2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Günaydın kızlar nasılsınız:KK16:

Iyidir canim sen :)
Usumekle meskulum nasil sogudu havalar tam uyumalik bugun :uykucu:

duman91 duman91 ya eskiden duynustum sobanin onune parmakliklar varmis ama onu devirirlerki onlara gecermi hic :)

Mum uflettim gecen aksam iyiki dogdun filan oynuyorum hemen gelip atesi tutmak istiyor, hafif eline yaklastirdim sicagi hissetti eline alma istedi azaldi.
Sobayida kurunca sicakligini hissetsin diye biraz yaklastiricam artik, yoksa biliyorum hep oraya gidicek simdi.
Rabbim korusun valla.. boyle odada birakip islerimi yapiyodum, cani sIkilinca geliyodu ama simdi yalniz birakamam, diger odalar desen buzz oluyor yandik yandik evi bisiler goturecek yine bu kis :KK70:

duman91 duman91 ya eskiden duynustum sobanin onune parmakliklar varmis ama onu devirirlerki onlara gecermi hic :)

Mum uflettim gecen aksam iyiki dogdun filan oynuyorum hemen gelip atesi tutmak istiyor, hafif eline yaklastirdim sicagi hissetti eline alma istedi azaldi.
Sobayida kurunca sicakligini hissetsin diye biraz yaklastiricam artik, yoksa biliyorum hep oraya gidicek simdi.
Rabbim korusun valla.. boyle odada birakip islerimi yapiyodum, cani sIkilinca geliyodu ama simdi yalniz birakamam, diger odalar desen buzz oluyor yandik yandik evi bisiler goturecek yine bu kis :KK70:
İyiyim bende tutkum evet acayip serinledi havalar ama mecburen çalışıyorum:KK53:

Hayırlısı bakalım ama gidişat onu gösteriyor,, sen ne yapıyorsun işlerin nasıl? yoğunluk bitti mi
Taşınma işlerimiz bitti canım ama her ay ki rutin yoğunluğuma geri döndüm adres değişikliği yaptık o sebeple onunla ilgili evraklarla uğraşıyorum müşterilere mail fax geçiyorum falan :KK53:
Ya dun dusunuyorumda eve iyiiice alistim, sabah uyanip rahat davranmaya alistim ise baslarsam nasil toparlicam ben kendimi :KK14:
Ne guzelmis ev hanimligi :KK48:

İstediğin saatte uyanmak rahatça kahvaltı yapmak paha biçilemez:süslü:

Hadi yaa ne güzel tekrardan tutmak istememiş. Kardeşimin kuşu vardı elini kafesine götürdü kuş birazcık tırtıkladı parmağını, ıhhh deyip bize baktı sonra tekrar götürdü elini, hani canı yandı ama yinede yapmak istedi.. Bizde bu yöntem etkili olmayacak sanırım.. Sobasavar gibi bişey bulmak lazım :))) Gerçekten yandık bakalım ne yapıcaz gerçi biz doğalgazı da yakıp diğer odaları da açmak istiyoruz.. Tek odada kalınca daha kötü olur sanırım

Taşınma işlerimiz bitti canım ama her ay ki rutin yoğunluğuma geri döndüm adres değişikliği yaptık o sebeple onunla ilgili evraklarla uğraşıyorum müşterilere mail fax geçiyorum falan :KK53:

İstediğin saatte uyanmak rahatça kahvaltı yapmak paha biçilemez:süslü:
Hmm kolay gelsin o halde, yeni yere taşınmak da zor olur yaaa herşey sanki sil baştanmış gibi gelir bana :))
Ahh ahhh doğum iznindeyken herşey harikaydı :))

biz tartıştık nooldu, şimdi kavga degıl en ufak sakalasmada bile yavrum köşeden bize bakıyor,ama resmen donup kalıyor bakıp bakıp uzulup aglamaya baslıyor hemde oyle boyle degil.
kucuktur bişiden anlamaz dıye hıc dusunulmemelı heerseyın farkındalar:110:

Oyyy kuzumaa kiyamam:)

Kislaar bisi soyliyimmi oglusum dundem beri 3,4 adim atiyor hic tutunmadan ben simdi napayimm sevincten ucayimmii :halay: :nazar:
Binlerce kez sukurler olsun Rabbime ne guzel duyguymus yurumesi :)

Ayy masallah cnm ne guzel ayaz kac aylikken yurumeye baslamis oldi:)

