2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Emzirmis mi cocuklarini ben onu merak ediyorum hani yeniden hamile kalana kadar 3-4 ay geciyordur 3-4 ay emzirmis mi ki bari
Bilmiyorum canim ama emzirme imkani varken bilincli sekilde cocuk yaptiysa yazik olmustur cocuklara :)
Sen naptin dusuncen degismeye basladi mi zorla el birligiyle vazgecirirmisiz :)

Ilk gunlee gaz cok oluyo malesef canim kabiz oldu demissin mama veriyo msn mama yapiyo cunku masallah kilosuna cok iyi dogmus
Bazen veriorum canım tosuncuğa doymuyo ki memem acıyınca bi ölçek yapıorum onu yese bile ağzı hep açık napim bilmiorım sütüm de çok MaşaAllah ama sürekli memede olunca yara yaptı işte böyle giderse doktorun beklediği kiloyu devirir :)
anatkh018 masallah canim pasaya :)
canim sadece anne sutu aliyorsa kabizlik 10gune kadar normal, birde kolik bebekse zorlar ilk aylar boyle malesef ama yinede tadini cikar bu gunlerin :)
Yok cnm sade süt içince olmuodu 3-4 gündür mama takviyesi yapıodum ondanmış vermemeye çalışcam ama zor bakalım... Sabahlıoz valla tad çıkarmıo ki hep emdir dio

Canim belki doyuyodur cunku hep agzi acik bunlarin emerken yoruluyolar cok icemiyolar sutu madem sutun cok sagip biberonla ver emzrdktrn sonrada

Canim belki doyuyodur cunku hep agzi acik bunlarin emerken yoruluyolar cok icemiyolar sutu madem sutun cok sagip biberonla ver emzrdktrn sonrada
Ağlıo kuzum vermeyince boşta olsa daya beni memeye dio ne bilim bana da aç gibi gelio meme acımasa sağarım da ama istiorum ki arada dinlensin gögüslerim mahvoldu görünürde bişey yok ama içi acıo :)

Ağlıo kuzum vermeyince boşta olsa daya beni memeye dio ne bilim bana da aç gibi gelio meme acımasa sağarım da ama istiorum ki arada dinlensin gögüslerim mahvoldu görünürde bişey yok ama içi acıo :)
Ben 3 ay cektm cok zor iyilesti hatta sag gogsumun ucu parcalanmsti hala ucu yok onun dahada duzelmez

MutluBulut_ tam tahmin ettigim ggibi unutmus, malesef aksam kp hatirlatms,cubki bugun onunda var..
neyyyyysssse..

anatkh018 canim doyuyirdur merak etme masallah madem sutun var, onlar sadece dogdugnu anlamiyor o kadar :)
masallah yarim aaylik olmus bile koca adam :)

Kuzum ben yanlis anladim galiba ben bir kac gun var sandim dunmuydu?
Dogum gunun kutlu olsun kuzum :)

Aynen canim Arda da kac gundur beni cok yoruyo ne gece uyuyo ne gunduz perisan haldeyim kollarim kalkmiyo artk kucagimda zor tutuyorm
Kucak mı istiyo canım sürekli alışkanlık mı yoksa ilgilenmeni mi istiyo acaba? Gece gündüz uykusuz olunca insan perişan oluyo cidden sırd o yorgunluktan 10 kilo verdim bile ki elimi bişeye sürmüyorum herşeyi annem yapıo bi tek oğlumla uğraşıom diğer işleri yapsam düşüp bayılırım

Ne bilim kuzum ağzını dolandırıyo sürekli bide zaten çıkarıo fazlasını bende bi anlasam doyduğunu :)

MutluBulut_ yok canim dogru anlamissin yarin daha,bugun kpderin var.. esime hatirlatmis oldu beraber toplanalim istersenii demekle..
unutmustum babam hatirlatti dedi.

senin bebise nasipse dogunca yardima gelen olucakmi canim,kv de gelirmi artik :)

Hadi ya bri soylemeseymis :) olsun canim bosver
Annem gelecek insallah canim ne kadar kalacak bilmiyorum ama.
Ay aman kv bi zahmet kalmasin yardim icinde gelmesin Rabbim muhtac etmesin insallah gelse ne olur ki ben bebegimle kendim ilgilenmek istiyorum onunda misafire ikram,yemek,temizlik bunlarla isi olmayacagi icin ha birde zaten su zamana kadar naptiniz diye bi kere sormadilar. Esim o kadar israrla yaptiklarimizi anlatiyo bir kez ccevap vermediler sadece konuyu degistiriyolar amann

Cuma gunu nasipse dogum gunum var, esim hic hatirlama yonunde degil sanirim, bende hic konuamadim o konuda.
Hatirlayacakmi,numarami yapiyor merak ediyorum,unutursa cok uzulurum acikcasi ..
Şimdiden doğum günün kutlu olsun canım eşinle oğlunla nice mutlu yıllara♡♡♡

Canlar hangi yiyecrklerin stoğu pratik yapılır? :)

Benim aklıma gelenler köfte ve sigara böreği, sizin tavsiyeniz nedir?

Artık bebis uyudugu zamanlar tembellik yapmak yerine ben de stok yapayım da yemek yapmaya başlayayım diyorum

Yok canim aliskanlik degil oyle kucakta durmayi seven bi cocuk degl aslinda surekli yere koyuyorum emeklemek istiyo cunku ama dizleri kollari aciyo diye kiyamiyoem biraz alip dolaştiriyorm evin icinde balkondan felan baktryrm yoksa kucak istemiyo ama kiyamiyorm iste uyumayincs tum gunde yerde surunulmez ki

Yemeklik mi ayircaksin ben bamya felan koyuyorm genelde bezelye kozlenms kirmizi biber patatesli borek sarip atiyorm kurabiyede koyuyorum hic bisey olmuyo

Benim kvde kpderde hamileyken hic sormadilar canim ama smdi her gun gormek icin geliyolar gelmezlerse bizi cagryolar illa gelin diye kp kunye yaptrdi surekli haslik veriyo bi gorsen kucagindan indrrmiyo aglasa bile kalkip gezdryo al agliyo demiyo

Yok canim daha cikmadi ama ardada isiriyo iki damaginin arasina aliyo tam ucunu isiriyo dudaklari nasl tatlı oluyo isirirken ama canimdan can gidiyo disi cikinca nasl acir allah bilir
Ayy canım o kadar acıtıyor kii? gözlermden yaşlar akıyor resmen zor bıraktıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…