2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bugun farkettim ustte bitane daha belirmis iyice yakinda patlar sanirim, insallah o yuzdendir huysuzlugu.
Emekliyomu artik iyice, yuruyecek zamami geldi tabi benimkide soru ama en son surunerek gidiyodu diye kalmis aklimda :KK48:

duman91 duman91 bende onu dusunuyorum bussuru dikisi olan iyilesiyo.
Hem hissediyorum dikis yerini, hem biraz zorlanirsam hala acilacak hissi var, garip agri var.
Doktorun biri biraz gec iyilesecek demisti, ama yine cikmam lazim , 1 yil oldu yani saka gibi.

2.dogumdan cidden korkuyorum su dikisler yuzunden :KK14:
Emeklemeyi birakti artik :KK70: tutunup ayaga kalkiiyo surekli ellerini birakiyo bi kac saniye duruyo sonra dusuyo duz duvara tırmanıyo resmen arkasini duvara veriyo ellerinden destek almadan duruyo oylece pesinde kosmaktan halim kalmadi :KK70:

Meraba kızlar
Ya benim saçlarım acayip dökülüyo tutam tutam kestirdim yine fayda etmedi

Evet o kakasini yapma olasiligi kotu.
Ultrasonda belli olmuyodur diimi o.

Hayirlisi canim ya, baksana benim hala dikisim gecmedi. Bazen diyorum normal olmasamiydi diye.
Tabiki normal her zaman her acidan iyi ama su dikis meselesi insani ayri bir yipratiyor. Belki sezeryan olsaydim daha kotu olurdu, hayirlisini istedim cunki her zaman ama insan bi dusunuyor iste , bir acaba var akilda hep.
O yuzden senin ve bebegin icin enn hayirli dogum hangisisiyse o olur insallah.

Daha var zamanin, degisiklikleri zaten fark edersin
Gorunuyomu hic bilmiyorum canim ama acil sezeryana aliyolar ya goruyolar sanirim :/ hadi ya hala gecmedi yani.hayirlisi gercekten . Hayirlisi neyse akis onu gostersin insallah

Son ana kadar bekletcek zaten canim saba sezeryana alalim su gun demez banada demsti kendi gelmezse 42. Haftaya kadar bekler oyle alirim diye
Ah ah saglikla gelsin minik kizim bakalim hangi yolla gelecek :)

seker000 seker000 evet canim dogumdan sonra cok dokuluyor, avuc dolusu dokulurdu hep daha yeni yeni azaldi dokulmesi.
Baya suruyor yani, zaten yerine yeni saclar cikiyor fark edersin bir zaman sonra.

I ilknurrr22 masallah canim
Simdi.birkere ogrendi ya ayakta durmayi, habire cesaretini topladigi yerde oyle yapacak. Geriye dogru cok dusuyorlar oyle ama zamanla dengesini korumayi ogrenecektir.
Cok tatli oluyorlar, buyuk is becermis.gibi sevinmiyolarmi.bide :)

duman91 duman91 evet seninde dikis ani zordu.
Iste her dogum farkli, illa bir korku kaliyor insanin icinde.
Bi sonraki dogumlarda eski dikisler aciliyodur diimi :/

MutluBulut_ MutluBulut_ evet mantikli, gorunuyordur sanirim .
Amin canim .
Sabirsizim bende cok , hayirlisiyla gelse :)

Gorunuyomu hic bilmiyorum canim ama acil sezeryana aliyolar ya goruyolar sanirim :/ hadi ya hala gecmedi yani.hayirlisi gercekten . Hayirlisi neyse akis onu gostersin insallah

Ah ah saglikla gelsin minik kizim bakalim hangi yolla gelecek :)
Amin canim hayirlisiyla gelsinde farketmez nasil geldigi :)
seker000 seker000 evet canim dogumdan sonra cok dokuluyor, avuc dolusu dokulurdu hep daha yeni yeni azaldi dokulmesi.
Baya suruyor yani, zaten yerine yeni saclar cikiyor fark edersin bir zaman sonra.

Simdi.birkere ogrendi ya ayakta durmayi, habire cesaretini topladigi yerde oyle yapacak. Geriye dogru cok dusuyorlar oyle ama zamanla dengesini korumayi ogrenecektir.

