2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Esinde dugun baslar baslamaz gitmesib canim biraz gec gitsn takidan sonrada gelir

Bende onu düşünüyorum ya smdi surekli emekliyo bide hep yuzustu duruyo sirtustu yatmayi sevmiyo uyurkende yuzustu yatiyo nasil olcak
Aynen uyurken uyanikken fark etmiyor hep yuz ustu..
Senin nasipse bayramdan sonra iyice hareketlenecek zor olur aslinda ah ah keske yaptirsaydik.. seker000 canim cidden esini ikna edebilirsen yaltirin derim eylul aylarinda falan, hareketlenmeye baslayinca zor oluyor dur durak nedir bilmiyorlar

Annemin komsusu yaptrmis ardadan 20 gun kucuk 2 gunde iyilesti diyo

Aynen yaa çok istiyorum ısrar ediyorum ama yok..7 yaşında yaptırcakmış nasıl ikna edicem yaa

tutkku evet cnm ya evlendikten sonraki hayat cok hizli geciyor valla anlamadim ben ne ara evlendim ne ara anne oldum ne ara bebisim 2 aylik oldu

tutkku evet cnm ya evlendikten sonraki hayat cok hizli geciyor valla anlamadim ben ne ara evlendim ne ara anne oldum ne ara bebisim 2 aylik oldu

Hakkaten sanirsin hepsi 1,2 ayda gelismis gibi.. saglik olsun yillar geciyor cidden.. 25lere yaklastikmi is tamam :)

seker000 oouv 7 yas mi, seninki iyice asmis :)
Isin saglik kismini dusunmek lazim aslinda korkulari bir kenara birakip, hijyen acisindan ne kadar erken o kadar iyi,bunu asil erkekler bilmeli ama nedense bizden daha korkaklar

I ilknurrr22 ne guzel atlatmis, darisi bizleree insallah

Aynen canım biz de korkuyoruz ama düşünmemiz de lazım ileriyi

Insallah

Dugun yapmak icin mi 7 yas istiyor? 7 yas cok gec ya ben kizimin kulagini deldirmeyi bile dusunmuyorum
Hayır canım çok araştırdı genelde uzmanlar 1-7 yaş arası sünneti hem psikolojik açıdan hem de sağlık açısından önermiyorlar..1 yaşından sonra yürümeye başladığı için ve ona durumu anlatamadığın için.. otur desen oturmaz zor olur iyileşmesi..

Kulağını niye deldirmeyi düşünmüyorsun onu anlamadım:)

Anladim cnm
Kendi deldirmek isterse buyuyunce deldirsin bu karari ona birakacagim

PembeLokum buyuyunce daha cok acimazmi canim?
Benim kucukken delmemis olsalardi su an asla deldirmezdim sanirim, neden kucukken delmediniz diye kizardim hatta.
Mesela 2.deldirmek istiyodum bir ara cok ama sirf korkudan bisi yaptiramadim,hevesim ise tavan yapmis durumda.

Yinede senin kararin ama bence kucukken yapilmasi daha iyi herseyin, tamam tabiki agri yapiyor ama en azindan hatitlamiyorlar,iclerine korku girmiyor.
Kuzenim 1 yasina yakin deldirdi geldi gecti gitti simdi,bir daha dusunmeyecek en azindan.

Evet canim doktorlar ya bi yasindan once yada 6 yasindan sonrayi bekleyin sunnet icin diyolar

Ya o bu degilde demin esimin akrabalari geldi, baska devlette yasiyorlar ,cocuklari 5 yasinda ,ikinci sinifa gecmis.. bi oha cuş oldum, okula erken basliyorlarmis ne kadar sacma birsey, cocuk daha oyundan basini kaldiramiyor..
Zorla psikolojisini bozuyorlar gelecek nesilin peeh

Dizlik falan giydirsen de sürünse çocuk belki öyle seviodur annesi illaki yorulcak durcak minnoş ayy yerim onun o hallerini ya imreniorum şimdi senin durumuna o sürünse peşinde dolansam die

Dizlik falan giydirsen de sürünse çocuk belki öyle seviodur annesi illaki yorulcak durcak minnoş ayy yerim onun o hallerini ya imreniorum şimdi senin durumuna o sürünse peşinde dolansam die
Gecen gun baktmda bulamadm canim internetten siparis etcem artk ince pijama giydiriyorm altina artk

Gecen gun baktmda bulamadm canim internetten siparis etcem artk ince pijama giydiriyorm altina artk

Ben corap kesmistim canim ama hava sicak rahatsiz oluyodur diye takmadim, en son parkelerin uzerine dosek attim, cunki biliyosun israrla parkeye gidiyorlar hep.. simdi alisti balkona cikarken mesela 1,2 kere dizlerini agrittiysa simdi dizlerini kaldirip oyle geciyor
Sutte agzi yanan,yogurdu ufleyerek icerms misali .
Emeklerken dizleri agriyan cocuk, cok agrirsa kalkar yurur demis dr biri , bizimki habire birseylere tutunup kalkiyor masallah ne merakli yurumeye ama erkekler gec yurur konusurmus ya sonra hic heveslenme daha yurumez diyorum Allah bilir tabi yinede

O hic belli olmaz canim ne alaka erkekler gec yurur konusur bilimsel bi aciklamasi var mi ki arda her yeri kemiriyo bugn yaa bide huysuz ki nasl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…