2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Anamm bi yandanda guzel hazir olarak gitmissin evde ansizin yakalanmamissin :KK70: haftaya gittigimde 38 hafta olacak ya baslatsin ya :KK70: saglikla gelsin minik yavrusum insallah :)

Zavallim ya sana neler cektirmisler hee :KK70: resmen denememler yapmislar ustunde :KK70:
Valla mahvettiler beni ama hals 2.yi istyrm:KK70:

Pazartesi gel muayene edicez dedi, kalktim giyindim tuvalete gittim nisanim geldi vee olan oldu :KK48: gidince cati muayenesi yapti iste istemiyorfum ama kacisim yokmus :KK53:
erken yaparsa yinede sor dogumumu baslatmasin falan de iyice cahil bilmesinler bizi aa onlar yuzunden erken doguyorlar sonra :)

duman91 duman91 peki o aksam 8,9 uykusu gece uykusu olarak olmuyormu uyaniyrmu hemen? Hani uyusa yavastan gece uykusu olarak kabullenir onu ama hakkaten seninki iyice yedir,uyut modundaymis :KK48:
ama degisir o buyudukce azaltiyorlar uykuyu

I ilknurrr22 canim cok kucuk degilmi daha 1 uyku icin vucudu nasil dayaniyor masallah Ardaya. Uyusa oda daha iyi hisseder.
Sadece memedemi uyuyor hala?
Uyutmayi denedigin halde uyumuyormu mesela cok sordum ama cidden azmis uykusu
O kadarcik uykuyla birde gece uyumuyor ah arda bey ah :KK68:
Yok canım 8-9 arası uyuyup tekrar uyanıyor sonra oyun oynamak istiyor. Biraz oynuyoruz vs sonra mama içip 11 gibi tekrar yatıyor. . Ama tek şansım gece uyanmamasi o yüzden pek de dert etmiyorum

Ben 6dan sonra yatrmiyorm cunku gece uykusu 9 yadaa 9 bucuk gecen gun 7ye kadar uyudu 5 bucuk gbi yatmsti o gun 11e kadar uyutamadm zar zor uyudu
Canım yatirmayinca çok perişan ediyor kendini.. hiçbişey den mutlu olmuyor sinirleniyor falan mecbur yatırıyorum bende.. o yüzden gece uykusuna geç geciyoruz

Kizlar arda gece ayaga kalkms besikten tutunms bize bakiyo uyandmda gordm allahtan seside cikmiyo nasl bi care bulsam ben besige duserse ya
duman91 duman91 senin besikle benziyodu bizimki canim kalkiyo mu elifte
Evet canım Elifte kalkiyordu. Ama suan soba yaktigimiz icin oturma odasında koltukta beraber yatiyoruz eşim yatak odasında yatıyor yani besiginde değil elf.. Çok dikkat etmek lazım. . Yataginla birleştirsen bizim oyleydi tabi bir tarafı yinede açıkta kalıyor.

Canım yatirmayinca çok perişan ediyor kendini.. hiçbişey den mutlu olmuyor sinirleniyor falan mecbur yatırıyorum bende.. o yüzden gece uykusuna geç geciyoruz
Aslinda gece uykusu one cekeblrsn bendd hep 11de yatryodum smdi alisti 9 olunca mizmizlaniyo
Evet canım Elifte kalkiyordu. Ama suan soba yaktigimiz icin oturma odasında koltukta beraber yatiyoruz eşim yatak odasında yatıyor yani besiginde değil elf.. Çok dikkat etmek lazım. . Yataginla birleştirsen bizim oyleydi tabi bir tarafı yinede açıkta kalıyor.
Birleştirmeyi dusundm ama bu seferde oyle benim kokuma alisirsa

Benm hic biseyim yok malesef yas farki ne kadar olsa iyi olr bilmem ama
Biz cok iyiyiz diyemicem :KK70: ama biraz anne babaya bagli.. Bizimkiler hep hep hep ayrim yaptilar. Tek cocuk olsamda farketmezdi yani oyle diyim :) Allah saglik versin kardesime o ayri :KK70: insallah cocuklarima esit sevgi, esit ilgi verebilirim cok onemli kuzum ya :/ yaraliyim bu konuda :KK70:

Biz cok iyiyiz diyemicem :KK70: ama biraz anne babaya bagli.. Bizimkiler hep hep hep ayrim yaptilar. Tek cocuk olsamda farketmezdi yani oyle diyim :) Allah saglik versin kardesime o ayri :KK70: insallah cocuklarima esit sevgi, esit ilgi verebilirim cok onemli kuzum ya :/ yaraliyim bu konuda :KK70:
Ya niye ayrim yaptilar ki benm kvdede yapiyo ama esimde iyi davraniyo diyemicem sinirlenince demedigini birakmiyo annesine

I ilknurrr22 hii ben gunduz tek yayista 4 saat uyanmiyor anladim :KK70:
Iyi yine 2 uyku uyumus oluyor.
Ya bizde oyleyiz ayaz 9;30 gibi uyurda.bizim.yatmamiz 12 yi geciyor , sabah kalkinca yok aksama etken yatalim ayazla.birlikte yatalim.diyorum.sonux yine ayni :KK14:
tam.yatinca cogu zaman Ayaz basliyor saga sola donmeye kokumumu aliyor.diyorum artik.

