2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evett ya cok tatliii :KK70: cidden diyorum yine iyi sigiyo yani
Anam senin avatar degisik ya yabanciya yazar gibi oldum ilk :KK70:

Evett evet annesi temizligi yapsin onceee :KK70: gec mi kalmisim yaa bende pislenmesin tekrar diye :/
Tutkum ev o kadar pislrndi ki hele halilar :KK70: tulleri yine 1 kez yikadim bu surecte ama :KK70: halilari ilk hamileymisim habrrim yoktu o zaman silmistim sonra eskisi kadar temizlik yapmayinca 2 kat kirlendi :) bahara kadar halilari vermem bi daha insallah :KK70:
Yaaa dimi seninde oglunun dogum gunu geliyor yapacakmisin :)

Gec degil tam zamani ama hani sen yorulusun diye dedim zor oluyor son haftalar isi birak yurumek bile cook zor :)

Bosver cok yorma kendini, sonra yavas yavas yaparsin canim, saglik olsun temizlik son is, tabi yeterki esin bizimkiler gibi degismesin :KK53: pek takintili oldu bizimkiler dogumdan sonea temizlige sanirsin saraylarda yasamislar :işsiz:

Nasipse yapariz canim, kankilerini cagiririz :KK70:
Bayada varlar kalaba olur sanirim bakalm simdiden mum uflemeyi ogreniyoruz :KK70:

Gec degil tam zamani ama hani sen yorulusun diye dedim zor oluyor son haftalar isi birak yurumek bile cook zor :)

Bosver cok yorma kendini, sonra yavas yavas yaparsin canim, saglik olsun temizlik son is, tabi yeterki esin bizimkiler gibi degismesin :KK53: pek takintili oldu bizimkiler dogumdan sonea temizlige sanirsin saraylarda yasamislar :işsiz:

Bayada varlar kalaba olur sanirim bakalm simdiden mum uflemeyi ogreniyoruz :KK70:
Insallah degismez tutkum yaa :KK70: sizin esleri anlatiyorum esime temizlik ve yemek konusunda cok kiziyo insan anlayisli olur diyo :KK70: amaaa yetisemezsem sende yardim edersin falan diyorum orada parliyo :KK70: bikmis hamilelik boyunca yardim etmekten :KK70: bebek dogsun yok diyo. Sen tutarsin ben yaparkm diyorum onada hafta ici yaparsin haftasonu beraber vakit gecirirz diyo :/ ( buyuk ihtimal o pc basinda o sekilde vakit gecirmekten bahsediyo) bakalim dogunca ne olacak bizim durumlar. Ben dogumdan sonra annem kalacak kv gelecek falan bu sebeplerden tartismaktan korkuyorum :/ insallah bu sureyi iyi atlatiriz onada soyluyorum korkma falan diyo ama :/
Oo canim yapin tabi kalabalikta olursa ne guzel :) o gunde uflemeyecegi tutar utanir :KK70:

Haha:KK70: kankileride mi var yerim ben onu

Insallah degismez tutkum yaa :KK70: sizin esleri anlatiyorum esime temizlik ve yemek konusunda cok kiziyo insan anlayisli olur diyo :KK70: amaaa yetisemezsem sende yardim edersin falan diyorum orada parliyo :KK70: bikmis hamilelik boyunca yardim etmekten :KK70: bebek dogsun yok diyo. Sen tutarsin ben yaparkm diyorum onada hafta ici yaparsin haftasonu beraber vakit gecirirz diyo :/ ( buyuk ihtimal o pc basinda o sekilde vakit gecirmekten bahsediyo) bakalim dogunca ne olacak bizim durumlar. Ben dogumdan sonra annem kalacak kv gelecek falan bu sebeplerden tartismaktan korkuyorum :/ insallah bu sureyi iyi atlatiriz onada soyluyorum korkma falan diyo ama :/
Oo canim yapin tabi kalabalikta olursa ne guzel :) o gunde uflemeyecegi tutar utanir :KK70:

Haha anlat anlat valla bilsin bak nasil.kocalar var o bari yapmasin :KK70:
O evde birinin kalma olayi isteristemez arada sogukluk yapiyor ama insallah olmaz sizde canim.
Seninki simdiden h.sonu benimle ilgilenmi demek istiyor acaba :KK70: of zor isler ya zaten yeni hayata adapte olmak zorken birde evde biri kaldigi icin esinle fln dertlesememen insani iyice zora sokuyor.
Ama bosver bunlari hele saglicakla gelsin kizimiz :)

Aynen ya o gun uflemiyorlar , simdi mum olmasa bile űf üf yapip dolaniyo etrafta :KK70:

Haha:KK70: kankileride mi var yerim ben onu

Aa tabiisi kankisiz olurmu :KK70:
5 kanka onlar, simdilik iyi anlasiyorlar buyudukce sac bas yolunur o ayri konu :KK48:
E kuzen cocuklarida var bussuru bakalm nasil olcak, evde yapmam buyuk ihtimal hangini nereye sIkistircam.

