2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ne guzel canimya Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin
Zamani gelen doguruyor :)
Bende her aksam sancim olurmu diyip sabah bugunde olmadi diyorum sanki aksam dogum yapicam :)
Annemde daha zamani var diyo
Dr sordum bende belirti falan yok dedim
Her an hersey olabilir dedi.
Dr hadi sezeryana demesini bekledim ya :)
Psikolojim bozuldu.

Insallah canim :)
Gelir canim Allahin izniyle, daha var gunune kotu dusunme.
Bir tanidigimin teyzesimi halasimi 4;800gr bebegi normal dikissiz dogurmus.
Ayni tanidigimda ikitane bebegi dikissiz dogurdu, 3,800du ikinci cocugu.
Ordan mecbur cikacak geciksede gecikmesede yeterki rahat olmaya calis :)

PembeLokum PembeLokum evrt cok pimpitikliyiz. Ama ben artik o kadar degilim,cunki cok uzerinde durdukca illa bisi oluyor ..akisina birammak lazim biraz.

I ilknurrr22 cesaret edemicem sanirim.kendim.kesmeye, hatirlarsan ocak ayinda taA boyun hizama kadar kisalmisti , simdi omuzlarimi gecti hiiiiic risk alamiiiiyciiim :KK53:

evlat versek ne olur,deger mi bilen var :KK14:
sanirsin leylekler getirdi cocugu,zoru leylekler cekti biz suan sadece bakicikik yapiyoruz :KK14:
varya erkek olsaymisim esimi el ustunde tutarfim bu kafayla olsaydim,

Kizlar boynumdan gogsume kadar kahvrrengi lekeler cikti. Siz hamileyken olmusmuydu? Sanki benek benek cok sinirim bozuldu :/sonra gecer mi napmaliyim

Canim.benim burnumda ve burnumn alt taraflarinda oldu, dogumdan aylar sonra azalir gibiydi pek dikkatimi cekmemisti ama guneste tekrar belirdiler, simdi geciremiyorum gerci bisi denemedim kaldilar oyle.
Bazisi geciyor diyor ama gunesten korun bakalim normalde oluyor hamileyken

Insallah canim :)
Gelir canim Allahin izniyle, daha var gunune kotu dusunme.
Bir tanidigimin teyzesimi halasimi 4;800gr bebegi normal dikissiz dogurmus.
Ayni tanidigimda ikitane bebegi dikissiz dogurdu, 3,800du ikinci cocugu.
Ordan mecbur cikacak geciksede gecikmesede yeterki rahat olmaya calis :)

PembeLokum PembeLokum evrt cok pimpitikliyiz. Ama ben artik o kadar degilim,cunki cok uzerinde durdukca illa bisi oluyor ..akisina birammak lazim biraz.

I ilknurrr22 cesaret edemicem sanirim.kendim.kesmeye, hatirlarsan ocak ayinda taA boyun hizama kadar kisalmisti , simdi omuzlarimi gecti hiiiiic risk alamiiiiyciiim :KK53:

evlat versek ne olur,deger mi bilen var :KK14:
sanirsin leylekler getirdi cocugu,zoru leylekler cekti biz suan sadece bakicikik yapiyoruz :KK14:
varya erkek olsaymisim esimi el ustunde tutarfim bu kafayla olsaydim,
Oylr canim pek kiymet bilmiyolar cok nadir var oyle bazilari karisinin gozunun icine bakiyo ne derse onu yapiyolar helal olsun yaptiranlarada

Oylr canim pek kiymet bilmiyolar cok nadir var oyle bazilari karisinin gozunun icine bakiyo ne derse onu yapiyolar helal olsun yaptiranlarada

Aynen.. tamam hadi yine erkegin sozu gecsin ama nebileyim el ustunde tutulmali esler, kadinda bir suc olmadikca tabii..
Ama diyorum ya gezenler tozanlar, daha bi deger goruyor, nebileyim elden gidecek diyemi korkarlar :KK14:

Aynen.. tamam hadi yine erkegin sozu gecsin ama nebileyim el ustunde tutulmali esler, kadinda bir suc olmadikca tabii..
Ama diyorum ya gezenler tozanlar, daha bi deger goruyor, nebileyim elden gidecek diyemi korkarlar :KK14:
Aynen oyle bi bakıyorum nasil geziyolar bende evde oturuyum aksama kadar ev temzleyim

tutkku tutkku canım kaynının da sizinle aynı odada kalması gerçekten can sıkıntısı olmuş, birde tatile gittin mi yemek bulaşıkla uğraşmayacaksın yaa.. o zaman bize tatil değil eşlere oluyor maalesef ki.. ama olan olmuş bir dahaki inşAllah daha güzel olur. bizde bayramdan sonra gitmeyi düşünüyoruz ama bakalım kısmet..
PembeLokum PembeLokum canım sen hiç bakma millete, çok hoş bir resim olmuş, ben çok beğendim.. Milletin derdi nedir yaaa, İlla bişey söyleyecekler hiç anlamıyorum

