2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 aynen kendime zaman ayirabiliyorm bende iyi oluyor yoksa cok yoruluyordum.

duman91 haklisin canim evin isinden gucundende ilgilenemiyorki insan.
Girer zamanla duzene

@sumeyra1990 canim.uykusuzluktandir o, uykusuz olunca bende cok garip oluyorum ruyada gibi hissediyorm kendimi resmen.sen birde yalniz bakiyodur sanirim haliyle daha zor geliyordur ama buyudukxe duzene girer uykusu merak etme

Malesef istedigin kadar hizli ol bende canim isterse 1 saatte butun isi bitiririm ama istemezse miy miy aksama kadar ugrasirim
İnsanın keyfine göre oluyor tabi
Anladım cnm olsun eşinle problem yaşamana değmez ne de olsa burdayız hepimiz aynı zamanda :)
Bakalım belki bir kaç zaman sonra araya sıkıştırırımo çakmadan
nehirnil111 himm evet baska calisanlarsa varsa yaninda dedigin gibi can ceker.
Ama aksamdan pogaca hamuru hazirladigin varmi hic?
Bu aksam denicem.bakalim , mayalayip buzdolabina aticam ama insallah iyi olur
Olabilir neyse üstelemiyorum ekmek arası yapıyorum sağlıklı da oluyor
Canım benim amerikan mutfaklı ama hiç yağlı değil Güldalın yağ çözücüsü var Bim de onu kullanıyorum çok memnunum. Tezgah hep karışıktır akşamları yemekten sonra toparlıyorum fırını siliyorum sonraki akşama yine karmakarışık biraz keyifli yaşıyoruz galiba rahat

Yap canım sağlıklı en azından dışarıdakileri göre canın istediyse

Maşallah minnaka sağlıcakla gelsin inşallah

Aynen bende cok yoruluyodm gec yatinca smdi iyi oldu daha erkene ceksem diyorm sonra bi yere gittigimizde sknti olur
Aynen canim benmde canim pogaca cekti valla yapsam mi ki

Ah ah evlat nasil ayrilir anlamiyorum. Cocukken bu ayrim daha bir bariz oluyor iste.
Yaptim canim kahvaltiya sonra misafirde geldi bitti 1 tane kaldi onuda yicem birazdan yapmasaydim iyiydi iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…