogumdan sonra hep 7 bucuk 8 tabi 6da bi kalkiyo 7 de bi kalkiyo en son 8de kalkiyo bi daha yatmiyo emzigide 3 ay aldi arda birakti

Çok güzel olmuş canım aynı bizimkinin renginden :))
Evet tutkucum benimki güpürlü o yüzden kurdele olmaz.. Bende dün akşam püskül yaptım.. Lütfen almadım püskülü onu da kendim yaptım :))
Masallah sana canim hem calisiyosn hem cocukla iyi yapysn vlla:)

Bende oyle. Canim hamilelikte erken kalkmaya baslamstm ağrılardan dogumdan sonra hep 7 bucuk 8 tabi 6da bi kalkiyo 7 de bi kalkiyo en son 8de kalkiyo bi daha yatmiyo emzigide 3 ay aldi arda birakti
Ben doğum yapmadan birgün önce bile 11de uyandımaşırı seviyorum uykuyu
Doğduğundan beri emzik alıştırmaya çalışıyorum kaç tane farklı aldık almıyor almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…