2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

XCanım dişi yok değil mi ardanın? Elif patlayan dişiyle çok fena ısırıyor, emzirmek zorlaştı baya birde onu oyun sanıyor çekiştiriyor falan:KK43:
Yok canim daha cikmadi ama ardada isiriyo iki damaginin arasina aliyo tam ucunu isiriyo dudaklari nasl tatlı oluyo isirirken:KK70: ama canimdan can gidiyo disi cikinca nasl acir allah bilir

anatkh018 anatkh018 masallah canim pasaya :)
canim sadece anne sutu aliyorsa kabizlik 10gune kadar normal, birde kolik bebekse zorlar ilk aylar boyle malesef ama yinede tadini cikar bu gunlerin :)

nasilsiniz kizlar, benim basim felan cok agriyo bir zamandir, yorgunluktanmi,telefonla zaman gecirmektenmi biemedim ..
gozlerimi yormayayim diye sIk giremiyorum artik :KK51:

Napiyim Arda beyle emisiyorz zar zor verdm meemeyi bide bu huyu çıktı almamak için cirpiniyo sen napiyosn

hadı ya alınca emıyor ama dımı :)
Evet canım kocaman kız oldu çok şükür.. Darısı size görürsünüz o günleri çok da uzak değil..
Insallah canımmm :) sonra hamılelık ozlenıyo dıyolar ama ben zaman gecsınde dogsun ıstıyorum :KK70:

nasilsiniz kizlar, benim basim felan cok agriyo bir zamandir, yorgunluktanmi,telefonla zaman gecirmektenmi biemedim ..
gozlerimi yormayayim diye sIk giremiyorum artik :KK51:
telefondan banada oluyo canım cok bakınca :/ butun gun elımızde ne alıstık mubarek yaa

Cuma gunu nasipse dogum gunum var, esim hic hatirlama yonunde degil sanirim, bende hic konuamadim o konuda.
Hatirlayacakmi,numarami yapiyor merak ediyorum,unutursa cok uzulurum acikcasi ..

gecer ınsallah canım. Dogum gununu hatırlar bence ıyı soylemeden duruyorsun ben hep ıma edıyorum :KK70:

insallah canim
ya hep ederdim ama nedense bukez hic konu acilmadi,acmak istemedim tee 2,3 ay once yas konsunu konusmusuzdur sadece.
ama kesin unutur, hediye almaz zaten gecen hafta alyanslari ddegistirdik , %99 unutur

insallah canim
ya hep ederdim ama nedense bukez hic konu acilmadi,acmak istemedim tee 2,3 ay once yas konsunu konusmusuzdur sadece.
ama kesin unutur, hediye almaz zaten gecen hafta alyanslari ddegistirdik , %99 unutur
Insallah unutmaz canim :) bende hatirlatmasam unuturdu sanirim :/ hediye falan degilde hatirlasin.isyiyo insan

Insallah unutmaz canim :) bende hatirlatmasam unuturdu sanirim :/ hediye falan degilde hatirlasin.isyiyo insan

erkek.milleti demek istiyorum ama oda insan kadinda insan,kadinlar neden unutmuyor aa
aynen hediye degil mesele ama manevi birseyler olsa hayir demem, 2 guzel soz soylese yine yeter ama nerde bende o adam :)
saklama huyum var,mesela 2008de hediye ettigi parfum hala duruyor cogu hediyesi duruyor.

erkek.milleti demek istiyorum ama oda insan kadinda insan,kadinlar neden unutmuyor aa
aynen hediye degil mesele ama manevi birseyler olsa hayir demem, 2 guzel soz soylese yine yeter ama nerde bende o adam :)
saklama huyum var,mesela 2008de hediye ettigi parfum hala duruyor cogu hediyesi duruyor.
canım benımde annem unutur babam unutmaz :KK70:
uzun yıllardır bırlıkte olunca tabı :)

Canim cok normal daha ne kadarlik ki gulsima :) o onuda yapmiyor ya hani ellerine sut veriyo cikiyomus odadan oyle yaziyodu :KK70: tabi o kadar yakin yas araligindaki cocuklara bakmakta kolay degil

Emzirmis mi cocuklarini ben onu merak ediyorum hani yeniden hamile kalana kadar 3-4 ay geciyordur 3-4 ay emzirmis mi ki bari

X