duman91 duman91 aslinda isine karismak.gibi oluyor ama.bencede uykusunu erkene cekersen sende cok rahat edersin canim, hem oda dinlenir uyumalari onemli .
Ama tabi calisinca insan biraz daha seveyim.diyor, bazen esim.gelmeden uyumus oluyor mesela o yonden pek iyi degil ama erken uyumasi benim.yonumden cok.iyi

Anamm bi yandanda guzel hazir olarak gitmissin evde ansizin yakalanmamissin :KK70: haftaya gittigimde 38 hafta olacak ya baslatsin ya :KK70: saglikla gelsin minik yavrusum insallah :)

Zavallim ya sana neler cektirmisler hee :KK70: resmen denememler yapmislar ustunde :KK70:

Pazar aksam dogum cantasini arabaya koyalim.artik nolur nolmaz dedik, koyduk.. :KK48: icime dogdu herhalde.
Okulda sancilanirsam falan diye korkuyodum ben ama filmlerde oldugu gibi otururken aaa sanci geldi olmuyor :KK70: yavas yavas tum.gune yetiyor nerdeyse agrinin artmasi :KK48:
Hakkinda hayirlisi olur insallah kuzum, dualarimdasin :KK68:

seker000 seker000 nasilsin canim daha iyimisin

Ya bizde oyleyiz ayaz 9;30 gibi uyurda.bizim.yatmamiz 12 yi geciyor , sabah kalkinca yok aksama etken yatalim ayazla.birlikte yatalim.diyorum.sonux yine ayni :KK14:
tam.yatinca cogu zaman Ayaz basliyor saga sola donmeye kokumumu aliyor.diyorum artik.

duman91 duman91 aslinda isine karismak.gibi oluyor ama.bencede uykusunu erkene cekersen sende cok rahat edersin canim, hem oda dinlenir uyumalari onemli .
Ama tabi calisinca insan biraz daha seveyim.diyor, bazen esim.gelmeden uyumus oluyor mesela o yonden pek iyi degil ama erken uyumasi benim.yonumden cok.iyi
Aynen canim bende erken yatiyim diyorm ama yatamiyorm iste napalm ama erken yatmasi iyi oluyo benm açımdan rahat rahat oturuyorm tv izlyrm uzanyorm

Selam kizlar
Benimde eylul 12 de uyuyor 3 de uyaniyor tabi uykusunu acmadan geri uyutuyorum emzirip
Sonra 6 da uyaniyor ve 7 de tamamen uyanmis oluyor
Tabi daha kucukde uzun uyudugu zamanlarda olcakmi
Surekli uykum var bide bende dikkat daginikligi var mesela muhabbetlere falan konsantre olamiyorum

Aslinda gece uykusu one cekeblrsn bendd hep 11de yatryodum smdi alisti 9 olunca mizmizlaniyo

Birleştirmeyi dusundm ama bu seferde oyle benim kokuma alisirsa
Alissin canım yaa kurban olurum Ben.. ana kız yatiyoruz biz 2 gündür babamiz da eklendi gerçi kocaman yatak yapiyoruz:))

Canım zaten 8 e kadar hep bi iş yapıyorum. . Elif le ondan sonra vakit geçiriyoruz. Dediğin gibi belki öne alsam gündüz sürekli uyu uyan yapmayacak.. Şuan uyanık mesela hala :)))

Pazar aksam dogum cantasini arabaya koyalim.artik nolur nolmaz dedik, koyduk.. :KK48: icime dogdu herhalde.
Okulda sancilanirsam falan diye korkuyodum ben ama filmlerde oldugu gibi otururken aaa sanci geldi olmuyor :KK70: yavas yavas tum.gune yetiyor nerdeyse agrinin artmasi :KK48:
Hakkinda hayirlisi olur insallah kuzum, dualarimdasin :KK68:

seker000 seker000 nasilsin canim daha iyimisin
Cidden dogmus icine :)
Allah razi olsun kuzum :)

Selam kizlar
Benimde eylul 12 de uyuyor 3 de uyaniyor tabi uykusunu acmadan geri uyutuyorum emzirip
Sonra 6 da uyaniyor ve 7 de tamamen uyanmis oluyor
Tabi daha kucukde uzun uyudugu zamanlarda olcakmi
Surekli uykum var bide bende dikkat daginikligi var mesela muhabbetlere falan konsantre olamiyorum
Canm daha kucuk uyku duzeni olusturamazsn zaten suan dikkat daginikligini için ne yapablrsn blmyrm o yorgunluktan oluyodur büyük ihtimal
Alissin canım yaa kurban olurum Ben.. ana kız yatiyoruz biz 2 gündür babamiz da eklendi gerçi kocaman yatak yapiyoruz:))
Oh miss ben aramiza almaya korkyrm benm esim Çok deli yatiyo cunku kac kere kolunu atti yuzume burnuma
Canim kucukkende ayrim yapmissa sebep budur yani. Tabi esin o sekilde davranmamali ama :/
Küçüğü surekli bi koruma kollama derdinde mesela soyle diyim en basit ayrımcaligi masada muz var alip yiyo esim ben onu x e aldim yeme kizlarinin arasindada oyle kucuk gorumcem sehir disindan gelince gezdirir yemek ywdirir kiyaget alir ona buyuk gorumcemden aldigi şeyin parasini ister bi kere cok bozuldu gorumcem hatrlyrm bende kizdim hatta ne parasi istiyosn anne kizindan diye

X