2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok.canim.vermiyorum.kan ilaci, bakalim 1 yasina tine tahlilleri var iyi cikar insallah yine sonuclar.
Et filan versen severse suyunu filan, baslamistir sanirim cogu seyi yemeye?
Baska neler kan yapardi unuttum ama az az alerji yapmazsa ver kan yapan yiyecekleri .

Masallah siz emeklemesen yuruyeceksiniz galiba :nazar:
Kizlar daha erken yurur derler ama her bebek farkli sanirim. Kuzenimn kizi 1 yas 3 aylikken filan yurudu iyice.
Saglam bel lazim yurutmeye :KK48: Yurutec almismiydiniz siz
ben düzenli kullanmamıştım kan ilacını ona bağladım ama sen hiç kullanmıyormuşsun bak.. Evet et falan veriyorum ama özellikle kemik kaynattım onun suyunu çorbalarına katıyorum, birde pekmez sanırım yapıyor..
Galiba çünkü hiç emeklemiyor, sadece olduğu yerde dönüyor sonra sinirlenip ağlıyor :)
Yok canım almadık yürüteç çok ikilemde kaldım halende almadım daha da almam sanırım:)

Kızlar yaa lohusa depresyonuna mı girdim yine noluyo bana anlamıyorum :cry:durduk yere ağlayasım geliyor kalbim sıkışıyor.. kış gelecek bebekle nasıl çıkcam diye düşünüyorum.. çok kötü grip oldum bebeğime bulaşırsa diye korkuyorum.. eşimle aramız heran bozulacak diye korkuyorum..niye böyle oldum yaa:KK42:

Hanımlar,

Gül kızım 3 ay 16 günlük. Oyun halısı, oyuncak, dönence ve çıngırak dikkatini çekmiyor hiçbir şeye uzanmıyor. Bir şeyler tutmuyor, eline veriyorum ama tutmuyor. Sadece emzik tutuyor. Emziğini çok sıkı tutuyor ama başka bir şey tutmuyor. Bir şey uzattım mı tutmuyor. Ellerini uzatmıyor. Üzülüyorum. :KK43: :KK43:

Kızlar yaa lohusa depresyonuna mı girdim yine noluyo bana anlamıyorum :cry:durduk yere ağlayasım geliyor kalbim sıkışıyor.. kış gelecek bebekle nasıl çıkcam diye düşünüyorum.. çok kötü grip oldum bebeğime bulaşırsa diye korkuyorum.. eşimle aramız heran bozulacak diye korkuyorum..niye böyle oldum yaa:KK42:

Canım dua et bol bol namazları ihmal etme kendine gelirsin insallah aman diyim girme bunalıma fln

tutkku tutkku her yerde koruyamayiz ki napcaz bilmiyorum dun kvdegldrydim yere hic birakamadm cunku o yere bsy dusse almaz oyle durur yerde bsy bulur agzina atar diye korkmdan birakamdim baktm olmuyo arda kucagi hic sevmiyo cunku surekli kendini geriye dogru ittiriyo evi supurdum koydum artk napiyim omuzlarm agridi gezdrmekten
nehirnil111 nehirnil111 gunaydin canim iyi sen nasilsin yoksun kac fundur :)
duman91 duman91 canim dogalgazi kisikta yakip sobayi da bi kere ya da iki kere yaksaniz kapiyida acik biraksaniz ev sicacik olur bence baska bi odan varsa elifte orda durur sobaya elini degmez hem

