2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

merhaba ben evde 2 kere test yaptım pozitif cıktı bende dun doktora gittım kan testi iin hcg sonucu 702.7 cıktı kac gunluk yada haftalık oldugunu söylemedi doktorum ögrenmek ıstedgım kac haftalık hamıleyım ??

Canim hcg degerleri ile pek bilgim yok, doktor ultrasonda bakinca soylemisti kan testi yaptirmadim yani.
Ultrasonda bakildiysa kkagitta yaziyordur

yok ultrasyona gırmedim direk kandan baktı hcg degerlerine görede 5 haftalık hamıleym ultrasyonda kese gözükür diyor ama doktor yeni gbi duruyor dedi netten baktıgımdadad hcg sonucana göre 5 haftalık napsam kı ya ufff

canım var hcg 702,7 sonuc bu sıonuca göre hesaplama dogru olur mu doktor bana 2 haftalık felan yeni duruyor dedi intarnetten sonuclara göre hesapladıgımda 5 haftalık cıkıyor kafayı yıyecem ya
O zaman gec dollenme olmstur niye bu kadar stres yapiyosn benm 500 kusurdu ogrendigimde 5 hafta 6 gunluk demsti ama adet tarihime gore dedi sonuca gore demedi ultrasondada cok gozkmuyo alttan bakalm dedi baktrmadm 2 hafta sonra gttm

Ultrasina girsen daha iyi edersen orda belli olur kac haftalik oldugu kese bile gozukse soyluyorlar haftayi

Haftaya bi daha git niye bu kadar stres yapiyosn onu anlamadm Benmki adet tarihime gore o kadardi ama gec dollenme olms kalp atisini felan gec duydm sonra o arayi kapatti
tutkku bugn kalktm kanguruya taktm ardayi attim kendimi disari bi yurumusum ki nasl ordanda pastaneye gittim simit acma aldm dondm eve nasil iyi geldi

O zaman gec dollenme olmstur niye bu kadar stres yapiyosn benm 500 kusurdu ogrendigimde 5 hafta 6 gunluk demsti ama adet tarihime gore dedi sonuca gore demedi ultrasondada cok gozkmuyo alttan bakalm dedi baktrmadm 2 hafta sonra gttm
yani ben bekleyim suanlık o zman merak stres karıstı bırbırne :) cok ıstıyordum o yuzden sanırım ama bırde söyle brsey var kı gebelik henuz dogrulanmamış diyo kagıtta

Ultrasina girsen daha iyi edersen orda belli olur kac haftalik oldugu kese bile gozukse soyluyorlar haftayi
peki onu nasıl yapayım doktora gıdıp ultrasyon mu deyım bide ablalar ben 18 yasındaym fazla merak var ama bı yakınım yenı hamıleysen ultrasyona almazlar demıstı

yani ben bekleyim suanlık o zman merak stres karıstı bırbırne :) cok ıstıyordum o yuzden sanırım ama bırde söyle brsey var kı gebelik henuz dogrulanmamış diyo kagıtta
Buyuk ihtimal ultrasondan bakmadığı icin oyle yaziyodur keseyi gormeden gebelik var demiyolar cunku

peki onu nasıl yapayım doktora gıdıp ultrasyon mu deyım bide ablalar ben 18 yasındaym fazla merak var ama bı yakınım yenı hamıleysen ultrasyona almazlar demıstı
Hic alakasi yok ama bazi doktorlar direk alttan bakiyolar ultrasonla kucuk gozukmez diye ben baktrmadm iyi bi şekilde bakmasi lazm cunku yoksa kese yerinden oynuyo dusuge neden oluyo bi hafta bekle haftaya gittgnde dersn ben ultrasona girmedm bakar msnz diye

tmam sakınlestım suan :)) cokca tessekur ederm canlarm allah razı olsun :)

ben bıkını bolgeme epılasyon makınası kullanıyorum bı zararı olur mu acaba ? cunku suanda rahımde bebek soruyum ıstedm

en kısa surede bırakacam abla bu ıstah acılması hamılelkten olabılır mı cok fazla yiyorum agzım hıc durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…