2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bugun 2.gun ve hala konusmuyoruz , anca ev ile ilgili seyler icin vs kisa kisa konusuyoruz..
Bundan sonra ilgi nasil olur gorursn demisti ne buyuk fark artik aman aman..
Zaten yabanci gibiydik ,simdi tek fark konusmuyoruz

I ilknurrr22 hic aklima gelmedi baska seye degistirmek , o kadar daginik kafam dusun :)

Resimde cok anlamli tam bizlik..
Bizlik yuvayi ayakta tutmaya calisalim, onlar yiksin..

Benim icime resmen okuz oturdu
oyle sıkıntı varki, hic alisik degilim boyle sessizlige simdi :/
Aglamak istiyorum onuda yapamiyorum, resmen birikti icimde.
Ilk adimi sen at diyorum, sonra vazgeciyorum bu kez gittigi yere kadar dayanicam, nasil olucak bilmiyorum ama hatali oldugunu anlamasi gerek artik
Ama cok uzgunum ben ya of

Canımmmmm
Biraz dayan bakalım hatasını anlar belki bu sefer

Umudum bir var,bir yok.. neyse cani sag olsun .

Hic tutarmi uyku, ama sen yinede zorla uyu sonra uykusuzlk fena yapiyor insani :) cok duymussundur belki bunu ama bende soyliyeyim

annen gelecekse iyi bari daha rahat olursun belki. Hastane yakinmi
Ben yine uyuyamiyorum o kadarda yorgunum :) sabah coook erken kalkicaz surda 3~4 saat uyusam . Yakin canim taksiye binince 10 dk insallah :)

Insallah duzelir canim sen uzulme bosver hamilesin bide bunalttik iyice
Kuzum yaa burada hep guzel seyleri anlatirsak ne anlami var arkadasligimizin. Hee keske iste hic uzucu seyler yasamasak ama
MutluBulut_ heyecanla doğum haberini bekliyorum :)
Ayy lokumum bende o haberi vermek istiyorum hayirlisiyla ne tatli cikmissiniz kizinla kanguru hayirli olsun :)
Tutkum yaa ben aptal gibi hic dayanamam hemen adim atarim ama insallah sen dayanirsin. Yoksa anlamiyolarda iste :/

PembeLokum cidden zor ama sabredicm aksamki duygusallik gecti, yerini sinir aldi simdilk

MutluBulut_ oo iyi bari yakinmis canim.
Simdi annende gelicek ya belki biraz uzerindeki sorumlulugu atar rahatlarsin .
Sahi annen ilk aylarda gordu dimi sadece seni yanlis hatirlamiyosam? Degisik gelir simdi :)

Bende hic dayanamam , zaten oda dayanamaz adim atardi ama bukez ikimizde kararliyiz galiba hayirlisi bakalim

Canim dayanabiliyosan atma ilk adimi bende hep ilk adimi atyrm sonra pisman oluyorm

Oyle tabi canim insallah duzelir hepimizin skntilari

Yalniz habire bana bakarken yakaliyorum.. bildigin liseli ask modundayiz..
Ya beni deniyor kandiririm gibisinden, ya da bilmiyorum.
Simdi o boyle yapinca daha cok trip atasim geliyor

I ilknurrr22 yok bu kez ilk adimi atmicm , biraz uzak durmak her sekilde iliskiyi duzeltir zaten bence cikarkende oyleydik bakalm

Kader bayadir gelmiyor evet, ise baslayinca gelir herhalde

En iyisi canim benimki de bu aralar kucuk cocuk gibi konuşmaları felan bi gor bide bisey isterken surekli annesi diye sesleniyo halbuki kendisi icin istyo beni anne olarak goruyo heralde

Kizlar burda bi sayfada okudum belki sizede denk gelmiştir sampuanli su yapip iyice köpürtyrz sonra guzel bi cam beziyle camlari siliyoruz kurulamiyorz iz kalmiyo denedm simdi piril piril oldu cidden iz kalmadi
MutluBulut_ dogumdan once temizlik yapcaksan aklinda bulunsun canim

Canım benim inşallah düzelir aranız..ilk adımı atan hep ben olurum dayanamam..hayırlısı hakkınızda..

Rabbim yuvalarımızdan sağlık huzur mutluluğu eksik etmesin kızlar tutkku I ilknurrr22 PembeLokum duman91 MutluBulut_

Amin canm insaallah
Aa bak sen de yazmışsın okumamıştım benim de aklıma geldi bugün tesasüf:) arda nasıl canım yemek yemiyo yazmıştın geçen düzeldi mi iştahı
Yok kuzum ya istah felan bazen yiyo bazen yemiiyo yedigi zamanda 4 5 kasik anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…