2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya bende hic olmadi ikinciyi 3 yasina girincr yaparm diye dusunuyrm genzine kacinca felanda 1 2 kere korktm sonra alstm ben pek panik yapmyrm oyle ama bi kere kpin kucagna verdgmde oyle bi agladiki nefes alamadi resmen o zaman cok korkmstm otrdm agladm hatta

Bende ortaya yazar gibi olmusum dedim

Dün emzirirken süt bebeğimin boğazına kaçtı nefes alamadı öldüm korkudan ellerimm titremeye başladı ağlama krizine girdim..zaten doğum yaprığım günden beri illa hergün ağlıyorum

Ben de hep öyle diyodum ve o kadar çok okudum ki ama hep boşuna herkesin farklı oluyor ve kötüler de kötü etkiliyor..sezeryan yada normal olduğu belli mi canım

Normal doğum olucak canım ama uyuşturup yapılıyomuş ya onu yaptırsam mı kararsızım

Dün emzirirken süt bebeğimin boğazına kaçtı nefes alamadı öldüm korkudan ellerimm titremeye başladı ağlama krizine girdim..zaten doğum yaprığım günden beri illa hergün ağlıyorum

Boyle seyler ben de yasadim canim insan cok korkuyor

Aglak bir sey oldum ben de bi bahane bulup her seye agliyorum

Boyle seyler ben de yasadim canim insan cok korkuyor

Aglak bir sey oldum ben de bi bahane bulup her seye agliyorum
Nasıl kötü hissettim kendimi Allah onları bize bağışlasın♡

Tamamen geçti demi dikiş-karın ağrıların? Sanki hiç geçmicekmiş gibi geliyor..

seker000 benimde solu almak istemiyordu pek,solla zor tutuyorsum,belki sende dogru tutmuyoaundur obyuzde eemmiyordur canim. zamanla alsir insallah

genzine kaciyor canim,hatta yukarda mesajda ilknura soyledim genzine kacma olayi yuzunden 2.cocuktan korkuyodum ama zamanla hem anne hem bbek tecrubeleniyor.
lohusayken hergun aglamak sart gibi bisi :) aglamak icin bahane ariypruz resmen :)

Mia- onu riskli dniyor aslinda canim,bence gayet normal yapabilirain oyle aman aman dayanilmayacak aagri degil. Zaten ikinmalar gelince agrilar gidiyor yerini ikinma hissi aaliyor sadece sonrasi bebek dogar dogmaz hersey unutuluyor grrcekten.
Rabbim hakkinda hayirlisini nasip eder insallah

dun ogrendim.biri dogum yapmis 2.cocuga 7 yil sonra, ilki sezeryan , ikinci normal olmus. Hastaneye gittiginde acilmasi varmis,ameliyata almaya vakit yokmus normal dogurmus. ne guzeldie git hastaneye hemen dogur :) Rabbim boyle kolay dogumlar nasip eeder insallah herkeze I ilknurrr22 evet oylesi cok kotu,panik yapmamak n dogrusu ama iste o aan ne yaptigini bilemiyorsunki. Rabbim kprusun yavrularimizi insallah

Amin insallah bazen kendimi bu konuda cok rahat buluyorm sonrada kızıyorum kendime niye bu kadar rahatsn diye

Âmin cnm âminn

Geçti geçti 26 günlük oldu zaten gül kızım, sen ne alemdesin? Emzirmeye baslamışsın
Maşallah gülsîma'ya dikişlerim çok acıyor..çok şükür emmeye başladı ama uzun sürünce karnım ağrıyo inşallah geçecek..
Bu arada bebeğimin kimliğini çıkardık "görkem" oldu oğlumun ismi

şimdi böyle arada kasılmalar oluyo bebek baskı yapıyor oraya :)
ama dayanıyorum fazlasına da dayanırım gibi .

Aynen illa bi bahane buluyorum..inşallah geçer bu günler hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…