Hadi yaa ne güzel tekrardan tutmak istememiş. Kardeşimin kuşu vardı elini kafesine götürdü kuş birazcık tırtıkladı parmağını, ıhhh deyip bize baktı sonra tekrar götürdü elini, hani canı yandı ama yinede yapmak istedi.. Bizde bu yöntem etkili olmayacak sanırım.. Sobasavar gibi bişey bulmak lazım :))) Gerçekten yandık bakalım ne yapıcaz gerçi biz doğalgazı da yakıp diğer odaları da açmak istiyoruz.. Tek odada kalınca daha kötü olur sanırım

Bak sen cimcimeye :) aynen size pek etkili olmayacak sanirim ama denemekte fayda var.
Ya aynen Yakmaniz iyi olur, zaten her aksam disari cikmaya alisti,birde tum gun ayni odada kalip,orda uyumak iyice huysuz yapar ama bakalm napicaz. Soguk moguk cikartiyorm bir yandan alissin soguga diyorum, evdede isiticiyla gezicz artik odalari :KK53:

nehirnil111 nehirnil111 aynen haaarika bisi :)

Oyyy kuzumaa kiyamam:)

Ayy masallah cnm ne guzel ayaz kac aylikken yurumeye baslamis oldi:)

10 ay 25 gunlukken canim :)
Yaklasik 2 aydir elimde tutup yuruyoruz ama simdi tutunmadan yuruyor .

Cok ilginc yalniz kademe kademe oluyor :) ilk belinden destekli yurutuyosun, sonra ellerinden tutup, daha sonra tek elle yurudu vee sonuc tutunmadn yurudu .

Darisi basinizaaa :KK68:

10 ay 25 gunlukken canim :)
Yaklasik 2 aydir elimde tutup yuruyoruz ama simdi tutunmadan yuruyor .

Cok ilginc yalniz kademe kademe oluyor :) ilk belinden destekli yurutuyosun, sonra ellerinden tutup, daha sonra tek elle yurudu vee sonuc tutunmadn yurudu .

Darisi basinizaaa :KK68:

Masallah canim masallah cok guzel yasina girmeden yuruyecek :KK200:

Bak sen cimcimeye :) aynen size pek etkili olmayacak sanirim ama denemekte fayda var.
Ya aynen Yakmaniz iyi olur, zaten her aksam disari cikmaya alisti,birde tum gun ayni odada kalip,orda uyumak iyice huysuz yapar ama bakalm napicaz. Soguk moguk cikartiyorm bir yandan alissin soguga diyorum, evdede isiticiyla gezicz artik odalari :KK53:

nehirnil111 nehirnil111 aynen haaarika bisi :)
Aynen canım yinede deneyeceğiz, bende alıştırayım soğuğa diyorum ama sonuç ortada grip oldu hastalandı fazla abarttım sanırım.. birde biraz kansız çıktı dün doktora götürdüm kan ilacını arttırdı, siz kullanıyor musunuz canım?
biz şuanda iki elle cirit atıyoruz resmen odaları, birde o kadar hızlı ki düşürcem diye korkuyorum, yürüyünce nasıl olur bilmiyorum valla.. Geçen aydan beri yürüyor hatta 1,5 ay oldu bu şekilde... Önümüzdeki ay elif de yürür gibime geliyor :))

Aynen canım yinede deneyeceğiz, bende alıştırayım soğuğa diyorum ama sonuç ortada grip oldu hastalandı fazla abarttım sanırım.. birde biraz kansız çıktı dün doktora götürdüm kan ilacını arttırdı, siz kullanıyor musunuz canım?
biz şuanda iki elle cirit atıyoruz resmen odaları, birde o kadar hızlı ki düşürcem diye korkuyorum, yürüyünce nasıl olur bilmiyorum valla.. Geçen aydan beri yürüyor hatta 1,5 ay oldu bu şekilde... Önümüzdeki ay elif de yürür gibime geliyor :))

Yok.canim.vermiyorum.kan ilaci, bakalim 1 yasina tine tahlilleri var iyi cikar insallah yine sonuclar.
Et filan versen severse suyunu filan, baslamistir sanirim cogu seyi yemeye?
Baska neler kan yapardi unuttum ama az az alerji yapmazsa ver kan yapan yiyecekleri .

Masallah siz emeklemesen yuruyeceksiniz galiba :nazar:
Kizlar daha erken yurur derler ama her bebek farkli sanirim. Kuzenimn kizi 1 yas 3 aylikken filan yurudu iyice.
Saglam bel lazim yurutmeye :KK48: Yurutec almismiydiniz siz

X