PembeLokum PembeLokum dedigin kadina baktim masallahi var yahu :)
Zenginligi degilde 3 cocuktan sonra nsl bukadar zayif ona imrendim :KK70: kiloyla bozdm kafayi.
Ne rahat hayatlari var :KK51:

Elif de yalıyo yada ısırıyor ben onu nasıl unutturcam gördüğünü ısırcak yaaa.. Kucağıma alınca ilk yaptığı şey:KK43:
Arda bi tek bana yapiyo am ilerisini bilemicem:KK70: bide emmek isteyince ayaklarima sariliyo ay kurban olurum ben buna yaa yerim askim depresti:KK70:
Oyy maşallah annesini de öpermiş:)
Opuyo mu baska bisey mi anlamadm ama opuyo sanirim :KK70: kendini optrmuyo ama cani isterse optryo istemezse eliyle itiyo suratimizi:KK70:
O evde birinin kalma olayi isteristemez arada sogukluk yapiyor ama insallah olmaz sizde canim.
Seninki simdiden h.sonu benimle ilgilenmi demek istiyor acaba :KK70: of zor isler ya zaten yeni hayata adapte olmak zorken birde evde biri kaldigi icin esinle fln dertlesememen insani iyice zora sokuyor.

Aynen ya o gun uflemiyorlar , simdi mum olmasa bile űf üf yapip dolaniyo etrafta :KK70:

5 kanka onlar, simdilik iyi anlasiyorlar buyudukce sac bas yolunur o ayri konu :KK48:
E kuzen cocuklarida var bussuru bakalm nasil olcak, evde yapmam buyuk ihtimal hangini nereye sIkistircam.

Zenginligi degilde 3 cocuktan sonra nsl bukadar zayif ona imrendim :KK70: kiloyla bozdm kafayi.
Yerim onu yaa kucucuk bide kankileri var bide yuruyo yaa nasıl tatli duruyodur tam isirmalik ardada yuruse bi an once keske ama hizina yetisemem kesin

Kesin olacak gibi geliyo ne yalan soyliyim annemde her seye mudahale eder hic onlar konussun etsin demez :/ Ya ne guzel olur ailece vakit gecirirz ama esimin elinden pc ve tel nadir dusuyo :KK70: Amin kuzum ya insallahhh :) yaaa yerim ama alismis cocuk napsin ufleye ufleye :KK70:

Cok tatli oluyo ama yaa gecen gunde ben opup cekiliyodum yanagini uzatiyodu sipa opmelere doyamadm

Olmazmi hicc :) oh ana ogul opme yarisi :)
Ay ne kotu oluyo o bende bi kere grip oldmda opemedm icim gidiyodu resmen

Benim de gidiyo..bi de bunun için ağladım sabah..
Yaaa ama kizlar bende kizimi opmek istiyorummm

Kizlar bisi aklima geldi ama nedersiniz bilemedim.
Whatsapp grubu mu kursak :KK14:
resim.paylasmak.istiyorm sizle ama pek guvenemiyorm.buraya.
Ordan takip etmesi zor oluyor gerci ama bilemedim.
Esmayla ekliyiz konusuyorz arada

Benim de gidiyo..bi de bunun için ağladım sabah..
Aglama ya op bi kac kez o kadarda tutma kendini
Kesin olacak gibi geliyo ne yalan soyliyim annemde her seye mudahale eder hic onlar konussun etsin demez :/ Ya ne guzel olur ailece vakit gecirirz ama esimin elinden pc ve tel nadir dusuyo :KK70: Amin kuzum ya insallahhh :) yaaa yerim ama alismis cocuk napsin ufleye ufleye :KK70:

Olmazmi hicc :) oh ana ogul opme yarisi :)

Yaaa ama kizlar bende kizimi opmek istiyorummm
Dogunca bol bol op canim ya cok degisik bisey uyumayinca niye uyumuyo diyorum 2 saattr uyuyo smdi resmen uyansin diye beklyrm:KK70:

Kizlar bisi aklima geldi ama nedersiniz bilemedim.
Whatsapp grubu mu kursak :KK14:
resim.paylasmak.istiyorm sizle ama pek guvenemiyorm.buraya.
Ordan takip etmesi zor oluyor gerci ama bilemedim.
Esmayla ekliyiz konusuyorz arada
Aynen bende paylasamiyorm artk google ciktigini gorunce

Aglama ya op bi kac kez o kadarda tutma kendini

Dogunca bol bol op canim ya cok degisik bisey uyumayinca niye uyumuyo diyorum 2 saattr uyuyo smdi resmen uyansin diye beklyrm:KK70:
Tutamadım boynundan öptüm bitanecik:) bu ara herşeye ağlıyorum çok duygusallaştım:/

MutluBulut_ MutluBulut_ hayırlısıyla doğsun sen de öpersin canım :KK66:

X