2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Haftaya bi daha git niye bu kadar stres yapiyosn onu anlamadm Benmki adet tarihime gore o kadardi ama gec dollenme olms kalp atisini felan gec duydm sonra o arayi kapatti
tutkku tutkku bugn kalktm kanguruya taktm ardayi attim kendimi disari bi yurumusum ki nasl ordanda pastaneye gittim simit acma aldm dondm eve nasil iyi geldi
Canım ben kanguru almadım erkek bebeklere iyi değil diye duydum yürüteç ve kanguru sen duydun mu öyle bişey? Yoksa bence rahat bişey kanguru

I ilknurrr22 oh iyi etmissin canim, cik bence hergun ben hergun cikmazsam kesin busekilde kfayi yerdim.
Kisin napicaz onu dusunuyoruz dun burda annelerle, sonra bi birimize gideriz,bi siz gelirsiniz kisi gecirirz diye bi sihbet gecti :KK48:
nasipse tabi ozamana varalim hele ama hergun alisti cikmaya ayaz bakalim napacak.

seker000 seker000 onu bende duydum canim ama kenguruyu bilmiyordum ama.mantikli oda ayni isi goruyor.
Yurutec almadik sirf zararli diye ama masallah parmak ucunda degil tam basarak yuruyor mesela,hatta yatagin etrafinda tutunup kendi yuruyor artik, yurutece ihtiyacim kalmafi yani. Biraz sabir istiyor sadece tutup yurutmen gerek,digerine koy cocugu gitsin kendi bildigi gibj :)

anka_06 anka_06 bakarlar canim.
Ben evde test yaptim, 2 gun sonra doktora gittim 6 haftaliktim bakti yani

Kizlar demin ayaz oyuncagiyla oynuyordu,bie ara tukurugu bogazinda kalmis gibi ses cikardi, bir sure sonra oyuncagin ayaginin altinin olmadigini fark ettim yutmusmudurki :KK43: aradim bulamadim odada parcasini.
Kucukte degildi okadar,yutsa rahatsiz etmezmiydi acaba .

seker000 seker000 Canim kangurudaki durusu onemli bazilari sağlık acisindan iyi degl bacaklari M seklinde durcakms
tutkku tutkku bu seferde her gun pastaneye gidersem sonra alsn basini gitsin kilolar :KK70:
Canim oyuncaklarina bak bi dahakine insallah yutmamstr cikarip yutabilcegi seyleri verme

Kizlar demin ayaz oyuncagiyla oynuyordu,bie ara tukurugu bogazinda kalmis gibi ses cikardi, bir sure sonra oyuncagin ayaginin altinin olmadigini fark ettim yutmusmudurki :KK43: aradim bulamadim odada parcasini.
İnşallah yutmamıştır canım..çok küçük değilse yutamaz zaten

İnşallah yutmamıştır canım..çok küçük değilse yutamaz zaten
Resmini yukleyemedim ne kucuk ne buyuk .. yemek versen yutmazlar ,nerde zarar ordalar cidden..

I ilknurrr22 insallah yutmamistir, yuttuysa cikartirmi acaba ya yutup icinde kalirsa..kafamda binbir senaryo donuyor..

Evet pastaneye olmasada bi yuruyus yapsan yeter.
Hem iyi gelir ardaya disarisi rahatlatiyor onlari.
Bizimki yine bir huy edindi ya istedigi olmayinca kendini geri dogru saliyor veya ileri dogru atiyor.. inatligi basladi resmen

Resmini yukleyemedim ne kucuk ne buyuk .. yemek versen yutmazlar ,nerde zarar ordalar cidden..

I ilknurrr22 insallah yutmamistir, yuttuysa cikartirmi acaba ya yutup icinde kalirsa..kafamda binbir senaryo donuyor..

Evet pastaneye olmasada bi yuruyus yapsan yeter.
Hem iyi gelir ardaya disarisi rahatlatiyor onlari.
Bizimki yine bir huy edindi ya istedigi olmayinca kendini geri dogru saliyor veya ileri dogru atiyor.. inatligi basladi resmen
Arda yapiyo aynsini kendini geriye dogru atiyo hatta smdi yapti emzirmeye cabalarken kollarim koptu resmen yaa uykusu var emmiyo ee bi emerek uyuyo bu cocuk ne yapcagimi sasrdim valla

I ilknurrr22 tutkku tutkku kizlar bugun doktora sordum sakin mudahale etmeye calisma dedi dogumdan sonra gecer mi dedim hafifler dedi bu kadar :KK43:
Tutkum insallah yutmamistir yutsa anlardin sanirim. Ama cok buyuk degilse kakasindan cikar galiba

Yeni gelen arkaadasta alinti yapmamisim afini bilmiyorim bence 4 haftaliktir en fazla

Ay cnm hic bilemiyorum yutmus mudur ki yutmamis midir ki rahatsiz etmedigine gore yutmus olsa da bi sknti yok sanirim

Ya sizin de te dogdugunuzdan beri beraber oldugunuz bi arkadasiniz olsa

Siz onu tanismaya gelindiginde, isteme toreninde, mezuniyetinize, dogumunuza her seyinize cagirsaniz, nişan tepsinizi ona tuttursaniz

O sizi tanismaya gelinmesine, istemesine sizi cagirmasa tepsiyi de evli olsan da sana tutturacam deyip tutturmasa vazgecse baskasina tuttursa ustelik siz onun icin 2 aylik bebeginizi birakip onun sözüne gitseniz

Arkadasinizin yaptigina bozulmaz misiniz..