Amin canim .
Artık geriye dogru dusmuyo canim ilk baslarda cok dusuyodu smdi poposunun ustune oturuyo :KK70: kose takiminin bi ucundan bi ucuna dolaniyo valla ordanda duvardan tutunup oyle devam ediyo duvardan nasil destek aliyo anlamiyorm:KK70:

Amin canim hayirlisiyla gelsinde farketmez nasil geldigi :)

Artık geriye dogru dusmuyo canim ilk baslarda cok dusuyodu smdi poposunun ustune oturuyo :KK70: kose takiminin bi ucundan bi ucuna dolaniyo valla ordanda duvardan tutunup oyle devam ediyo duvardan nasil destek aliyo anlamiyorm:KK70:

Onlar herseyi yapar, hersey beklenir onlardan :KK48:

Amin canim .
Yok canım açılmıyordur heralde hiç düşünmedm zaten kendileri kesmişti belki de yine aynı yerden keserler beni.. Ama seninki kendiliğinden oluştu değil mi?

Yok canım açılmıyordur heralde hiç düşünmedm zaten kendileri kesmişti belki de yine aynı yerden keserler beni.. Ama seninki kendiliğinden oluştu değil mi?

Kestiklerini hic anlamadim canim, muhtemelen kendi oldu.
Benim simdiden acilacak hissi var, ikincide kesin acilir tabi Rabbim.bilir yinede.
2.ye hamile kalmisizda, dogum zamani gelmiste dusundugume bak :)

Kestiklerini hic anlamadim canim, muhtemelen kendi oldu.
Benim simdiden acilacak hissi var, ikincide kesin acilir tabi Rabbim.bilir yinede.
2.ye hamile kalmisizda, dogum zamani gelmiste dusundugume bak :)
Valla yaa.. Ben zaten uzun bir süre düşünmüyorum tabi Rabbim verirse o ayrı. En az 4 yıl var:)
Benim açılacakmis gibi his regl döneminde oluyor sadece

Kızlar haftaya kardeşime kız isticez. Sonra da soz yapıcaz evde Allah izin verirse tabi uzak yere olunca bunların hepsi 1 haftada olacak.. kızın annesinin yaşı biraz varmış o yüzden pek bişey yapamıyormus. Gelin Hanim da uzuluyormus.. bizde annemle gelenlere dağıtmak için lavanta kese leri yaptık şimdi foto aticam olmuş mu yoksa püskürdü yapalım mı birde yazı vs yazalım mi yazarsak ne yazalım? Aslında kıza da bir sorayım ama sizden de görüş alayım

Yükleyemedim yaa tutkum sana whatsupp dan atsam sen buraya atabilir misin kucultup

duman91 duman91 netim cok yavas canim, bayadir resim eklemek istedigimde bende yukleyemiyorum.
Vaktin varsa googlede resim kucultme sitelerinden kucultebilirsin aslinda.

Bu arada bencede kizin fikrinide alin, tarigi falan yazarsiniz.
Sozumuse hosgeldiniz; Soz verdik vs oyle bisiler yaziliyordu simdi aklima gelmiyor :KK48:

Günaydın kızlar ben hâlâ erken uyanmaya alışamadım:KK47: nasılsınız? ?
Iyidir canim sen?
Alistim gibi ya cunki dogumdan oncede hep 7 gibi uyanirdim,pazar bile en cok 8 olurdu :KK48:
simdi erken uyansada yatagi toplamam 10u buluyor, o bisilerle oyalaniyor benimde yataktan hiiic cikasim gelmiyor.
Gece sık uyaniyormu hala

Kızlar haftaya kardeşime kız isticez. Sonra da soz yapıcaz evde Allah izin verirse tabi uzak yere olunca bunların hepsi 1 haftada olacak.. kızın annesinin yaşı biraz varmış o yüzden pek bişey yapamıyormus. Gelin Hanim da uzuluyormus.. bizde annemle gelenlere dağıtmak için lavanta kese leri yaptık şimdi foto aticam olmuş mu yoksa püskürdü yapalım mı birde yazı vs yazalım mi yazarsak ne yazalım? Aslında kıza da bir sorayım ama sizden de görüş alayım
Canim telefonda ekran goruntusunu cek fotoğrafı acip oyle at atliyo

Screenshot_2016-10-20-13-15-22.png

Oldu heralde simdi

X