2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benim kvde kpderde hamileyken hic sormadilar canim ama smdi her gun gormek icin geliyolar gelmezlerse bizi cagryolar illa gelin diye kp kunye yaptrdi surekli haslik veriyo bi gorsen kucagindan indrrmiyo aglasa bile kalkip gezdryo al agliyo demiyo
Benim tahminimde gorduklerinde aman yavrum kizim falan diyecekler sevecekler. Ama yapmasinlar bi zahmet sevmeye herkes sever :)

Benim tahminimde gorduklerinde aman yavrum kizim falan diyecekler sevecekler. Ama yapmasinlar bi zahmet sevmeye herkes sever :)
Dogunca degisiyolar canim valla benm kp acayip cok seviyo bakiyoda yani biraksam bakar gecen hatta kvde calismaya baslarsa ben bakamam diye soylems benm icin kpderde brn bakarm gezdririm onu dems tabi ben sok

seker000 cok sagol kuzucum,hepimiz insallah
Gorkem bey nasillar,ben sizin ismi cok begendim ya, ikinci erkek olursa alirim bak adinizi simdiden sohliyim

MutluBulut_ bi yandan iyi oldu diimi hamileyken kalmasi,en azindan neyin ne olsugunu anladin.
torun gelince genelde degisiyorlar ama aenin kv dee etki eedermi bu bilmem :)
boser canim en guzeli takatin olursa kendin bakman, keske bende cabuk toparlayabilseydim hala hatirladikca keskeleniyorum ama saglik olsun geldi gecti yapacak bisi yok..
annn kalir belki biraz, uykusuzluk olmasa yine kolay ama iste..

duman91 ay Ayaz burnumu,cenemi falan isiriyor cidden aglayacak dutuma geliyor insan, gecen cenemi kac kez isirdi kac kun agridi yeri..
emzirirken dusunemiyorum bile nasil agriyodur
dusunsene ust disler var birde amaan.

bizimkinin ben omzunu isiriyoum,oda hirs yapip beni uyice isiriyor, sakin geri kalmasin :)

PembeLokum hic stok yapmadim sahsen canim ama yaptak sarma,borek filan atabilirsin veya taze dersen kizin uyurken kolay yenekler yapavilirsin misaal firin yemekleri kurtaricidir :)
zor oluyor ama esin yemegi dert etmezse isin daha kolay,prarik yemekler hazirlayabilirsin zamanla alisiliyor

Amin canım :) görkem bey çok mızmız meme ver başka birşey verme:)) ne güzel beğenmiş olmana sevindim inşallah oğlumun adaşı bi oğlun olur ben de ayaz ismini çok seviyorum çok yakışıklı oluyor bütün ayazlar emimim seninki de öyledir:)

Dogunca degisiyolar canim valla benm kp acayip cok seviyo bakiyoda yani biraksam bakar gecen hatta kvde calismaya baslarsa ben bakamam diye soylems benm icin kpderde brn bakarm gezdririm onu dems tabi ben sok
Calismayi mi dusunuyosun canom :-}

Yani canim Allah razi olsun bak bakti halkini yemiyom ama anlatmistim iste :) Allah kimseyi muhtac etmesin.gercekten

Calismayi mi dusunuyosun canom :-}

Yani canim Allah razi olsun bak bakti halkini yemiyom ama anlatmistim iste :) Allah kimseyi muhtac etmesin.gercekten
Kpssye gircem canim iyi bi puan alirsam belki ama daha cok kucuk nasil birakirim bilmiyorm yani maddi durumdan skntimiz olmazsa cokta dusunmyrm ama ilerde daha iyi sartlarda buyutmek isterm

seker000 heh oylemi dersin, herkese yavrusu tatli gelir millete gore kiz guzelligi varmis bakalim :)
abi oldu seninkide ya buyudu masallah, 40 lanmaya az kalmistir dimi

MutluBulut_ yani kendince tabiki yardim etmisyir canim, herkez farkli tabi; bosver kotulugu dokunmasin yuvaniza yetet :)

Ya esim dert etmiyor cunku disardan siparis ediyoruz ya da annem yapip gonderiyor da nereye kdr boyle devam eder iste benim yaptigim tek sey tost yapmak

2 gün kaldı hayırlısıyla canım 40 bitiyor ama bana baya uzun geldi ya:)

Oyle canim Amin :)

Aynen oyle canim aslinda benm istegim unv. Bitirmek o zaman kreste calisaablyrm yanimda gotururum oyle bisey olursa
Sende mi liseden cocuk gelisimi.mezunusun canim

tek dişe dayanamıyorum ben bilmiyorum diğerleri de çıkıp ısırırsa.. Zaten sütüm yok ama tatlı niyetine iyi gidiyor sanırım:)
Bu arada nice mutlu yıllara eşinle ve çocuklrınla birlikte canım.. Doğum günün kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…