2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben degilde esim yok der :/
Bende bisey gizleyemedigimden

Insallah canim ama daha donmedi sanirim gecen gittigimizde bisey demedi haftaya haftasonu gidicez tekrar 1 ay olmus olacak bakalim donmus mu :/
Ya Arda da hep tersti hic donmedi doktorda kendi gelmedigi surece beklerz gunu doluncada 10 gun daha beklerm sonra alirim sezeryana demsti

Ne kadar salak bir anneyim
Yavrumu koruyamiyorum

Demin parkta 3,4 ysslarinda komsunun kizi gidip gelip ayaza sariliyordu, son sarilisinda gogsunden isirmis son anda fark ettim , dis izleri cikti nasil agladi yavrum
anneside ordaydi kucaginda 6 aylk bebesiyle kalkmadi bile, oturdugu yerden bagiriyor kizina /bagirmaksa tabi o /.
Aksamda kardesinin bacagini isirmis, yeni edindi o huyu diyor.
Ben bagirsaymisim keske kizina, o zaman dikkate alir artk yapmazms oyle diyo bide.
Bagirsam nereye kadr bagirayim anneso yanindayken.

Hic iyi anne degilim.hic, hic birseyi haketmiyorum sanki

MutluBulut_ anladim.canim aynen gizli.bisi yapamiyorz ama beni artk uzdugu icin herseyi bilmesede olur modundayim, salak gibi herseyi anlatiyordum detayi detayina hak eden vrmis gibi

Cnm adim atiyor diye ne kadar mutlu olmustun simdi hemen karamsar olma elin cocugunun cocuguna zarar vermesi co kotu bir sey ama dusunsene ohooo daha Ayaz okula baslayacak okulda cocuklar birbirine neler neler ediyor ne zararlar veriyor

Yaninda da olsan engelleyemezsin bazi seyleri kendini suclama

Kıyamam..Öyle düşünme canım yaa nerden bilicektin ki..sen çok iyi bi annesin

Haklisin ama iste caninin ne kadar yandigini dusundukce deli oluyorm, tum gece aklimdan cikmadi.
O okullardan ise ayri bi korkuykorum

seker000 sagol canim benim ama iste yetersizim diye dusunuyorum, esiminde bunu hissettirmesi artk beni yoruyor.
Cunki o mukemmel baba.. isten gelip cocuga 1 saat bakmakla mukemmel baba yani

Ya geceleri neyle ortuyosunuz bebeleri.
Bugece yat kalk ort yapmaktan bi hal oldum.
Buyuk battaniyeyle ortuyodum bebekken ama daha donmedigi icin iyiydi, ama simdi gecen kafasini ortturmus korkuyorum gece ortup anlamaSak diye.
Cunki cooook donuyor, kipir kipir habire aciyor kendini. Simdi biraz kucukle ortuyorum onlada hemen aciliyor.
Uyku tulumumu alsam bilemedim, serin olmaya basladi geceleri

Ben uyku tulumuyla yatiriyorum cnm fotolarini atayim bendeki tulumlarin ama ben uzerini tekrar ortuyorum ince bir battaniye ile :)

bu english home
bu da momscotton canım

Canim benm yaa oyle dusunme bizde her dk goremeyiz ki bj anda olan bisey sonucta bugn Arda tutundugu yerden ellerini birakti dustu arka ustu tuttm oyle sert vurmadı allahtsn basina ama bi dk durmuyo ki yerinde hareketlerine de engel olamazsnki mecburen rahat birakiyosn istedigini yapsn diye bende cok korkyrm agzini yuzunu vurcak bi yerlere diye surekli ellerini birakiyo bu aralar ne anliyosa
Bu arada bende uyku tulumu almayi dusunuyrm dk basi kalkp ustunu ortemeyiz soncta arda sabaha kadar kipir kipir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…