Arkadasim bana bunu yapiyor beni erkek arkadasinin annesi yengsi tanismaya geldiginde cagirmadi ustelik agzini yokladim ben de geleyim mi diye (ben onu cagirmistim) ve sizi isteme torenine cagirmasa (ben onu cagirmistim) zorunuza gitmez mi ve söz tepsimi sen tutacaksin deyip sonra kusura bakma baskası tutacak dese zorunuza gitmez mi

Benim zoruma gitti :KK43:

Guya 23 yıldır beraberiz:KK14: beraber buyuduk ve ailelerimiz de 25 yildir beraber.. yillardir her seyi beraber yapariz beraber tatile gideriz beraber yilbasi kutlariz her pazar beraber kahvaltiya gideriz vs vs...

I ilknurrr22 tutkku tutkku kizlar bugun doktora sordum sakin mudahale etmeye calisma dedi dogumdan sonra gecer mi dedim hafifler dedi bu kadar :KK43:
Tutkum insallah yutmamistir yutsa anlardin sanirim. Ama cok buyuk degilse kakasindan cikar galiba

Yeni gelen arkaadasta alinti yapmamisim afini bilmiyorim bence 4 haftaliktir en fazla
Onlar bize bebislerden hatira benm gogsumin kenarlarinda benekler vardi gecti ama belki gecer cok sukur yuzumde leke olmadi

Siz onu tanismaya gelindiginde, isteme toreninde, mezuniyetinize, dogumunuza her seyinize cagirsaniz, nişan tepsinizi ona tuttursaniz

O sizi tanismaya gelinmesine, istemesine sizi cagirmasa tepsiyi de evli olsan da sana tutturacam deyip tutturmasa vazgecse baskasina tuttursa ustelik siz onun icin 2 aylik bebeginizi birakip onun sözüne gitseniz

Arkadasim bana bunu yapiyor beni erkek arkadasinin annesi yengsi tanismaya geldiginde cagirmadi ustelik agzini yokladim ben de geleyim mi diye (ben onu cagirmistim) ve sizi isteme torenine cagirmasa (ben onu cagirmistim) zorunuza gitmez mi ve söz tepsimi sen tutacaksin deyip sonra kusura bakma baskası tutacak dese zorunuza gitmez mi

Guya 23 yıldır beraberiz:KK14: beraber buyuduk ve ailelerimiz de 25 yildir beraber.. yillardir her seyi beraber yapariz beraber tatile gideriz beraber yilbasi kutlariz her pazar beraber kahvaltiya gideriz vs vs...
Gder tabiki canim o onun ayibi olmus soz veripte yapmamak olur mu

Ay cnm hic bilemiyorum yutmus mudur ki yutmamis midir ki rahatsiz etmedigine gore yutmus olsa da bi sknti yok sanirim

Ben arkadas komusunda cok hassasim canim,kesinlike zoruma giderdi heleki siz 23 yildir berabermissiniz hani sadece cocuklugunuz beraber gecmememis,baglari koparmamissiniz.
Ama bosver herkes farkli iste sen ailenle iyi ol gerisini salla..:işsiz:

I ilknurrr22 insallah emmeyi reddetmez canim, buaylarda zor oluyornus emmeleri.
Belki sutun azaldiysa ardada alistiysa bol bol emmeye farkligigi hemen anlamistir onlardan birsey kacmiyor bilirsin :)

MutluBulut_ MutluBulut_ kaka bekledim hep ama cikmadi .. insallah yutmamistir bakalim.

Dogumdan sonra gecer belki canim bekle bakalim, gerekirse dogumdan sonra surersin bisiler. Bende arayistayim nasil gecer ama ..

Ben arkadas komusunda cok hassasim canim,kesinlike zoruma giderdi heleki siz 23 yildir berabermissiniz hani sadece cocuklugunuz beraber gecmememis,baglari koparmamissiniz.
Ama bosver herkes farkli iste sen ailenle iyi ol gerisini salla..:işsiz:

I ilknurrr22 insallah emmeyi reddetmez canim, buaylarda zor oluyornus emmeleri.
Belki sutun azaldiysa ardada alistiysa bol bol emmeye farkligigi hemen anlamistir onlardan birsey kacmiyor bilirsin :)

MutluBulut_ MutluBulut_ kaka bekledim hep ama cikmadi .. insallah yutmamistir bakalim.

Dogumdan sonra gecer belki canim bekle bakalim, gerekirse dogumdan sonra surersin bisiler. Bende arayistayim nasil gecer ama ..
Insallah gecer canim.o zaman yutmamis sanirim

Yani uzulurum ve arama mesafe koyardim.
Ama sor istersen niye boyle olduk diye
Evlendin ya rahat gorusemiyosaniz araya sogukluk girmis olabilir.
Belkide cocugunla seni cok yormak istemiyodur.
Kizlar bu arada telden cok giremiyorum
Girincede okuyup cikiyorum
Cvp yazinca atiyo beni sistem bazen

Yani uzulurum ve arama mesafe koyardim.
Ama sor istersen niye boyle olduk diye
Evlendin ya rahat gorusemiyosaniz araya sogukluk girmis olabilir.
Belkide cocugunla seni cok yormak istemiyodur.
Kizlar bu arada telden cok giremiyorum
Girincede okuyup cikiyorum
Cvp yazinca atiyo beni sistem bazen

Dogurursan atsada atmasada yaz ama :KK48:

Bugun aileye yeni katilan minnaki gormeye gittik Allahim coook minikk coook :nazar: halbuki ayazdan 100-200gr daha dusuk kilolu sadece, Ayaz sanki direk 10 aylik dogmus gibime geliyor simdi :KK48:

X