Hanımlar,

Gül kızım 3 ay 16 günlük. Oyun halısı, oyuncak, dönence ve çıngırak dikkatini çekmiyor hiçbir şeye uzanmıyor. Bir şeyler tutmuyor, eline veriyorum ama tutmuyor. Sadece emzik tutuyor. Emziğini çok sıkı tutuyor ama başka bir şey tutmuyor. Bir şey uzattım mı tutmuyor. Ellerini uzatmıyor. Üzülüyorum. :KK43: :KK43:
Ne zmandr koyuyosun canim ben 2 aylikken koymstm bi sure sonra alisti cok hareketlendi surekli koy bide sen eline zorla tutustrma bisey kendi ogrensin hata yapiyosun oyle

seker000 seker000 canim benm hastasin ya belki ondandr havalarda bunalima sokcak gbi zaten aman aman oyle dusunme bak ben ilk dogum yaptgmda nasil soguktu 3 ay hic bi yere cikmadim sadece annem kv bide market cok sukur atlattim hic oyle bsy olmafi dua ey bolbol

Ne zmandr koyuyosun canim ben 2 aylikken koymstm bi sure sonra alisti cok hareketlendi surekli koy bide sen eline zorla tutustrma bisey kendi ogrensin hata yapiyosun oyle

seker000 seker000 canim benm hastasin ya belki ondandr havalarda bunalima sokcak gbi zaten aman aman oyle dusunme bak ben ilk dogum yaptgmda nasil soguktu 3 ay hic bi yere cikmadim sadece annem kv bide market cok sukur atlattim hic oyle bsy olmafi dua ey bolbol
Aynen. . zaten sonbahardan oldum olası nefret etmişimdir..anne olunca grio bile olmak çok zormuş canım yaa..inşallah atlatırım ben de

Hanımlar,

Benimki senden küçük tabi benimki de tutmuyor..alıştırmaya çalışıyorum şimdiden sen de ısrara bişiler vermeye çalış tutar

tutkku tutkku her yerde koruyamayiz ki napcaz bilmiyorum dun kvdegldrydim yere hic birakamadm cunku o yere bsy dusse almaz oyle durur yerde bsy bulur agzina atar diye korkmdan birakamdim baktm olmuyo arda kucagi hic sevmiyo cunku surekli kendini geriye dogru ittiriyo evi supurdum koydum artk napiyim omuzlarm agridi gezdrmekten
duman91 duman91 canim dogalgazi kisikta yakip sobayi da bi kere ya da iki kere yaksaniz kapiyida acik biraksaniz ev sicacik olur bence baska bi odan varsa elifte orda durur sobaya elini degmez hem

Kafam dağınık canım ya işleri oturtma falan derken girmeyi unutuyorum siz beni etiketleyin gelirim:halay:

Hanımlar,

Canım daha çok küçük, öyle hemen acele etme, Elif de sanki biraz geç başladı ilknurun oğluna nazaran onun maşAllahı var :)) Ama şimdi markette arabasında raflardaki herşeye saldırıyor o yüzden hiç dert etme, zamanla olacak şeyler bunlar.. Birde ilknurun dediği gibi zorla verme zaten o hazır hissettiğinde alacak ki bazen sen bile görmeyeceksin aaaa ne zaman aldı eline diye :))Bizler aceleci davranıyor çok şey bekliyoruz ama herşeyin var bi vakti zamanı, şöyle düşünüyorumda ilk doğduklarında zorla uyandırıyorduk falan derken bugünlere geldik şmdide ne zaman yürüyecek ne zaman konuşacak onun derdindeyiz... Çok şükür Rabbime...

Canım sobayı işte hangi odaya kursak diye kararsız kaldım, oturma odası mı yoksa yatak odası mı? Beşiği yatak odasında ama günün çoğunluğu oturma odasında geçiyor.. İki oda da yan yana, ama oturma odası daha dipte kalıyor..

Canım sobayı işte hangi odaya kursak diye kararsız kaldım, oturma odası mı yoksa yatak odası mı? Beşiği yatak odasında ama günün çoğunluğu oturma odasında geçiyor.. İki oda da yan yana, ama oturma odası daha dipte kalıyor..
Bence oturma odasina kur yatak odasinda aksam yatiyolar zaten gecede ustunu ortersn kalınca hic bsy olmaz

X