2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen bende iyiki evlenmisim iyi ki oglum olmus cok baska bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin

Dimi kendi duzeninde baska :)
Evet canim kiyafet isini tamamladim :) dedigin gibi bu iki aralkta aldim daha buyuk almadim. Cok abartmamaya calistim ama bakalim :) senin yavrusun kac kg dogmustu canim 0-3 ayi kac aya kadar kullanirsin

Canim kiyafeti 6 aylik olduğunda hangi mevsime geliyosa oyle alsaydin ben gittim hep kislik aldm sanki cocuk yazin bisey giymicek bi tane polar pijama takimi almstm en cok ona üzülüyorum giydiremedm duruyo oylece
Nisan ayina geliyor insallah canim :) Cok kalinda bisey almadim polar gibi :/ hediye geliyo diyolar ya 6 aydan sonrasini ona gore bakarim dedim o pijama kac aylikti tuh

Yaa evet cnm cok agladim onlar yuzunden cok rezil oldum herkese problemler esimin bana tek tas yuzugumu pirlanta almasiyla basladi kendi oyle almak istedi ben zorlamadim icten ice pirlanta istiyodum yalan yok o da biliyodu ama evlenelim yeter cok da onemli degil almasan da olur diyordum esim aldi iste sonra ilk defa dayisgile aksam yemege gidecegiz annesi de gelecek (babasi gelmedi)

O aksam yuzugumu taktim gittim cok mutluyum ben ne bileyim

Annesi o aksam bana tavirliydi iste orda basladi tavri

Sebebini sordum esime iste pirlanta istememmis sebebi

Sonra istemeye gelmediler annem aradi iste hani oyun mu oynuyoruz amaciniz ne diye

Kv bir saydirdi bir saydirdi

Lokum şöle şımarık bi cocuk böle burnu havada bi cocuk (çocuk diyo bana) benim oglumdan pirlantalar istiyor english home dan hediyeler aldiriyor (english home dan benim icin yildonumumuzde ceyizlik hediye almisti esim sen sec ben alaym dedi ben de english home a gidelim dedim sanki english home cok pahali) iste dugununu bilmem nerelerde istiyor arabam var diye hava atiyor (hava attiysam tas olayim araba alindigi gun bana piskin piskin islatalim dediler ben de tatli yemeue goturdum hesabi odedim dayilarina annesine tatli yedirdim dusun saka yapiyolar sandim resmen hesabi ben odedim şok oldum) fln annemle iyi bi kavga etmislerdi

Annem de herhalde dugunu cay bahcesinde yapacak haliniz yok fln edi (daha isteme olmadan kadinin dedigi laflara bakar misin?)

Dimi kendi duzeninde baska :)
Evet canim kiyafet isini tamamladim :) dedigin gibi bu iki aralkta aldim daha buyuk almadim. Cok abartmamaya calistim ama bakalim :) senin yavrusun kac kg dogmustu canim 0-3 ayi kac aya kadar kullanirsin
3.400 doğdu canım 40 günlük olduk 0-3 ay küçük gelmeye başladı bi de hepsini uzun kol almışım havaların bu kadar sıcak olduğunu bilmezmişim gibi çocuk isilik oldu hep bebek üşür bebek üşür dediler kafama kazınmış ama pişti çocuk..acemilik işte

Canım hayret ederek okudum gercekten senın kv tarafından daha neler duyucaz ya ne ayıp seyler. Bırde guzelce paranı yemısler ayrıca ayıp ustunede laf edıyorlar. Olabılır senın hevesın varmıs esınde gormus almıs herkes bırbırıne alıyor. Engısh homede adı havalı geldı sanırım ucuz oldugunu bılemedıler :) ama karakter ıle ılgılı yaptıkları ogullarınıda hıcc dusunmuyor senınkıler her seferınde boyle dusunuyorum

ya arkadas yarı kırkı cıkmıs bebegıne gıydırdıgını gorunce cook sasırdım tabı ne dıyım :) alt 2 kat ust 2 kat eldıven sapka hersey tamam bırde battanıye ıle kudak gıbı sarmıs.. Anam dedım ben kısı boyle gıydırırım dıyordum bu kadar sıcak bır havada bebege bunu gıydırmısse benım bebek kısın donar o zaman oo demek baya erken kuculuyorlar
3 6 aydi canm kisa altini bari giydirebilsem
tuh canım ıkıncı cocugun kıs bebegı olur belkı :)

Oysa ki bebekler sıcağı hiç sevmiyor..

Valla canim ben anlatsam roman olur derler ya aynen oyleyim bu anlattiklarim yaptiklarinin 100de biridir herhalde:)))

Benim hakkim helal degil hicbirine aglaya aglaya haram ettim her gozyasimi onlara ve helal etmeye de niyetim yok:)

Dogum yapinca biraz yumusamistim kv me karsi taaa ben 20 gunluk lohusayken bana sacma bi msj atana kadar anlattim burda onu da :))

Biz sevgiliyken de sacma msjlar atiyodu

Kv anneme.hep lokum olgunlasmamis lokum cocuk derdi annem de kv ye madem lokum cocuk sen de cocukla cocuk oluyosun sen de olgunlasmamissin demisti:)))

Bu arada cnm arkadasinin yaptigini okudum ben 10 gunden sonra eldiven ve sapka takmadim, 20 gunden sonra corap+patik giydirmeyi biraktim, 30 gunden sonra da sadece atlet+body+corap giydirmeye basladim yanii altina pantolon, tayt, pijama alti vs giydirmedim bacaklari ve kollari ciplak 30undan beri

Ben 6 sene flört ettim ya okuldan kaçıp eşimle buluştum ya elini tuttum öptüm ya evlenmeden önce

Şimdi karalar bağladım gece gece

Benim kızımın da sevgilisi olur da böyle seyler yaparsa

Off siz de böyle şeyler düşünüyor musunuz

Eşim de diyor bazen kızıma erkek arkadaş edinmek yok sevgili fln yok diyor

Ben de diyorum ee biz neettik sevgili olmadık mı yıllarca

Bakalm kis bebegi daha iyi oluyo giydirirken dusunmuyosn sicak mi oldu diye ama yazin ne giydircegini sasiriyo insan

Aynısı bizdede var canım.. Bende üzülüyorum yapmasın ayrılmasın benden diyorum ama birgün o da gidecek

Annen felan duymasin anladn mi beni der sonra
Bende geline kaynanalik yapmasam bari oglumu cok seviyorm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…