2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Masallah sana canim hem calisiyosn hem cocukla iyi yapysn vlla:)
Aslında elife vakit ayıramıyorum bunlarla uğraşırken arada bir yapmak en iyisi birde spora gidiyorum iş çıkışı acayip dolu oluyorum.. gün içinde yorulunca akşam elifle oynamaya ilgilenmeye halim kalmıyor bu seferde üzülüyorum... sporu da bırakıcam sanırım bu yüzden

Kizlar ekim annelerinde bir basima kaldim dogum yapmayan son arkadasimizda girdi hatta yavrusu kucagindadir :)
Sona kaldik biz kizimla

Kizlar ekim annelerinde bir basima kaldim dogum yapmayan son arkadasimizda girdi hatta yavrusu kucagindadir :)
Sona kaldik biz kizimla
oooo hızlılarmış ekim anaları yahu... ben hafta sonu doğuma gidersin diye düşünüyorum artık :)) Hayırlısıyla tabi.. Annen geldi değil mi canım?

oooo hızlılarmış ekim anaları yahu... ben hafta sonu doğuma gidersin diye düşünüyorum artık :)) Hayırlısıyla tabi.. Annen geldi değil mi canım?
Insallah diyeyim saglikla gelsin minik kizim :) bu aksam kontrole gidicez bakalim ne diyecek. Evet canim geldi :)

Ya birakma canim sporu boyle seylerle ilgilenmeyi birak zaten surekli gtmezsn spora eski kilona donunce

seker000 bizimki daha hastanede 2.gun tuttu canim emzigi.
Simdi emzigini.biyerde gorsum.nasil.seviniyor anlatamam.
Bildigin bagimlisi oldu :) tabi cok rahat ettim ama biraktirirken nasil olcak bakalm

Bir cesit vardi anne memesine en yakini oydu resim aTayimmi aklina geldimi

Aminn canim insallah

Sadece kasilma var canim :/ birde o belirtimi bilmem 2~3 gundur sirt agrisi ama bugun azaldi
Sirt agrisi benim acayip coktu sag tarafim nasil agrirdi yatsam yatamiyodum otursam oturamiyorm ayakta iyicr agriyodu esime diyodum sirtima soyle hizla vursan geçecek gibi sanki diye manyak misin diyodu oda ben bastırıyodm elimle iyice iyi geliyodu gorumcem haftaya cuma yapcak dogumu senle ayniydi

Ben anlam veremiyorum ya hangi vicdan hangi ruh halidir bu daha 3 bucuk yasindaki bebege nasil dokunursun nasil tecavuz edersn bu insan mi smdi Allah belasini versn hepsinin

Geldi canım çok pahallı o ya 3 tane denedik almadı onu da almazsa ki sanmıyorum boşa gitcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…