Kızlar hafta sonu diş buğdayı yapıcam birde mevlüt okutucam inşAllah güzel olur herşey, heyecanlandım yahuu:)

Canim.benim burnumda ve burnumn alt taraflarinda oldu, dogumdan aylar sonra azalir gibiydi pek dikkatimi cekmemisti ama guneste tekrar belirdiler, simdi geciremiyorum gerci bisi denemedim kaldilar oyle.
Bazisi geciyor diyor ama gunesten korun bakalim normalde oluyor hamileyken
Of azda drgil :KK43: insallah gecer. Kiz bebek annenin guzelligini alir dedikleri bu mu acaba :KK70: bende gecen hafta baya guneste kalmistim ama cikan cogu yer gunes gormeyen yerler tisortumun geldigi kisimlar

Benim sag gogsumun cevresnde oldu sadece daha yeni yeni geciyo oda
Ay insallah tamamen gecer canim. Gittigimde doktora danisayim diyorum erkenden onlemi var mi diyr :KK43:

tutkku tutkku canım kaynının da sizinle aynı odada kalması gerçekten can sıkıntısı olmuş, birde tatile gittin mi yemek bulaşıkla uğraşmayacaksın yaa.. o zaman bize tatil değil eşlere o9luyor maalesef ki.. ama olan olmuş bir dahaki inşAllah daha güzel olur. bizde bayramdan sonra gitmeyi düşünüyoruz ama bakalım kısmet..
PembeLokum PembeLokum canım sen hiç bakma millete, çok hoş bir resim olmuş, ben çok beğendim.. Milletin derdi nedir yaaa, İlla bişey söyleyecekler hiç anlamıyorum

Yook aldim ben boyumun olcusunu :KK70:
Buyuk konusmayayim ama asla yani..anca baska odada hatta baska otelde kalacaksa gelen gelsin hatta kimse gelmesin..
Gidin canim iyi geliyor insana en azindan sizin elif alismostir baska evde uyumayA.

Dis buvdayi yapacakmissin insallah iyi gecer daha dogrusu insallah minnak uslu durur :)

merhaba kızlar haziran gelini olarak aranızdaym yeni uyeyım bırsey sormak ıstıyorum konu acamadım o yuzden buradan sormak ıstyorum

Of azda drgil :KK43: insallah gecer. Kiz bebek annenin guzelligini alir dedikleri bu mu acaba :KK70: bende gecen hafta baya guneste kalmistim ama cikan cogu yer gunes gormeyen yerler tisortumun geldigi kisimlar

Ay insallah tamamen gecer canim. Gittigimde doktora danisayim diyorum erkenden onlemi var mi diyr :KK43:

O zaman gunes tisortune islemis :KK48:

saka.bi yana sor canim bakalim belki vardir bir caresi ben sormamistim .biraz can sIkici bir durum evrt ama saglik olsun artik

MutluBulut_ MutluBulut_ sor canim gogustekiler geciyo genelde kahverengi kisim kapkara olmstu benm gormye dayanamiyodm cok sukur gecti
duman91 duman91 canm insallah guzel olur kvdede yapalm diyo bilmyrm ki yapsak mi gorumcemde dedi daha dogm gunune 6 ay var yap bence diye

kızlar nolur acıl bılen varsa cevap versın !!! dun hastaneye gittim hcg sonucu 702.7 cıktı kac haftalık hamıle oluyorum ilk bebegım cok merak ediyorum nolur yardm edin ?? doktor yeni dedi ama intarnetten baktıgıma görede degerlerime göre 5 haftalık hamılesn diyor ouf acıl yardm !!!!

kızlar nolur acıl bılen varsa cevap versın !!! dun hastaneye gittim hcg sonucu 702.7 cıktı kac haftalık hamıle oluyorum ilk bebegım cok merak ediyorum nolur yardm edin ?? doktor yeni dedi ama intarnetten baktıgıma görede degerlerime göre 5 haftalık hamılesn diyor ouf acıl yardm !!!!
O zaman gunes tisortune islemis :KK48:

saka.bi yana sor canim bakalim belki vardir bir caresi ben sormamistim .biraz can sIkici bir durum evrt ama saglik olsun artik
merhaba ben evde 2 kere test yaptım pozitif cıktı bende dun doktora gittım kan testi iin hcg sonucu 702.7 cıktı kac gunluk yada haftalık oldugunu söylemedi doktorum ögrenmek ıstedgım kac haftalık hamıleyım ??

X