2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ostacare gunde 2 tane, decavit gunde bir tane ustune kan sulandirici.ve demir hapi :/

Ben yapamadm un cok az hic gidesim yok yarn yaparm bide yemek var onu yaparsam yemek cope gitcek

Bsyadir yapmaya niletliydm bugun sut varken yapayim artk dedik, instagramdada tarof onume cikti yaptm.
Of bende aksamlm yapcam daha , hazir yemek varken iyi oluyor

Bende ondan korkuyorum aman azıcık daha dursun o bebe işi

Geçen gün tartıya bir çıktım 69 u gördüm. . 76 ile doğuma girmiştim veee baktım böyle kilo veremiyorum.. spor salonuna başlıcam bugün. . Önümde çok çok uzun bi yol var yaa... İnşallah verebilirim artık sıkıldım çünkü.. Elif le daha çok vakit geciremicem ama ne yapalım az skayim disimi değil mi

tutkku dun yanima aldm yatarak emzrdm uyumsum uyandim tam yataga alcaktm esimin dirsegi ardanin kfasina geldi allahtan hizli gelmedi oyle ben esimden dolayi korkyrm kendim diklat edermde

Aynen canim biraz idare etceksn mecbur bende bu gidisle kilo alcam acayip cok yiyorm yaa

tutkku dun yanima aldm yatarak emzrdm uyumsum uyandim tam yataga alcaktm esimin dirsegi ardanin kfasina geldi allahtan hizli gelmedi oyle ben esimden dolayi korkyrm kendim diklat edermde

Oy iyiki hizli gelmemis evet, yatsinlar yataklarinda raat rahat ya , yat kalk zor oluyor evet ama napalim

duman91 valla iyi edersin canim, keske bende gidebilsem cunki evde yapinca illa.bahane buluyor insan .
Birde iyisin, verirsin verirsin bana bak daha kiloliyum diyenler var e ablacim.gelmissin kac yasina benim.daha 1 cocugum var, simdiden kendimi.birakirsam nasipse 2.cocuktan sonra nolucam..
Yasimiz kac basimiz kac daha , ben birde belirli bi kiloyun uzerine cikarsam hemen yoruluyorm, nefesim daraliyor saglik acisindanda iyi ama cevrenin su cekemeyisi yokmu.. aksamlsri yuruyoruz diye laf edenler varmis size ne yahu size ne kocam karismiyoda size ne oluyo

nehirnil111 aynen zat3n daha ev gormeleri bitmeden bussuru kisi.bebek gormeyede gelecek tempona tempo eklenecek

Hayatım beni görmeleriyle geçecek amanın kalsın

Insallah gider canim :)
Tutkum sen doguma yakim hurma yedin mi ? Yada kizlar siz yediniz mi faydasi oldu mu

Artik yiyeyim.diye aldirmistim ama tamda hatirlamiyorum ya cok.yemedim galiba, dogumdan sonra yedim sut yapiyor.
Baslicakmisin sende yemeye.
Simdiki aklimi sorarsan her gun yerdim herhalde 38.haftalarda baslardim

nehirnil111 aynen senin resmen 1 yilin dolu dolu ev gormeyle gecti
Sona bakmissin hamilelik gormesi cikarirlar, bebek gormesi derken ..

Bizde görmeler bitmez

Hemde ne zor oluyo ya ayakta duramiyorm valla o kadar cok kalkiyo ki hatta tutunuyorum bi yerden o kadar yabi

Hemde ne zor oluyo ya ayakta duramiyorm valla o kadar cok kalkiyo ki hatta tutunuyorum bi yerden o kadar yabi

Benimde sirtim agrirsa yatagindan kaldiramiyorm resmen biraz yuksek yatak zaten , dusmesin diyede en alcakta duruyor .
Seninki alcakmiydi arda dusecek diyenoorkuyorm diyodun. Dikkat et canim kuzenikinkinoyle ayaga kalkmis yere bakarken herhalde yuzu ustu dusmus tehlikeli aslinda bu yataklar

Ohh gittim kendime geldim canım ya... hakkaten yok neren şişman doğum yaptın olcak o kadar diyenler yüzünden bugüne kadar böyle geldik kendi adıma soyleyim sen cidden zayif sin benim yanimda:) yine tartıldim başlangıç kilom 68:)

Ay evet canim en ust seviyey3 getrdm ama yinede alcak yani asagiya bakarken düşebilir gunduz neyse hadi 5 dkda bi bakıyorum ama gecede ayaga kalkinva korktm

Ya bu adam beni delirtiyo tahammul sinirlarimi zorluyo resmen bi cesaret gelsede cikip gitsem su lanet olasi evliligi bitirsem yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…